מה עדיף AMD כפול ליבה או אינטל כפול ליבה - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף AMD כפול ליבה או אינטל כפול ליבה

rafi-s-

Recommended Posts

AMD אולי שולטים היום בשוק כפולי הליבה, אבל לדעתי אינטל יכניסו להם בעיטה די חזקה עם משפחת פנטיום M כשהיא תגיע למחשבים שולחניים בגירסאות חזקות, משהו של עד היום אין אליו תשובה, כשלראיה אפשר לראות את משפחת טוריון למחשבים ניידים שם נוחלת הפסד צורב.

לגבי כפולי ליבה באופן כללי, אני מסכים עם ליאור, אמנם לא הרבה מכווצים DVD שלם יחד עם משחק בDOOM3 אבל הרבה אנשים מעבדים תמונות ששוקלות ג'יגות שלמות בפוטושופ ויחד עם זה שותלים אותן באנימציות, או מרנדרים וידאו מ DVR. היום הדרישה הכי גדולה היא בתחום הגרפיקה, מאחר ובאמת רוב השחקנים מפנים את כל המשאבים למשחק שרץ באותו הרגע בלי הרבה עבודת רקע מלבד אולי תוכנות קלות יחסית (דוגמת IE, EMULE וכו').

שווה אולי לחכות ולראות זיכרון מטמון משותף, העניין יגדיל בצורה משמעותית את ניצול ה CACHE לרמותיו השונות.

ועוד שאלה, מאחר ו עוברים לבקר זיכרון DDR2 על המעבד, האם המעבר ל DDR2 יהיה גורף, כלומר לא תהיה תמיכה ב DDR1? ולאיזו מהירות מכוונים את ה שלהם? 533? 667? 800? או 1000 שיצא בקרוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

AMD לפי דעתי והרבה אחרים שולטת היום בשוק המעבדים חוץ משל הניידים, כול המעבדים שלה עוברים את ....

היום שולטת ב 80 אחוז מהשוק וAMD רק ב13 אבל תאמין לי שעוד שנה זה יהיה 50 50 עם לא יורת לAMD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה צודק שלרוב זה מצריך רק זכרון, אבל צריך לזכור שהיום במשחקים אינטנסיבים כמו BF2 או FEAR (אני) ואחרים לרוב סוגרים כמעט את כל התוכניות ברקע, כי באמצע משחק למשל יתכן וה EMULE יסיים הורדה ויעשה בדיקה, או שיקרה משהו שדורש מעבד. כשיש לך DUAL , אתה יכול להיות יותר רגוע בנושא הזה (כפי שנאמר כבר).

2. אני מניח שזה יהיה די בעייתי עם התכנון הנוכחי לעשות CACHE משותף לליבות, זה מופיע בכלל כרגע בתוכניות שלהם ?

3. נראה לי שהסיבות לתבוסה בין ה PENTIUM M (שעיקר היתרונות שלו מול ה TURION הם חסכון בחשמל מקיף יותר), לא בהכרח רלוונטיות כשאתה בא להשוות בין מעבדי DESKTOP, בכל מקרה, אני ממליץ לחכות ל BENCHMARK חיצוניים מ כדי לראות מי נגד מי (למרות שאין ספק שזה יהיה מעניין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר גם לתרגם לאנגלית:

http://babelfish.altavista.com/babelfish/trurl_pagecontent?lp=ru_en&url=http%3A%2F%2Fwww.overclockers.ru%2Flab%2F20531.shtml

(לא מושלמת).

וגם לא ראיתי שרשום שם האם הם השתמשו בסדרה החדשה של ה DRIVERS של NVIDIA שאמורה להביא שיפור ביצועים ב DUAL או לא (רשום שם משהו חלקי ולא ברור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגום גרוע ביותר, והם באמת לא ציינו את גרסאות הדרייברים, אבל הביקורת יצאה אתמול, אז סביר להניח שהשתמשו בדרייברים אחרונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

the damonion

מה הקשר בין M2 לאופטרון להר סיני?

אופטרון זה סידרת מעבדים לשרתים

M2 זה סוקט לדסקטופים בכלל

והר סיני זה הר סיני

tratz

כן יהיה מעבר גורף ל DDR2

וכרגע מדברים על DDR2 667MHz, אבל הצהירו שהם רוצים תמיכה עד 1000MHz

אני בספק שיילך להם להוציא תקן חדש מהר כל כך בשביל שהם יוכלו לשווק 1000MHz לא ב OC

שוב the damonion

אתה חי באשליות

IceBreak

התכנון הוא לכיוון Cache משותף תוך בערך שנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגיל, X-bit labs הוציעו תרגום של כתבה, בפיגור של כמה ימים...

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/print/28cpu-games.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...