Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2 - עמוד 30 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Firefox - תוספים לגרסאות 1 ו-2

Milford Cubicle

Recommended Posts

refresh blocker

http://www.allesdurcheinander.de/refreshblocker/

משום מה מי שכתב את התוסף החליט שצריכה להופיע שורה כלשהי מעל כל דף שנחסמה בו הפונקציה

אם זה מפריע, מחקתי את החלק הזה מהתוסף ואני יכול להעלות גרסא חדשה

קח בחשבון שזה יחסום גם את שאר ה- redirection להוציא את אלה שנמצאים ב-white list

javascript refresh זה לא יחסום אבל בשביל זה יש את no script.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

Gmail Notifier - בודק איימיליים חדשים בGmail

IE View - פותח אתרים דרך הIE

RefreshBlocker - מונע מאתרים לעשות ריפרש לדף, מעצבן בכמה מקרים אבל מונע ממני להשתגע כשאני קורא כתבה ארוכה בYnet או משהו כזה...

undoclosetab - נותן לפתוח שלושה טאבים אחרונים שסגרתי... יש לו כמה חסרונות אבל עדיין שימושי... זה שומר רק שלושה אתרים אחרונים ואי אפשר לבחור איזה אחד מהם אתה רוצה... אם סגרת שלושה טאבים ואתה רוצה להגיע לשלישי אז אתה תצתרך לפתוח את שלושתם... - נמחק כי יש מחליף שעושה את העבודה יותר טוב

HWZone Forums - אתם מכירים לא?

וזה בDisable

IE Tab - פותח דפים דרך הIE בFF... זה עכשיו בDisable בגלל שאחרי שהתקנתי אותו הFF התחיל לקרוס כל חמש דקות...

בהמשך להודעה הקודמת שלי... הנה כמה תוספים שהוספתי:

Tabbrowser Prefernes - מוסיף כל מיני אפשרויות לטאבים

ReminderFox - נותן לך לשים תזכורות וtodo's בFF... חמוד...

SessionSaver - שומר את הטאבים שהיו פתוחים בזמן שהפיירפוקס נסגר או קורס...

Add Bookmark Here - מוסיף לך אפשרות להוסיף את האתר לבוקמארק בתייקיה שבא אתה נמצא (הסבר צולע... לא יודע איך להסביר נורמלי..)

Gmail Manager - החליף את Gmail Notifier עושה את אותו עבודה אבל קצת יותר טוב עם קצת יותר אפשרויות - נמחק כי הוא פשוט עושה את העבודה גרוע, חזרתי לGmail Notifier

Html Validator - אי לא משתמש בה ממש (הוא בדיסאבל עכשיו...) אבל תוסף טוב לכל כותבי האתרים שבינכם... בודק כל דף שאתה נכנס אליו אםהכתיבה שלו תקנית ואם לא אז הוא מציג לך את הטעויות...

בהמשך להודעות הקודמות הנה עוד כמה הרחבות שהתקנתי:

Extended Statusbar - מרחיב את הStatusbar ומוסיף בו עוד מידע על הטעינה של הדף כמו מהירות הטעינהבגכמה זמן הדך נטען כמה אחוזים נטענו וכו'.

Download Statusbar - מוסיף Statusbar להורדות, במקום שיהיה חלון נפרד שיראה לך את ההורדות כל מה שאתה מוריד נמצא במין TAB כזה למטה שמראה את המהירות אחוזים וכו'.

WebmailCompose - נותן לך אפשרות לפתוח לינקים של mailto איך שבא לך... לדוגמא אפשר להגדיר (כמו שאני עשיתי בקלות מאוד לא צריך לדעת כלום יש לך שמה רשימה של אתרים ואתה יכול לבחור בינהם, בנוסף אתה יכול לבחור כמה אתרים ותוכל לבחור במה הלינק יפתח) שהוא יפתח את זה בג'ימייל במקום באוטלוק ודומיו....

Tab Mix Plus - הוספתי אותו בשביל להחליף את undoclosetab והוא עושה את העבודה הרבה יותר טוב... קודם כל יש עכשיו רשימה כמו במקסטון של X אתרים אחרונים שסגרת (בדיפולט זה 10 ואפשר לשנות) ואתה יכול לבחור איזה מהם אתה רוצה לפתוח ולא רק את האחרון שפתחת, וגם כמו שהזכתרי זה לא שומר רק שלוש אתרים ואפשר יותר וזה נותן עוד כמה אפשרויות.

