תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V 2.0 - עמוד 61 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V 2.0

Milk-Inc

Recommended Posts

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחת הסביבות החמימות, נראת נוחה טילים.

אבל נראה לי קצת (הרבה) מציק עם המקלדת ועכבר באוויר (למרות שהעכבר לא אמור לזוז).

וגם לא כזה בריא לשבת כל כך קרוב למסך, אבל זה כבר לשיקולך (:

אגב, איזה אוזניה זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי, טרקבול? זה נראה אחד הדברים הכי לא נוחים שיש! זה כלכך מאתגר ללוץ על נקודות קטנות!

ו-2 מסכים צמודים, למה???

בקשר לזה שאמר שלא בריא כזה קרוב, אז LCD לא פגע בעיניים ( אלא אם כן אתה עייף או שחשוך ואתה קורא הרב האותיות קטנות, אבל זה מזיק גם מקריאה מספר )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש אבל ממש לא נכון, כמו שאמרת - זה מאוד תלוי בבן אדם...

אני משחק ET כבר איזה שנתיים והייתי בקלאן שהיה בו שחקן ששיחק עם TRACKBALL והוא פשוט פיצפץ את כולם אחד אחד... וזה ברור שET זה אחד המשחקים (אם לא "המשחק") שבאמת צריך לכוון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק ET כבר איזה שנתיים והייתי בקלאן שהיה בו שחקן ששיחק עם TRACKBALL והוא פשוט פיצפץ את כולם אחד אחד... וזה ברור שET זה אחד המשחקים (אם לא "המשחק") שבאמת צריך לכוון

וואי וואי אתה מחזיר אותי לימים של ET ... איזה קלאן היית ?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה??? עם trackball??? זה לא נשמע אנושי :D

וואי, אני חיב לראות אותו משחק עם העכבר! יש שרואים אותו משחק עם זה ומגלגל ככה את הכדור תוך כדי משחק???

ד"א: כל משחק FPS "באמת צריך לכוון" :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי בשום משחק לא מכוונים כמו בET... למשל בCS זה מציותי... HS 1 והבן אדם מת... בET צריך לדפוק 3 ולמדיק עם דרגות 4.... אצלי הרוב דאבלים, לפעמים אני עושה טריפלים... אז תאמין לי.... כל המשחקים (כולם) לא יכולים להשתוות לET ברמת הקושי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CS זו רק דוגמא אחת, ולא חסרים עוד משחקים בלי HS, ודווקא שב-CS אתה הורג ישר אם אתה פוגע בראש אז אתה תרצה לכוון בול לראש ( לא תבין אותי לא נכון, אני לא סובל CS! ).

ל משנה... לדעתי בכל משחק כמה שאתה מדייק יותר, יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...