תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V 2.0 - עמוד 22 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המחשב/סביבת העבודה שלכם - V 2.0

Milk-Inc

Recommended Posts

RVILSTING יא חתיכת עשיר אני פתוח לתרומות LOL

אחלה חדר!!

והבחור שציתתי.... נוח לך ככה עם המסך? כי אצל חבר שלי זה בדיוק אותו דבר ואחרי חצי שעה הצוור שלי מת

אולי אם אני ישיג אז אני גם יעלה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יופי של :yelclap::xyxthumbs: תתחדש

תעלה בבקשה את הדסקטופ :P

העלתי את הישן והחדש שלי עם הפרארי החדשה והמדהימה והוספתי תמונה גם עם כמה מהתיקיות שלי עם כל האיקונים ששמתי

pic's

^

חדר מסודר מאוד.

וEvilSt!ng למה ה MX1000 גרוע?

יש לו Delay מסריח ברמות והוא גם גדול מידי לטעמי ... חוץ מזה אחרי שבדקתי את הרייזר האדום של חבר הבנתי עד כמה הוא גרוע

EVILSTING יא חתיכת עשיר אני פתוח לתרומות LOL

אחלה חדר!!

!

חחח הלוואי ובאמת היתי עשיר אחרת היית רואה באמת מה זה עושר (ואושר)... במקום המסך ה"מעפן" הזה היה לי איזה פלזמה HD בגודל 100 אינ'ץ ורמקולים שכל השכונה היתה יכולה להנות (במקום עכשיו שרק השכנים שלי יכולים) ועוד ועוד... כל הדברים הללו נקנו על ידי ורק על ידי שום עזרת הורים ההפך אם ההורים שלי היו יודעים כמה כל זה עולה לא היתי במצב טוב

כמו שאמרתי יש דבר כזה שנקרה עבודה ועם קצת מאמץ אתם גם יכולים להשיג את זה סך הכל כמו שאמרתי זה לא שיש לי שם LCD-HD של 100 אינץ'

צריך רק קצת שיגעון לדבר מה שיש לי בשפע כמו שאתם רואים ... אני פשוט אוהב ומעריך דברים איכותיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה המקום של המחשב שלי:

http://www.flickr.com/photos/94511910@N00/sets/72057594118593789/

כעיקרון אל תתיחסו לשני הצצדים של השולחן כי עוד חודשים - חודש וחצי צריכים להיות שם 2 ארוניות כאלו מגניבות חחח...

יש כסף אין דאגות.

סתם אחי אחלה חדר...

איפה אתה גר אני אקפוץ לקפה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי רוצה של הפרארי

תודה

:xyxthumbs:

http://www.desktopmachine.com/cars/12-Ferrari%20wallpapers.html

EvilSt!ng -

הקורא תביעות אצבעות זה של נכון?

עד כמה זה יעיל?

כמה זה עוזר לך בעבודה במחשב?

כן, תשמע הוא עושה את העבודה שלו כמו קסם ! זה באמת עובד ומקל על הקשת הסיסמאות כל פעם (גם אם אתה כבר מקיש את זה על עיוור ברבע שנייה)

זה לא רק פוזה... זה דווקא מאוד פרקטי למי שרוצה לשמור על המחשב מאחים קטנים ואנשים לא רצויים

מה גם שיש הרבה אתרים שלא שומרים את הסיסמה שלך וכל פעם צריך להקליד מחדש אז ככה ממש בלחיצת כפתור אתה נכנס כמו 007 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...