איזה רעשים יכולים לקרוע את עור התוף? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה רעשים יכולים לקרוע את עור התוף?

sherlock1212

Recommended Posts

ירידה באיכות השמיעה וקריעה של עור תוף זה שני דברים שונים לגמרי.

בשביל לקרוע את עור התוף צריך לחץ גבוה מאוד של אוויר שיזיז אותו, בשביל לפגוע בשמיעה מספיק להיחשף לרעש ברמות של 80 דציבלים ומעלה (אבל לא בטוח במספר הזה).

נגינה על תופים אולי יכולה לפגוע בשמיעה, תלוי כמה זמן ובאיזה עוצמה אתה מנגן (תנסה למדוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על איכות השמיע אני מדבר על עוצמת השמיעה.

איך אפשר למדוד דציבלים?

ומה בדיוק עושה תיפוף שמוריד את איכות השמיעה?כי אני מתופף ואני לא כ"כ רוצה שעוד כמה שנים אני לא יכול לשמוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מנגן בלי הגברה, אני לא ממש חושב שתצליח לפגוע בשמיעה שלך. קח לדוגמא את פורטנוי (Dream Theater), מנגן כבר המון המון שנים ושומע מצויין.

*הערה :

אם התיפוף נראה לך ממש ממש חזק (במידה שמכאיבה לך באוזניים), אתה יכול פשוט לקנות אטמי אזניים כאלה כמו שיש במטווחים ולשים את זה בזמן שאתה מנגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה אור בטוף ניקרע מהדף או לחף על הקרום עכשיו ירידה באיכות השמיעה תלויה בשערות שיש בפנים בפנים

אני יסביר לך את התהליך

רעש מזיז את אור התוף הוא שולח תנודות שמזיזות את המים בשבאוזן והם מזיזים את השערות עכשיו שהשערות נישחקות שומעים פחות טוב והם לא גודלות ואי אפשר להשתיל שערות (באוזן)ליפעמים שומעים צפצופים אחרי מסיבה זה ביגלל שהתנודות לא מפסיקות והשערות נישחקות וממשיכות להישחק לא יודע למה לא ניגמרות התנודות מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...