מה ההשפעה של החורף על המחשב שלכם(מעבד,כרטיס מסך,הרד דיסק וכו')... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההשפעה של החורף על המחשב שלכם(מעבד,כרטיס מסך,הרד דיסק וכו')...

uzana2004

Recommended Posts

שלום לכולם...

אני סתם רוצה לדעת מה ההשפעה של החורף על הטמפרטורה של הכרטיס מסך שלכם...

שלי עם הסיילנסר בחורף הוא עומד במנוחה על 45C ובמאמץ לא עובר את ה-51...

כל הצינורות פתוחים וOC 395\825     :xyxthumbs:

בקיץ הוא היה על 50C במנוחה ומתקרב ל60C במאמץ...

איך אצלכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכה אחי זה כלום תקום ב-3 בלילה תראה מה הטמפרטורה שלך אחי אתה ברצפה קמתי לבדוק את הטמפרטורה ב-3 בלילה היה 37 שזה מעולה ועוד יש לי פרסקוט עונת האובר קלוק בפתח :xyxthumbs:

37 מעלות במנוחה בחורף בלילה כשיורד גשם בחוץ זה לא כל כך מעולה. טוב, אולי לפרסקוט. אבל מי רוצה פרסקוט?!?, טוב, אולי אסקימוסים שקר להם. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת.. מאז שנכנס החורף המעלות של המחשב שלי עלו ב4-5 מעלות.. סוף סוף כיביתי את המזגן :P

שיהיה ממש ממש קר אני יוצא את המחשב למרפסת ויזיין לו תצורה באובר.. צפו ל6500 נקודות לפחות ב3D מרק 2005 ואיזה 30 שניות בסופר פאי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת.. מאז שנכנס החורף המעלות של המחשב שלי עלו ב4-5 מעלות.. סוף סוף כיביתי את המזגן :P

שיהיה ממש ממש קר אני אוציא את המחשב למרפסת ויזיין לו תצורה באובר.. צפו ל6500 נקודות לפחות ב3D מרק 2005 ואיזה 30 שניות בסופר פאי ;D

הייתי ממליץ לך להביא לו מטריה ולכסות אותו בניילון אטום לפני שאתה שם את המחשב שלך בחוץ בגשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טמפרטורה מעולה יש לי ! 38 מעלות במנוחה,במאמת 65 מקסימום,הרצתי ATITOOL עמד על 65 יציב 5 דקות... :) ללא OC בלי שום נוסף.

אגב - מומלץ לנקות את הכרטיס כל שבוע עם ספריי לחץ אוויר,הוריד לי 5 מעלות וסידור כבלים במארז.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...