מס' שאלות לגבי הסאב והרמקולים Z-560... - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מס' שאלות לגבי הסאב והרמקולים Z-560...

MDK

Recommended Posts

שלום! אני פונה לעזרה מכל האנשים פה שיש לכם את ההרקולס 6.1 + מערכת Z-560 של .

קניתי לא מזמן את הסט Z-560 של , ועדיין לא חיברתי אותו כי בינתיים אין לי מקום, עד שיגיע שולחן מחשב חדש עוד שבועיים... :(

אז בינתיים אני עובד ללא ... :(

שאלתי היא האם אוכל למקם את הסאב וופר על מדף מוגבה מעל מזגן אשר בנוי על הקיר?? מתחת למזגן אני שם את השולחן מחשב, מסך, והמחשב עצמו במדף צדדי מחובר...כי אין לי מקום והשולחן הנוכחי ממוקם בפינת החדר השמאלית העליונה...צמוד לחלון...ומאחורי ...

אתם בטח שואלים את עצמכם למה אני מספר לכם את כל זה, נכון?

ובכן, רציתי לדעת, אם יהיו בעיות טכניות כלשהן, לשים את הסאב על מדף מוגבה מעץ שחור??? (אני מזכיר לכם כי המדף עומד מעל למסך ומחובר לקיר).

עוד דבר - אני קניתי את ההרקולס 6.1...האם אני אוכל בינתיים לחבר רק שני בלי הסאב והאחוריים??? אם כן, כיצד?

עוד משהו - איך מחברים בכלל את המערכת הזאת? הרי בחוברת הדרכה הקטנטונת של Z-560 כתוב רק איך מחברים את המערכת עצמה, אבל לא כתוב על פאנל חיצוני...

איך מחברים בדיוק את הרמקולים למחשב, הרי ה-soundcontrol שבא עם המערכת מתחבר לסאב, הסאב מתחבר לחשמל, הרמקולים מתחברים לסאב, וה-soundcontrol (מעין שלט) מתחבר למחשב, אבל אני לא בטוח שלפאנל החיצוני של ההרקולס .... ???

אם מחברים כמו שאמרתי את המערכת אז למה יש לפאנל של הרקולס חיבורים לכל רמקול? ??? ::)

בתודה מראש

נ.ב. - זה דחוף כי אבא שלי הזמין כבר את השולחן (בנגריה פרטית)....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה לשים אותו על מדף? הרי הרעיון של הסאב הוא שאפשר לשים אותו מתחת לשולחן או במקום מוחבא ללא פגיעה באיכות הצליל.

אגב, נראה לי שתהיה פגיעה באיכות הבאסים אם לא תשים אתהסאב על הרצפה, מכוון שהוויבראציות יהיו חלשות יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת: "שהסאב יהיה מחובר אליו" ???

תיכננתי עם אבא שלי לשים אותו על מדף עץ שחור מוגבה מעל המזגן אשר מעל המסך....המדף מתוכנן להיות דבוק לקיר...והעומק שלו יהיה 42 ס"מ, 7 ס"מ יותר מהסאב...

יש לי בעיה רצינית של מקום....

אני חייב לשים את הסאב וופר על הרצפה? ::)

יש לי אפשרות אחרת - לשים אותו במדף תחתון אשר גבוה מהרצפה באיזה 5 ס"מ....במקור תכננתי לשים שם את המדפסת...ואני לא בטוח שכדאי לשים שם את הסאב...כי הוא יהיה קרוב מדי למחשב עצמו, אשר מחובר במדף עץ חיצוני שמאלי צמוד לשולחן.....

כתוב בחוברת הקטנה שבאה עם הסט שצריך להרחיק את הסאב לפחות ב-20 אינץ' (= 50 ס"מ) מכל מכשיר מגנטי כמו מסך, דיסקים וכו'...

לא עניתם לי אם אפשר לחבר בינתיים רק 2 בלי סאב... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני נדחף לפה פשוט עוררת את חשדי

אני מתכנן לשים את הסאב שיהיה לי ואת המארז של המחשב צמודים מאוד אחד לשני....

