תהליך פתיחת צינורות בGTO2 - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תהליך פתיחת צינורות בGTO2

adizarko

Recommended Posts

אוקיי. - עכשיו באמת הבנתי אחי. -תודה רבה רבה רבה לך!

אז אני אחכה את הזמן הזה ואז אקנה אותו. בהחלט שווה את הזמן.

ובקשר לקירור - אתה מתכוון לזה:? http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=55_851_1606&products_id=8204 כן.

ויש לי עוד שאלה: בקשר לספק במחשב שלי. בהצעה - קיבלתי את זה: http://img8.imageshack.us/img8/1428/11zx.jpg הספק באמת לא איכותי,המארז כן.

ואמרו לי שהוא לא הכי טוב, וגם לא טוב בשביל אחרי הOC לכרטיס. הציעו לי את זה: http://logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=5499 הספק מצויין,אם אתה מחפש לחסוך אפשר לרדת גם ל375W.

מה דעתך עליו? והאם אפשר לקנות משהו יותר טוב בערך באותו מחיר. אולי קצת יותר יקר. על איזה תוכל להמליץ לי? בעיקרון במחיר שלו אין לו מתחרים,בעיקר בגלל העובדה שיש לו שני ריילים של 12V עם 18A.

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על העזרה !!!

אוקי -אז ככה...

הצעת המחשב העדכנית כרגע היא:

מעבד:

AMD 64 3000 (939-pin) Oem Venice

קירור למעבד:

Thermaltake BigTyphoon Cpu Cooler CL-P0114238

לוח אם:

ABIT AN8 NVIDIA NF4 single chip

זכרונות:

OCZ 1GB (2x512MB) PC3200 Dual Channel Value Cas 2.5

דיסק קשיח:

Western Digital 200GB SATA II JS 8MB 7200RPM

כרטיס מסך:

Sapphire ATI X800GTO2 PCIe 256MB

מארז יפהפה:

SunBeam Samurai Blue case

ספק:

ENERMAX EG375AX-VE Noisetaker 370 Watt

קירור לכרטיס מסך :

Zalman Vga Cooler VF700-Cu

*בקשר ללוח אם: שמעת על לח האם בשם: Fatal1ty AN8? הבנתי שהוא לוח של PRO אחד. לפי מה שהבנתי שהוא טוב. מה דעתך עליו? שווה את ה1117?

*מה דעתך על המפרט? מה היית משפר מוסיף משנה? עד תקציב של 5500.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט מעולה.

בקשר ללוח אם אתה רוצה לוח שהוא גם איכותי, גם טוב מבחינת ביצועים וגם מעולה בשביל OC אז תיקח את הDFI אולטרא D ומעלה.

בקשר לזכרונות, כמה הם עולים?(אולי יש אחרים שיותר כדאי לקנות לOC או בכלל...אתה רוצה לעשות OC?).

נ.ב

אתה לא חייב לקנות חדש לGTO2 זה רק אם אתה רוצה ממש לעשות OC כבד. גם בלי הזלמן תוכל לעשות OC, השאלה היא עד כמה רחוק.

אבל אם יש כסף אני ממליץ שתקנה אותו.

ממה שהבנתי וקראתי באינטרנט הכרטיס נפתח בהצלחה מאוד מאוד גבוהה אז אין לך מה לדאוג.

אה ואני אוהב יותר את האנרמקס 420, זה מרגיע אותי לפחות לדעת שאני יכול לחבר כמה דברים שאני רוצה בלי לדאוג בכלל.

תתחדש, זה חתיכת מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט מעולה. - תודה רבה!

בקשר ללוח אם אתה רוצה לוח שהוא גם איכותי, גם טוב מבחינת ביצועים וגם מעולה בשביל OC אז תיקח את הDFI אולטרא D ומעלה. - בהתחלה נאמר לי שהDFI פחות טוב בביצועים מהABIT וגם הוא פחות טוב לOC. לאחר מכן נאמר לי ההפך. שהDFI יותר טוב בOC ובביצועים.

בקשר לזכרונות, כמה הם עולים? הם עולים 761. (אולי יש אחרים שיותר כדאי לקנות לOC או בכלל...אתה רוצה לעשות OC?). - אני רוצה לעשות OC. נאמר לי שאם כבר OC אז אלה.

נ.ב

אתה לא חייב לקנות קירור חדש לGTO2 זה רק אם אתה רוצה ממש לעשות OC כבד. גם בלי הזלמן תוכל לעשות OC, השאלה היא עד כמה רחוק.

אבל אם יש כסף אני ממליץ שתקנה אותו. - אני לא בטוח לגבי OC כבד. אני אנסה בהתחלה את הכרטיס ללא פתיחת צינורות וOC. יפעל חלק וטוב -סבבה. לאחר מכן -

אפתח את הצינורות ל16. בלי OC. אראה איך זה לאחר זה. אם לא צריך OC ממש דחוף - אז בלי. אבל תמיד אפשר לנסות. אבל קודם כל אני אנסה אותו בלי OC ופתיחת

צינורות.

ממה שהבנתי וקראתי באינטרנט הכרטיס נפתח בהצלחה מאוד מאוד גבוהה אז אין לך מה לדאוג. -אני בהחלט מקווה...

אה ואני אוהב יותר את האנרמקס 420, זה מרגיע אותי לפחות לדעת שאני יכול לחבר כמה דברים שאני רוצה בלי לדאוג בכלל.

תתחדש, זה חתיכת מחשב. - תודה רבה! אני באמת רוצה להשקיע עליו. לא הכי הכי טוב, אבל שיהיה טוב. שיחזיק.

בקשר ללוח אם של DFI. - מצאתי רק את זה: DFI LANPARTY UT nF4 Ultra-D - כל השאר לפניו היו NF3 ובלי D - ואחריו היו כבר יותר מידי יקרים. - 900 ומעלה.

אתה מתכוון לזה ומעלה? ומה עם זה: DFI NF4 ULTRA INFINITY ? פחות טוב? אתה אומר שווה לשלם את ה-900 שקל ומעלה על של DFI?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מדבר על הDFI LANPARTY UT nF4 Ultra-D.

לוח מצויין,בעל יכולות הOC הטובות ביותר,חסר מתחרים למחירו.

הfata1ty זה לוח overpriced בגלל השם,וככה גם כל השטויות על שם fata1ty.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מדבר על הDFI LANPARTY UT nF4 Ultra-D.

לוח מצויין,בעל יכולות הOC הטובות ביותר,חסר מתחרים למחירו.

הfata1ty זה לוח overpriced בגלל השם,וככה גם כל השטויות על שם fata1ty.

אז אתה אומר ללכת עליו? לא על ה AN8 NF4 single chip ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי מה אתה רוצה מהלוח שלך....אם אתה מחפש OCER מצויין עם טונות פיטצ'רים ושטויות אז זה ה-לוח.

אם אתה מחפש לחסוך כסף ועדיין להיות עם אפשריות OC טובות מאוד הan8 מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי מה אתה רוצה מהלוח שלך....אם אתה מחפש OCER מצויין עם טונות פיטצ'רים ושטויות אז זה ה-לוח.

אם אתה מחפש לחסוך כסף ועדיין להיות עם אפשריות OC טובות מאוד הan8 מצויין.

סבבה. אני אלך על הלוח הזה: DFI LANPARTY UT nF4 Ultra-D. אני מחפש הרבה מהלוח שלי. וזה הלוח.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...