שאלה בקשר לזיגזג.... - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לזיגזג....

puNani

Recommended Posts

אוקיי אז החדשות הרעות הם שעדיין לא הזמינו לי את המחשב, אבל החדשות הטובות זה שזה ייקרה מתישהו השבוע (אם יירצה השם!)

בכל מקרה יש לי שאלה, כמה זמן לוקח לזיגזג להביא את המחשב? או נגיד לסיים להרכיב והכל? מישהו יודע? כמה זמן לקח להם לבנות / להביא לכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חבל??? תבנה לבד אם אתה יודע !! יותר מהר!!! ופחות כסף!!

כמה זמן לוקח??? שמעתי פה מאנשים שזה לוקח איזה 4 ימים!!!

ואל תהיה לחוץ שלא הזמינו עדיין!! מחירים תמיד יורדים! עדיף ככה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד בפנדה (לא שאני ממליץ ליקנות משם)לא יותר זול וחוץ מזה עדיף לך להרכיב לבד

כי התכנאים שיש שם בדרך כלל לא מבינים יותר מידי (לעיתים קרובות פחות מידי)

בכול מקרה כך ת'זמן ושהמחירים ימשיכו לרדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד בפנדה (לא שאני ממליץ ליקנות משם)לא יותר זול וחוץ מזה עדיף לך להרכיב לבד

כי התכנאים שיש שם בדרך כלל לא מבינים יותר מידי (לעיתים קרובות פחות מידי)

בכול מקרה כך ת'זמן ושהמחירים ימשיכו לרדת

למה אתה מדבר שניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת למה אתה מדבר שטויות..

אורן מזיגזג יודע להרכיב מחשבים מצויין ויש לו ניסיון בזה...

לפחות את המחשב שלי הוא הרכיב טוב מאוד ואין לי שום תלונות (ואני שאין לי ניסיון בהרכבת העדפתי שמישהו יותר מקצועי ממני יעשה את זה שאני לא חלילה יהרוס משהו !!!)

גם בחנות השנייה (זאתי עם הדב פנדה) אני בטוח שהטכנאים ברמה ויודעים מה הם עושים הרי זו העבודה שלהם !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תסמוך על טכנאים בחנות. לא פעם ולא פעמיים נתקלתי בטכנאים שלא ידעו מימינם ומשמאלם, ונתנו לי תשובות כל כך מטומטמות, שגרמו לי להתחרט על כך שאי פעם נכנסתי לאותה חנות. טכנאי זה לא רק אחד שעובד בזה, או למד את זה. טכנאי צריך גם להבין את מה שהוא עושה - ואת זה לא כולם יודעים.

ושלא ישתמע מכך שאני מזלזל ביכולתם של הטכנאים מזיגזג או מכל חנות אחרת. אני פשוט מביע את דעתי על טכנאים מחנויות אחרות שבהן ביקרתי , ועל טכנאים שונים שעמם עבדתי במהלך השנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין לסכם את הדיון הזה במספר נקודות:

א. ברב החנויות באמת יש טכנאים שלא מבינים מהחיים שלהם, בעיקר באלה המקומויות או אלה הגדולות כמו: שמיר מחשבים וכו'. אני הייתי חושב שזה אותו דבר באקסלנט, אם לא הייתי מכיר טכנאי לשעבר שלהם.

ב. לזיגזג, עד כמה שידוע לי, אין טכנאים, אלא רק אורן ותומר(כשהוא נמצא בארץ) בונים את המחשבים. לפחות כרגע, הם לא מחפשים טכנאים. אורן הוא אדם בעל ידע גדול מאוד במחשבים, והוא רחוק מאוד מלהיות אחד מאותם "טכנאים"(איש מפגר עם מברג שעבר קורס של משרד העבודה והרווחה) מפגרים, שעובדים בשאר החנויות.

ג. תמיד עדיף להרגיב את המחשב לבד, כך יודעים בדיוק מה יש בו, ואפשר לארגן את הדברים בדיוק כמו שרוצים. אם לא יודעים, או לא מעוניינים להכנס לעסק תמיד עדיף לתת את זה למשישהוא כמו אורן מזיגזג.

ד. אין ד'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...