מה אתם אומרים על המפרט הזה?? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על המפרט הזה??

B0necrack3R

Recommended Posts

האלן חברה מה אתם אורמים על המפרט הזה?? (כבר נקנה!)

INTEL P4 2.26

EPOX 4A4A+

256 CRUICIAL PC2100 X 2

GAINWARD GFORCE 4 TI 4200 128 GOLDEN SAMPLE ETC.

CHIEFTEC DX BALCK DRAGON

COLD CATHODE

HERCULES FORTRISSMO 3

LOGITECH NAVIGATOR

MICROSOFT INTELI MOUSE EXPLORER

ASUS CD-ROM

מה דעתכם על מפרט זה???

עבדתי כל החופש כדי לקנות את זה!!! חחח איזה משוגע גיקי אני!!! :P

אשמח לשמוע ביקורת טובה\מצויינת\ורעה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובות!

דבר שני אנטי, את הזכרונות קניתי משומשים ,שני הסטיקים ב-600 שקל!!!

ולגבי הFORTRISSMO 3 יש לי איזה דילר פרטי שעובד עם כלנית ומחר אני מקבל את הכרטיס ב280 שקל! :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח דווקא בסדר...

חלק מהבעיות OC שמשתמשים דיווחו נובעות מהתחממות הצ'יפ הצפוני.

אם אתה ל-OC, תשים פשוט מאורר על הצ'יפ הצפוני של הלוח...

תפעיל את הזכרונות ב-1:1 ותנסה לעלות את ה-FSB למשהו כמו 150, הם אמורים לעמוד בזה...

ובקשר לטענה שאביט משיגה OC גבוהה יותר בפחות וולטאז' מאיפוקס, הסיבה היחידה לכך שהביוס של האיפוקס דיווח על וולטאז' גבוהה יותר מהוולטאז' האמיתי שהוא סיפק. אם מעדכנים לביוס האחרון שהוא בטא (לא מופיע באתר של איפוקס, אבל נשלח ע"י נציג של איפוקס), הוולטאז' האמיתי קרוב הרבה יותר למה שקבעת.

לפי ה-Specs של ה-Fortissimo 3 הוא זהה ל-2 (לפחות לפי הקטגוריות שאני השוואתי בין שניהם) מלבד תמיכה ב-7.1 (שניהם אפילו מבוססים על אותו צ'יפ), ככה שאם אין לך מערכת 7.1 זה די בזבוז לקנות אותו (תוכל להסתפק ב-Fortissimo 2).

עדיין אף אחד לא הוכיח את החשיבות של ה-Connector של 12V. לאחר קירור הצ'יפסט הצפוני (ולפעמים יש הלחמת נגד קטנה שפותרת בעיות זיכרון) ה-OC של ה-Epox יכול להתחרות עם לוחות של Asus ויש הפרשים די קטנים (משהו כמו 1 או 2 בערך ה-FSB) בין ל-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מהבעייה הראשונה שיווחת אני מבין שלאפוקס יש בעיית undervolt (קיימת גם בחלק מהלוחות של אביט), לר טוב- אבל עדיך מovervolt.

2.איך אתה מצפה שיוכיחו את זה? ההוכחה הכי טובה לטעמי היא תוצאות הO\C הגרועות עם כל הסדרה נטולת ה12V של אפוקס לעומת התוצאות הנפלאות של ה4BDA וה4BDA2 (אגב, ה4G4A היה אמור להיות גרסא יותר "עדכנית" שלו, לא ממש הצליח בזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2.איך אתה מצפה שיוכיחו את זה? ההוכחה הכי טובה לטעמי היא תוצאות הO\C הגרועות עם כל הסדרה נטולת ה12V של אפוקס לעומת התוצאות הנפלאות של ה4BDA וה4BDA2 (אגב, ה4G4A היה אמור להיות גרסא יותר "עדכנית" שלו, לא ממש הצליח בזה).

אכן, אני מקווה שהם יסיימו עם זה, הם פשוט לא מצליחים להשיג יציבות למעבד ללא חיבור חשמל זה, בטח ובטח לא באוברקלוקינג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...