שלוש שאלות לגבי המארז Compucase-CI-6A19 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלוש שאלות לגבי המארז Compucase-CI-6A19

kobibo

Recommended Posts

1. כיצד ניתן להסיר את לוחית המתכת מאחורי המארז ( הלוחית של היציאות של הלוח ) קניתי לוח שבא עם לוחית מתאימה ואני צריך להחליפה בזאת שבמארז.

היא נראת תפוסה בניתים ולא בא לי להרוס אותה.

2. האם ניתן לגשת בצורה יותר קלה ומהירה לרשת הקידמית שבאה לפני המאוורר הקידמי ( זאת שמונעת כניסת אבק ) מבלי להוציא לגמרי את כל הפנל הקידמי של        המארז ?

3. בלוחית המתכת שקבלתי עם הלוח ( אני יודע זה נמצא בכל הלוחיות ) ישנם גם מאין זיזים של מתכת כנראה ליצור קונטרה אבל הם מאוד מפריעים לי להתקין את הלוח האם ניתן להזיז אותם הצידה ?

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כיצד ניתן להסיר את לוחית המתכת מאחורי המארז ( הלוחית של היציאות של הלוח ) קניתי לוח שבא עם לוחית מתאימה ואני צריך להחליפה בזאת שבמארז.

היא נראת תפוסה בניתים ולא בא לי להרוס אותה.

2. האם ניתן לגשת בצורה יותר קלה ומהירה לרשת הקידמית שבאה לפני המאוורר הקידמי ( זאת שמונעת כניסת אבק ) מבלי להוציא לגמרי את כל הפנל הקידמי של        המארז ?

3. בלוחית המתכת שקבלתי עם הלוח ( אני יודע זה נמצא בכל הלוחיות ) ישנם גם מאין זיזים של מתכת כנראה ליצור קונטרה אבל הם מאוד מפריעים לי להתקין את הלוח האם ניתן להזיז אותם הצידה ?

תודה לעוזרים.

1. יש לך 2 ברגים בתוך המארז שמחזיקים את המתכת הזו.

2. מתחת ל- יש לך אופציה להוציא את הפאנל של הפילטר בלבד, לא ע"י שני הלחצנים משני צידי הפאנל.

3. הם צריכים להיות שם, אתה פשוט צריך להכניס טוב וישר את הלוח כך שהם "יתקעו" בדיוק במקום.

תתחדש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...