מחשב חדש! אנא חוו דעתכם... - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש! אנא חוו דעתכם...

E-Bear

Recommended Posts

הם מזיינים תשכל שטרמינל טייק זה חרא ספק שמע אחי

בוא נעשה ניסוי קטן נוכיח להם שיגיע המחשב תחבר אותו ל טרמניל טייק ותוכיח להם שהוא סוח גם במשחקים תכפול וה7800 ואם הוא לא יסוחב קנה ספק אחר

ואם הוא לא יסחוב וידפוק לו חלקים במחשב? אתה תשלם לו את התיקונים מכיסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1 זה לא גנרי אז זה לא ידפוק במקרה וזה לא יסחוב פשוט מאוד זה יתן הודעה על מתח נמוך או שהכרטיס לא יתן תבסט שלו או שהמחשב לא ירצה להדלק או שיתכבה בשעת load עצבני

אז על בטוח נזק לא יקרה כי זה לא גנרי

2 אם זה לא יסחוב אז כמו שמארתי הוא יקנה ספק אחר כי זה חבל להשקיע עוד 500 שקל על ספק חדש בעיורון כי הרי זה לא ספקים חרא גנרים זה ספקים של חברה מוכרת שנותנת עליהם אחריות ומבטחיה כי מה שהם צריכים לתת הם יתנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלווו תתעוררו זה לא זבל גנרי אם ההיתה אומר לי ספק של אל קעידה 600w ל פנטיום 4 היהתי מסכים איתך אבל זה TT חברה בסדר גודל ענקי עם מוצרים שנמכרים בכול העולם וכ'ו וכ'ו זה לא חברה ללא שם שמיצרת את זה בהודו ליד חושאה

אז אם הוא לא יחזיק מקסיום הפסק ישרף (וגם לא מקסימום הוא יתכבה כול עפם ב load )

ולא כול המערכת אז תתועררו רק לידע כללי יש לי 9800פרו עם a64 ולא קרה כלום אבל בשביל להפוך תספיור למענין חבר שלי קנה מחשב חדש לפני כמה חודשיים וקנה 6800u עכשיו אני הרכבתי תמחשב והיה ספק של hec 400w קיצר כול פעם שההינו נכנסים למשחק ואחרי 4 דקות היה נהיה ריסרט

קיצר בהתחלה חשבתי שזה הכרטיס דפוק אז לקחתי אותו אלי (480 באטרפליי) חיברתי ושיחקתי בכייף בלי בעיות יומים ומשהו ואז קנינו לו 400w fsp והכול עובד בסבבה

סוף הסיפור לילה טוב חמודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ני בא להגיד שדיי להשמיץ דברים בלי ביסוס אני מתערב איתכם שאף אחד פה לה היה לו נסיון אמיתי עם ספק של טטמינל טייק בו נגיד שאני משתמש בו כבר שנה וחצי בלי בעייה והוא עבר איתי 2 מערכות והשתמשתי בו אצל בדיקות לחברים

אני יכול להגיד בכיף שהוא לא שרף כלום

אצלי הוא סוחב תa64 ו 9800

אצל אחרי הוא סחב גיפה 6600 עם עובר ל 6600gt ו מעבד של 3 גיגה אינטל

אצ לחבר הוא סחב 6800u עם fx55

אבל אני לא ישקר לא מזמן הרכבתי 4800x2 עם 7800gtx x2 ב עם 2 הרד דיסקים של 250 גיגה כול אחד ברייד ומערכת קרור מים של דנגר דן

וצורב וכונן ו6 מאוררים הוא לא סחב וגם לא fsp400 רק המוד סטריים 520w סחב וגם המתחים שהוא נתן לא היו משהו (באמת סחטיה כזותי מערכת)

קיצר אני מרוצה ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...