איזה 8500LE עדיף..של ATI או של Gigabyte? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה 8500LE עדיף..של ATI או של Gigabyte?

nw

Recommended Posts

ובנוסף למה שכתבתי כבר רציתי להוסיף שהמאוורר עצמו התחיל להראות סימני גסיסה והוא רק בן כמה חודשים בודדים.

הוא לפעמים לא מתחיל להסתובב ישר עם ההפעלה ועושה רעשים של "אני מת".

וקובי - צלעות האלומיניום של הכרטיס הם בעיקר גימיק ואין להם יעילות אמיתית אפילו ATI עצמם מוכרים את הכרטיסים שלהם עם מאוורר קטן וזהו בלי קישוטים, ובקשר לOC הכרטיס יתן אותן תדרים עם הצלעות ובלי.

ההמלצה שלי לTI4200 היא בעיקר בגלל . :(

אחי על מה אתה מדבר ATI תיקנו הכל! תוריד קריסטל תראה 120FPS בMOHAA!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וקובי - צלעות האלומיניום של הכרטיס הם בעיקר גימיק ואין להם יעילות אמיתית אפילו ATI עצמם מוכרים את הכרטיסים שלהם עם מאוורר קטן וזהו בלי קישוטים, ובקשר לOC הכרטיס יתן אותן תדרים עם הצלעות ובלי.

ממתי זה דבר חובה ? זה פלוס חמוד שעושה את הכרטיס ליותר כדאי פשוט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[

אחי על מה אתה מדבר ATI תיקנו הכל! תוריד קריסטל תראה 120FPS בMOHAA!

רגע, לא השתמשת בדרייברים מהאתר של gigabyte?

(ver 1.4)

יש דריברים מומלצים אחרים לכרטיס הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.. לקחתי את הgigabyte

קצת היה מוזר לשים כזה כ. מסך בתוך ה-P3 450 שלי

בכל מקרה שיפור של יותר מ-י2000 נקודות מהוודוו שהיה לי.

830 -> 2995

אז יש לי כרטיס מסך טוב יותר, בגלל שאני מקבל 3100 עם ה GF 2 MX 400 שלי :) זה ממש מצחיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שיש. ATI החלה לשחרר חבילת דריברים המתאימה לכל כרטיסי ה RADEON (בדומה ל DETONATOR של NVIDIA).

הדריברים החדשים עוזרים להגברת הביצועים של הכרטיס, ונותנים למשתמש תפריטים מפורטים יותר ומגוון רחב יותר של פונקציות בהשוואה לדריברים הקודמים.

הנה הלינק לדרייברים באתר של ATI

נוסף על כך אתה יכול לעדכן את הביוס של הכרטיס מסך. הגרסה החדשה יותר נמצאת באתר של , אבל זה כבר פחות נחוץ.

לבסוף, השיפור שהכרטיס נתן לך הוא שיפור יפה, אך דע לך שצוואר הבקבוק האמיתי במערכת שלך הוא המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שיש. ATI החלה לשחרר חבילת דריברים המתאימה לכל כרטיסי ה RADEON (בדומה ל DETONATOR של NVIDIA).

הדריברים החדשים עוזרים להגברת הביצועים של הכרטיס, ונותנים למשתמש תפריטים מפורטים יותר ומגוון רחב יותר של פונקציות בהשוואה לדריברים הקודמים.

הנה הלינק לדרייברים באתר של ATI

תודה על הלינק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...