הביוס F8 החדש של Gigabyte הופך לוח nF4 רגיל ל- nF4 Ultra? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הביוס F8 החדש של Gigabyte הופך לוח nF4 רגיל ל- nF4 Ultra?

Dr. Computer

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מדברים על עדכוני ביוס,אני ניסיתי לעשות עדכון ולפני שפתחתי את המחשב לעשות עדכון הלוח נשרף :/

מסתבר שכבל שהיה ליד הצ'יפסט התחמם למצב שהבדיל נמס ואז כתוצאה מזה הצ'יפסט נשרף...עכשיו האחריות מביאה לי אחד חדש...

ד.א

אני שונא את ג'יגהבייט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כזה בעיה להשוות בין המפרט היבש שלהם:

http://www.giga-byte.com/MotherBoard/Products/Products_Spec_GA-K8NF9%20Ultra.htm

http://www.giga-byte.com/MotherBoard/Products/Products_GA-K8N%20Ultra-9.htm

(מבחינת מפרט טכני ההבדלים היחידיים שאני שמתי לב אליהם זה שאין דואל לאן ושיש "רק" 4 חיבורי SATA, לא כזה שינוי דרמטי, אבל הם החליפו את ה PCB (האמת נראה אותו דבר במבנה, אבל הגוון שונה אם זה משנה לך)).

אני מאמין שבאוברקלוק ובדברים אחרים יהיה הבדל, שרק הזמן יוכיח (:

ככה שכרגע לא שווה להסתמך על הבדל "יבש".

dids22, עד כמה שידוע לי עדיין תחת advance chipset feature

domiel, ומה הקשר לעדכון ביוס?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין :P זה דיי היה ספאם מוחלט להוציא את "זעמי" החוצה על חבורה של סינים שלא יכולים לדחוף לי אקטיבי ללוח כי הם קמצנים (אפילו שקירור אקטיבי ברוב המקרים עולה פחות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור אקטיבי נוטה להרעיש, ובמיקום הגרוע של הצ'יפסט בלוחות האלה, גם דורש קירור מנייטורי, עם סנפירים מאוד נמוכים, מה שלא מבטיח קירור מדהים.

הקירור הפסיבי שמגיע עם הגיגהבייט ארוך ובנוי בצורה מספקת לקרר גם תחת (כל עוד כמובן המארז דיי מאורר).

אני אישית מעדיף את הסינק הזה על הסינק של DFI.

חוצמזה שבמיקום של הכרטיס מסך יש בדיוק מקום למאורר 40ממ להרכבה על החלק העליון של הסינק, ככה שזה פשוט מאוד "לשפר" אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור אקטיבי נוטה להרעיש, ובמיקום הגרוע של הצ'יפסט בלוחות האלה, גם דורש קירור מנייטורי, עם סנפירים מאוד נמוכים, מה שלא מבטיח קירור מדהים.

הקירור הפסיבי שמגיע עם הגיגהבייט ארוך ובנוי בצורה מספקת לקרר גם תחת (כל עוד כמובן המארז דיי מאורר).

חוצמזה שבמיקום של הכרטיס מסך יש בדיוק מקום למאורר 40ממ להרכבה על החלק העליון של הסינק, ככה שזה פשוט מאוד "לשפר" אותו.

אבל יש בעיה

כי שמחברים מאורר לציפסט נישארים סימנים- זה מבטל אחריות לא?

אצלי הברגתי מאורר 30מ''מ על הציפסט ונישארו סימנים

זה מבטל לי את האחריות לא?

ולא הייתה לי ברירה כי הציפסט רותח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון כל עוד אתה לא שם ברגים ממש עבים אין סיבה שישארו סימנים.

דבר שני קשה לי להאמין שסימנים קטנים יבטלו לך את האחריות,

אם אתה מתכוון לעקם את הסינק בצורה רצינית אז ברור שיבטלו את האחריות, אבל לא על פגיעה פיזית אלא על טמטום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון כל עוד אתה לא שם ברגים ממש עבים אין סיבה שישארו סימנים.

דבר שני קשה לי להאמין שסימנים קטנים יבטלו לך את האחריות,

אם אתה מתכוון לעקם את הסינק בצורה רצינית אז ברור שיבטלו את האחריות, אבל לא על פגיעה פיזית אלא על טמטום.

