תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V 2.0 - עמוד 95 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V 2.0

Milk-Inc

Recommended Posts

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה יותר כמו פינה לא כמו חדר נכון?

אני אף פעם לא הסתדרתי עם מדפים כאלה שיוצאים מתחת לשולחן וששמים עליהם את העבר והמקלדת, אני אוהב שעכבר והמקלדת במקום קבוע על השולחן.

גם אף פעם לא הבנתי איך אנשים מסתדרים כשהמסך לא מול העיניים, מקלידים ומסתכלים הצידה, איך אפשר? במקרה הזה כשיהיה לך LCD אתה תשים אותו מולך או שתשים אותו איפה שהמסך שלך עכשיו נכון?

ונשכרתי בעוד משהו, המקלדות האלה שלא ישרות, כאילו שבורות באמצע (יש למישהו בדף הקודם), איך אפשר? לחבר שלי יש את זה ומה זה התקשתי, זה כמו לרכוב על אופניים עם גלגלים מרובעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה לא פינה החדר שלי מאוד גדול בערך 10 מטר אורך לא כולל את המרפסת... אם לא שמת לב יש לי שכל אחד מהם נותן 450וואט לא הצעצועים האלו של לוגיטק..אם מביאים לידם את המסך כל הצבע בורח לכיוון שלהם אז עד שאני יביא LCD המסך ישאר באותו מקום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, שכחתי את הקטע עם ה-CRT ומכשירים אחרים, הפלאפון שלי היה ליד המסך שלי כשהיה לי CRT מזמן וכשהוא היה מצלצל המסך היה רועד (בתצוגה) והיו כאלו פסים.

לפי התמונה השניה (עם הטלויזיה) זה נראה כאילו זה פינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hitman, נסחפת עם הגודל של התמונות, או שתן לינקים או שתעלה לאתר וזה אוטומטית יקטין.

RAZIELL, אתה מודע לעובדה שזה לא הכי חכם למחוק בצייר טקסט שמשתקף במארז?

צודק אבל לא רציתי להרוס את התמונה של המארז אז מי שהצליח לקרוא - כול הכבוד לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שהדלקת את מנורת הלבה 5 דק' לפני התצלום רק בשבילו? :P

אוי! ואפילו סידרת במיוחד בשבילי את האייפוד והPSP בצורה כל כך סימטרית!

Boy... I FEEL SO SPECIAL!

:D

ואחלה סביבה!

את המנורה באמת הדלקתי קודם, אבל ה-PSP וה- ממש לא במיוחד בשבילך, אל תרגיש מיוחד P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...