איזה רעשים יכולים לקרוע את עור התוף? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה רעשים יכולים לקרוע את עור התוף?

sherlock1212

Recommended Posts

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ירידה באיכות השמיעה וקריעה של עור תוף זה שני דברים שונים לגמרי.

בשביל לקרוע את עור התוף צריך לחץ גבוה מאוד של אוויר שיזיז אותו, בשביל לפגוע בשמיעה מספיק להיחשף לרעש ברמות של 80 דציבלים ומעלה (אבל לא בטוח במספר הזה).

נגינה על תופים אולי יכולה לפגוע בשמיעה, תלוי כמה זמן ובאיזה עוצמה אתה מנגן (תנסה למדוד).

הנגן שלי זה 98DB ואני תמיד שומע על פול ווליום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]it doesn't have to hurt when you degree your hearing. my hearing is in still pretty good condition so for me it hurts when the train stops at the train stop. FYI, from the time you are born until the age of 10 you lose 50% of your hearing.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה אור בטוף ניקרע מהדף או לחף על הקרום עכשיו ירידה באיכות השמיעה תלויה בשערות שיש בפנים בפנים

אני יסביר לך את התהליך

רעש מזיז את אור התוף הוא שולח תנודות שמזיזות את המים בשבאוזן והם מזיזים את השערות עכשיו שהשערות נישחקות שומעים פחות טוב והם לא גודלות ואי אפשר להשתיל שערות (באוזן)ליפעמים שומעים צפצופים אחרי מסיבה זה ביגלל שהתנודות לא מפסיקות והשערות נישחקות וממשיכות להישחק לא יודע למה לא ניגמרות התנודות מהר

OMG

קריעה של עור התוף צורכת עוצמה חזקה מאד של רעש.

דירדור שמיעה דורש הרבה פחות.

קנה אטמי אוזניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד קל לגרום לנזק לאוזניים - תיפוף ללא אטמים גורם לנזק בוודאות, גם בווליום גבוה. הצורה הנכונה לשמוע באוזניות היא לכוון את הווליום להכי חלש שבו אתה שומע את המוסיקה בצורה טובה, ואז להגביר טיפה.

אין ספק, בכל מקרה, שהנזק הגדול ביותר לאוזניים - במיוחד בתדרים הגבוהים - מתרחש, לרוב,כתוצאה של קיום יחסי מין שלא כדרך הטבע עם סנאים.

לא פעם ולא פעמיים חשבתי, "איך חיה כלכך קטנה ועדינה מסוגלת לשאוג כמו אריה ששתה חומצה?".

המנוסים פשוט תוחבים פיסת ספוג לתוך גרונם, לפני האקט, וכך החרחורים העדינים דווקא מוסיפים לתאווה. מומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק, בכל מקרה, שהנזק הגדול ביותר לאוזניים - במיוחד בתדרים הגבוהים - מתרחש, לרוב,כתוצאה של קיום יחסי מין שלא כדרך הטבע עם סנאים.

המנוסים פשוט תוחבים פיסת ספוג לתוך גרונם, לפני האקט, וכך החרחורים העדינים דווקא מוסיפים לתאווה. מומלץ.

המנוסים ? איכפת לך לפרט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...