תיכנות לרשת ללא סוקטים בשפת c - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תיכנות לרשת ללא סוקטים בשפת c

MATTAN

Recommended Posts

היי מה המצב??

רציתי לדעת אם יש דרך לתכנת לרשת בשפת c ללא תמיכת הסוקטים של הווינדוס ??

אני מיתכוון האם אני יכול לתכנת תוכנה שתעבוד ללא הווינדוס אבל שתאפשר לי גישה לאינטרנט ??

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנאמר אתה יכול לתכנת את כל פרוטוקול TCP IP מחדש.

אם אתה רוצה לכתוב תוכנית שעובדת ברשת ללינוקס יש גם שם API כמו של וינדוס (אני באמת לא זוכר בע"פ את שמות הפונקציות אבל כן...)

בעקרון אני די בטוח שאפשר למצוא קוד מקור של TCP IP שמישהו כתב איפושהו השאלה היא עד כמה אתה סומך על משהו כזה שיהיה נטול באגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכח מזה

גם אם תצליח לתכנת את הקוד של TCP/IP הוינדוס לא יתן לך לגשת ישירות לכרטיס ויחסום אותך

זה לא הולך לקרות

אם אתה רוצה שזה יפעל על כל פלטפורמה תעבור ל-JAVA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב- הגישה לזה קצת יותר פשוטה, אבל גם ב- 2000 אתה יכול לעבוד עם raw sockets.

העניין הוא שאתה צריך להכיר TCP/IP ברמה די טובה כדי לעשות דבר כזה (למשל מתי ואיך משתמשים SYNים, FINים ו-Ackים וייצר אותם בעצמך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצמאי באיזה צורה ? שהרי גם ככה מחשב שתרצה לגשת לרשת דרכו צריך להיות בעל היכול לעשות כן לפני כן.... אם אתה מנסה לעבור על FIREWALL או DIALER או משהו בסגנו, עדיף לחפש פתרונות לעשות את הדברים האלו ולא לכתוב מחדש את ה TCP/IP STACK או משהו בסגנון...

גם בלינוקס, קשה להמליץ על מה שאתה רוצה בלי להבין למה אתה רוצה (שם למשל יש לך את כל הקוד של מה שאתה רוצה בקוד הפתוח של ה KERNEL, אתה יכול לשנות ולקמפל לפי הצורך)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הרבה מעבר לשלושת הדגלים

זה לטפל בגודל חלון

בבקרת גודש

בזיהוי חבילות שאבדו

בהתאוששות במקרה שאבדה חבילה

זה ממש לא פרוטוקול פשוט למימוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כאאאזה נורא לממש TCP IP... אם הוא רוצה לממש למה לא? יקח כמה חודשים אבל עדיין...

לגבי מה לחפש בגוגל - אם אתה רוצה להשתמש פשוט בממשק של לינוקס המקביל ל API של חלונות תחפש אני מניח משהו בסגנון של NETWORK PROGRAMMING אמור אני מניח לתת דברים די סבירים...

אם אתה רוצה מימוש של TCP IP אני מניח שלחפש משהו בסגנון של TCP IP SOURCE CODE יתן לך פחות או יותר משהו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא כאאאזה נורא לממש TCP IP... אם הוא רוצה לממש למה לא? יקח כמה חודשים אבל עדיין...

אהא... זה לא נורא לממש כלום בעצם...

לגבי מה לחפש בגוגל - אם אתה רוצה להשתמש פשוט בממשק של לינוקס המקביל ל API של חלונות תחפש אני מניח משהו בסגנון של NETWORK PROGRAMMING אמור אני מניח לתת דברים די סבירים...

אם אתה רוצה מימוש של TCP IP אני מניח שלחפש משהו בסגנון של TCP IP SOURCE CODE יתן לך פחות או יותר משהו :)

TCP/IP STACK אבל גם זה לא יעזור לו בכלום בלי משהו מעבר לזה (כמו למשל בלינוקס, זה כבר מגיע עם אחר בפנים, ו..) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...