האם המארז (וכל מה שיש בו כמובן) נחשב למכשיר מגנטי? ואוסר יהיה לי לשים אותם צמודים?? :-\

ובקשר לרמקולים שלך, תנסה לחבר אותם לפנל החיצוני של הGTXP או לחיבורים שבכרטיס קול עצמו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אתה הולך לקנות את אותו סאב? כי אם כן אז אסור שהוא יהיה צמוד למעבד, כונן CD, מסך וכל מכשיר מגנטי אחר, בגלל המגנט העוצמתי שלו... בכל מקרה אני לא חושב שזה טוב לצופף את שניהם ביחד, כי זה יחנוק את המחשב בצדדים, ויחמם אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אותו סאב, את האלטק AVS500 או את הZ540...

אבל אני מניח שבכל הסאבים זה ככה...

אז אסור לשים סאבים ליד המארז?

כיום המארז שלי יושב ליד המסך, אבל זה עושה מידי פעם רעידות מעצבנות ומכאיבות עיניים במסך.

אז חשבתי שבמחשב הבא אני אוריד את המארז והסאב לארון מתחתי... אבל אני רואה שאי אפשר :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיות של מקום...

כנ"ל...

ובקשר ל-מה שאמרת - ממש לא נכון! כתוב במפורש שצריך להרחיק את הbass port שלו מהקיר, כי צריך להיות לפחות 3 אינץ' מהקיר (=7.5 ס"מ)....

עריכה: בבקשה תבהירו לי אם אפשר לשים את הסאב וופר על המדף המוגבה או לא? כלומר, האם זה יפגע בו משמעותית?

עוד דבר חשוב - האם ייתכן ויהיה לי עומס על השקע חשמל, כי יש לו 4 חורים, ולא 3, וכרגע החור ה-4 תפוס ע"י טלפון , אבל צריכת החשמל של הטלפון קטנה מאוד....השאלה היא אם אוכל לחבר לחשמל גם , גם את המחשב, גם את המסך וגם את הסאב וופר...כי אני לא רוצה שיהיה עומס........

האם מישהו חיבר רק 2 מה-z560 לGTXP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שמנוסה הרבה עם סאבים של מכל מיני מערכות הייתי מאוד (אבל מאוד) ממליץ לשים אותו צמוד לקיר ו ב ר י צ פ ה ושהפורט יהיה צמוד לקיר כי ההבדלים בסאונד יהיו משמעותיים ביותר אז אל תתפשר על פחות מהרצפה!

ואת הסאטלייטים אתה צריך למקם בגובה האוזניים ושיהיו במרחק שווה ממך כל הסאטלייטים..

בעניין החיבור - אני מניח שקיבלת איזה כבל "משולש" (כלומר 3 חוטים) שאמורים להתחבר לכרטיס קול בצורה הזו:

SUB/CENTER

REAR

FRONT

פשוט תחפש בחוברת של הכרטיס קול את התרשים של היצאיות וגם בחוברת של הרמקולים ותתאים את זה ותחבר (גם לי יש כבל משולש באינספייר 5300)

בעניין ה 2 התשובה היא - לא.

בעניין העומס - לא יהיה עומס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה: אבא שלי כבר הזמין את השולחן לפני איזה 5 ימים, עם מדף מוגבה מעל המזגן במיוחד מתוכנן בשביל הסאב....אני מקווה שלא תהיה פגיעה באיכות הצליל.......... ::) :-\

אם אני אשים אותו על הרצפה הוא יתמלא אבק, וכתוב בחוברת במפורש שצריך לשמור על מרחק של 3 אינץ' מהקיר, ולא לשים צמוד....

הבעיה היא שאין לי איפה לשים את זה, חוץ מאשר למעלה על המדף, כי אם אני אשים את זה במקום המדפסת במדף שלה הוא יהיה קרוב מדי לדברים מגנטיים כמו מסך, דיסקים והמחשב עצמו.......... :-\

הרמקולים לא יהיו בדיוק בגובה האוזניים: הקדמיים יכול להיות שכן כי הם יהיו משני צידי המסך, אך האחוריים יעמדו על מדפים אחוריים...מעל גובה האוזניים...::)

רגע אז אתה בטוח שאי לחבר בינתיים רק 2 רמקולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...