מס' שאלות לגבי הסאב והרמקולים Z-560... - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מס' שאלות לגבי הסאב והרמקולים Z-560...

MDK

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

די לבעס אותו!

תנסה לשמוע פעם על המדף ופעם על הררצפה ואז תחליט ותראה מה ההבדל...

ואורון, לפי מה שאמרת שהוא מקבל חיבור "משולש" אז הוא יכול לחבר רק שני כי הרי יש להם חיבור נפרד (למרות שנראה לי שהרמקולים מתחברים לסאב, ורק הוא מתחבר לכרטיס קול)

וגם על איזה סנטר אתה מדבר? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין החדר הוא קטן ואקוסטי... אני מקווה שהוא לא יתפוצץ מהעוצמה של הרמקולים... ::)

שמע, אני יכול גם לדחוס אותו במדף תחתון של השולחן, אבל אז הוא יהיה קרוב מדי לדברים מגנטיים.... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאני הולך לעשות לסאבוופר שיהיה לי.

תכננתי להוריד את הדלתות מהארון ולשים איזה דלת נגררת או משהו.

ויש לי שם מלא דיסקים ודברים כאלה.. אבל לא יקרה להם כלום :P מה כבר יכול לקרות להם מסאבוופר????

תכננתי גם לשים שם את המחשב אבל זה נשמע יותר הגיוני שיכול לקרות לו משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה זה כבר יכול לגרום לדיסקים?!? ???

למסך, אפשר להבין. למחשב קצת פחות, אבל לדיסקים?! אני לא חושב שזה יכול לפגוע בהם..

אבל מצד שני אני לא ממש מבין בזה. אז יש פה מישהו שיכול לקבוע? ולא על סמך משהו שכתוב בחוברת. מישהו שמבין גם למה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יקרה??? ???

ואולי זה ככה רק בZ560 (בגלל ההספק העצום שיש להם) או שזה לא קשור להספק...

ואני מתכוון לא לדיסקים חשופים, יש שם דיסקים במעמד וכל אחד נמצא בקוספא משלו (אלה מפלסטיק) גם פה זה יהרוס? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסאב והסטליטיים לא ימגנטו לך כלום.

וחוץ מזה, דיסקים פועלים בטכנולוגיה אופטית, כדי שהם ייפגמו הם צריכים להכיל רכיבים מגנטיים עליהם.

אם תציב מדיה של מינידיסק, ע"י רגיל (לא מהסט של לוג'יטק...), רוב הסיכויים שהוא ייפגם.

הוא פועל בטכנולוגיה מגנטו-אופטית - שילוב של קריאה וכתיבה באמצעות ראש מגנטי ואופטי (לייזר).

רגועים עכשיו?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...