עכשיו, בקולנוע המאולתר הקרוב לביתכם!!1 - Sagi & Nitzan Do Haifa - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכשיו, בקולנוע המאולתר הקרוב לביתכם!!1 - Sagi & Nitzan Do Haifa

R0ck

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

כה אה, באמת עשה רושם שהתקלנו אותו קמעה עם הדרישות הלא ממש שגרתיות שלנו. ;D

למען הצופים אפרט :

שגיא - אהלן, ארוחת דאבל, שלוש פרוסות גבינה (ואתה קוטע אותי - להגדיל לענק?!?!11 - כמובן!;1), בלי חמוצים, קולה לשתות... בלי קרעח. אהה... פוטטו ענק במקום הצ'יפס.

ניצן - דאבל! לא בארוחה... 4 פרוסות גבינה (למי שלא יודע, מהפרוסה הרביעית, תוספת של 0.50 ש"ח - Yaiieiii), רוטב ביגמק במקום הרוטב רויאל (הסטוק), ביגמק גם עם 4 גבינה (על זה אני לא סגור) ומיץ תפוזים בקטנה.

:cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כה אה, באמת עשה רושם שהתקלנו אותו קמעה עם הדרישות הלא ממש שגרתיות שלנו. ;D

למען הצופים אפרט :

שגיא - אהלן, ארוחת דאבל, שלוש פרוסות גבינה (ואתה קוטע אותי - להגדיל לענק?!?!11 - כמובן!;1), בלי חמוצים, קולה לשתות... בלי קרעח. אהה... פוטטו ענק במקום הצ'יפס.

ניצן - דאבל! לא בארוחה... 4 פרוסות גבינה (למי שלא יודע, מהפרוסה הרביעית, תוספת של 0.50 ש"ח - Yaiieiii), רוטב ביגמק במקום הרוטב רויאל (הסטוק), ביגמק גם עם 4 גבינה (על זה אני לא סגור) ומיץ תפוזים בקטנה.

:cool2:

אני הכי שונא את המשמרות של יום שישי אבל זה שווה את הכסף , 27 מרשרשים לשעה , והסבל של הילדים הקטנים שצורחים כל היום .

בישביל הפרוטוקול - אתה יכול לקבל 80 גבינה ואתה לא משלם אפילו לא אגורה יותר ,איפה שמעת שעל הפרוסה הרביעית אתה משלם עוד חצי שקל ?

הביג היה 3 פרוסות גבינה -נוצר על ידיי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה כמה פעמיים אמרו לכם לא לשתות ולנהוג..(ובמיוחד אחרה זה לאכול במק....)..

הכי חשוב שנהנתם... :xyxthumbs:

אא ועוד משהו קטן בעל הטויוטה תעשה לה טיפול דחוף..(היא לא נשמעת כמו 1.6 ליטר משהו יותר בכיוון של 1-1.3 ליטר..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חיפאי ואני עושה את ה"עליות וירידות" האלה 20 פעם ביום..

בא לכם להסביר לי מה כל ההתלהבות פה?? :nixweiss:

ואם אתה רוצה עלייה טובה, תעלה מהגרנד לכיוון מרכז הכרמל (עד רחוב שמשון אם אתה מכיר..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוקי אני לא מבין את ההתלהבות

הכבישים פה ממש ממש גרועים

פשוט מכפיר

בשכונה שלי (רמת בגין) הכביש כמעט ברמה של כבישים באפריקה :P

אם אתה רוצה נהיגה כייפית סע באיזור הקיבוצים, יגור, יקנעם, רמות מנשה, כל האיזורים האלה, כבישים דנדשים וריקים :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...