עוד כמה הרחבות:

Make ynet links behave like links - לא יכלו לבחור שם יותר כללי מזה :)

ImageBot - נותן לך אפשרות לעלות לImageShack ישר מהדפדפן... אבל אני מוחק אותו זה לא ממש נוח...

BugMeNot - אם יש אתרים מעצבנים שצריכים להירשם רק כדי לקרוא כתבה או משהו - זה יתן לך יוזר ניים וסיסמא תקינים כדי להיכנס לאתר.

Card Games - הרבה משחקי קלפים, נחמד כדי להעביר את הזמן.

Open Profile Folder - מוסיף בתפריט אפשרות של לפתוח את התיקייה של הפרופיל, מאוד שימושי אם אתם רוצים לגבות את הפרופיל שלכם ואין לכם כוח כל הזמן להיכנס לתיקייה ידנית.

Paste and Go Button - מוסיף כפתור שמכניס אתר שיש לך בclipboard ונכנס אליו, חבל רק שזה לא פותח אותו הטאב חדש, אם מישהו יודע JAVA SCRIPT ויודע מה מה צריך לשנות כדי שהוא יפתח בטאב חדש שיגיד לי. תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאפשר ג'אווהסקריפט לכל אתר שהוא יכול להיות מעצבן במקרה הטוב ומסוכן במקרה הרע.

אתה יכול לאפשר באופן חד פעמי לאתר מזדמן וגם להכניס ל-white list אתרים שאתה מבקר בהם בקביעות וסומך עליהם.

בכל מקרה קשה להתווכח עם זה שהוא התוסף השני הכי פופולארי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

refresh blocker

http://www.allesdurcheinander.de/refreshblocker/

משום מה מי שכתב את התוסף החליט שצריכה להופיע שורה כלשהי מעל כל דף שנחסמה בו הפונקציה

אם זה מפריע, מחקתי את החלק הזה מהתוסף ואני יכול להעלות גרסא חדשה

קח בחשבון שזה יחסום גם את שאר ה-meta redirection להוציא את אלה שנמצאים ב-white list

javascript refresh זה לא יחסום אבל בשביל זה יש את no script.

תגיד אתה יודע אבל איך לעשות שהוא לא יחסום אתרים שמעבירים אותך לדף אחר? לדוגמא תיכנס לYNET דרך www.ynet.co.il הוא לא יכנס אליו וההרחבה תגיד שהיא חסמה את הריפרש שאמור להעביר אותך לדף הנכון... אז אני חשבתי שאפשר למשל לעשות שכל מה שהרפרש שלו הוא מתחת ל5 שניות ההרחבה לא תחסום אותו... או שרק מעביר אותך לדף אחר ולא עושה ריפרש... או כל דרך אחרת... השאלה היא האם אתה יודע לעשות את זה? הידע שלי בJAVA SCRIPT הוא ממש ממש קטן... למדתי את לפני 5 שנים... וגם אז למדתי את זה ברמה נמכוה ביותר... ובקיצור היום אני לא זוכר כלום מJS...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר לכמה שניות

צריך לבדוק האם ה- redirection מפנה אותך לאותו אתר שבו אתה נמצא כרגע או לאתר אחר.

כשיהיה לי זמן אני ינסה לבדוק מה אפשר לעשות.

עקרונית זה אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב האתרים הקבועים שאני מבקר בהם, אני מאפשר ג'אווה סקריפט

אם זה סתם אתר שקיבלתי לינק אליו ואין לי מושג מה יש בו, אני נכנס, רואה, ואם אני מחליט שהוא לא אתר זדוני אני מאפשר.

הוא זוכר את כל האתרים שנתתי להם רשות וזה ממש לא מקשה על הגלישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט תלחץ על הPLAY

הוא יקפיץ לך פופ אפ שתוכל לבחור את הSTREAM שאתה רוצה (או פשוט תחלץ על הICON של הSTOP בחלון המקורי והוא יריץ לך באיזה תוכנה שבחרת

לחלק אולי זה פחות נוח כי צריך כמה קליקים לפני הצפיה אבל לי זה די נוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...