בטח שעשיתי בעדינות והישתמשתי בברגים דקים שניכנסים בידיוק בין הצלעות

ויש ממש סימנים קטנים

אז זה לא יבטל אחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור אקטיבי נוטה להרעיש, ובמיקום הגרוע של הצ'יפסט בלוחות האלה, גם דורש מנייטורי, עם סנפירים מאוד נמוכים, מה שלא מבטיח מדהים.

הקירור הפסיבי שמגיע עם הגיגהבייט ארוך ובנוי בצורה מספקת לקרר גם תחת אוברקלוק (כל עוד כמובן המארז דיי מאורר).

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני על הרצפה(ממה שאמרת,אל תיקח את זה אישית ;) ),אם זה לא היה מצחיק זה היה עצוב.........אבל הקירורים האלה שהם דוחפים בלוחות החדשים פשוט גרועים,בעיקר בציפסטים של ה865-875 ,הקירור הזה לא מספיק בקושי.........ובמיוחד באוברקלוק,אני הייתי אישית צריך לסבול מיזה שהצ'יפסט הגיע ל39-42 מעלות במארז מאוורר לחלוטין כשהמעבד הוא 29 מעלות וההארד דיסק 27.......רק שתבין.

כל פעם שהצ'יפסט היה עובר מעל ה40 הכרטיס קול שלי היה מוציא קול זוועתי,עם שיבושים איינסופיים,רק אחרי שעשיתי בחוכמה (ועם הוצאת כסף) והחלפתי לזלמן (ציפסט)אין לי יותר את הבעיות האלה,וזה היה קורה רק באוברקלוק.

מה גם שהם לא עושים את כולם ארוכים.חבל שהם לא לומדים מאסוס במקרה הזה..........

עוד משהו:

אני שונא את ג'יגהבייט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, ומה הקשר ללוחות ישנים פתאום?

אני מדבר על קירורים של לוחות NF4.

הקירור הפסיבי שגיגהבייט שמים (הארוך בצבע זהב) עדיף בעיניי מהקירור האקטיבי שלדוגמא DFI שמים.

האופציות החלפה לא גדולות בגלל המיקום המטומטם שלהם (מתחת לכרטיס מסך).

אני אישית הייתי על באס 310 עם תוספת מתח לצ'יפסט, והקירור הפסיבי הזה סחב והטמפ לא הגיעה לשחקים (NF4 צ'יפ חם בכל מקרה, אבל הוא ממש לא עבר גבולות אסורים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פניו נראה שה-K8N Ultra עדיין יותר טוב, ממש לא ברור מה הם חושבים שם ב- Giga.. :nixweiss:

אני אישית הייתי על באס 310 עם תוספת מתח לצ'יפסט, והקירור הפסיבי הזה סחב והטמפ לא הגיעה לשחקים (NF4 צ'יפ חם בכל מקרה, אבל הוא ממש לא עבר גבולות אסורים).

אחי למה אתה מתכוון? הרי בלוח הזה של Giga אין חיישן בצ'יפסט שמציין את הטמפ'.

ואם כן, הטמפ' תמיד תמיד עומדת על 70 מעלות לפי התוכנה Sandra.

זה צ'יפ רותח ועובר הרבה מעבר לגבולות האסורים! 70 מעלות? WTF? :o:screwy:

נ.ב

אני שונא את ג'יגהבייט.

ולא רק בגלל הצ'יפסט! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי  איפה יש בביוס הזה את  האפשרות של המחלקים?

כל האפשרויות של האוברקלוק בביוס החדש עברו למקום אחד- M.B Intelligent Tweaker

זה נמצא שם.

אז רק רגע חברים..מה אני אמור לעשות עכשיו?

הביוס הראשון של ה- K8NF9-Ultra מותקן אצלי..לא בטוח שהוא אמור להיות מותקן בכלל.

אבל הכלללל עובד כרגיל- ואפילו יותר טוב.

אפשר להשאיר את זה ככה, או לפתוח ת'תוכנה BIOS@ ולהתקין את הגירסה המתאימה F8?

(זה יהיה בסדר בכלל להתקין את ה-F8 על ה-Ultra F1?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...