"המירוצים משבחים את הגזע" - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"המירוצים משבחים את הגזע"

e-Pit@m

Recommended Posts

מי שבא להתרברב גם לא מתחרה. הוא מפחד יותר מידי על המכונית.

אבל תאמין לי שהרוב לא שם כדאי להתרברב, הם שם כדאי להנות, לראות כמה ההשקעה ברכב השתלמה, לקבל סיפוק עצמי.

מי שבא לשם ראה יותר מדי פעמים את מהיר ועצבני...

להנות? ממה? מלמרוח אנשים על השמשה הקדמית ב-200 קמ"ש?

עד שלא יהיה פיקוח מתאים על הנהגים עצמם שמשתתפים ביום הזה, אני לא מתקרב לשם.

אגב, אם מישהו רוצה לבדוק את הרכב שלו, אז שלא יבדוק אותו לפני מאות אנשים, אלא במקום מבודד כמה שיותר רחוק מעינו של החוק(ורצוי רחוק מעינם של כולם..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי שבא לשם הם חולי הגה חד וחלק.

ממה להנות? אי אפשר להסביר לבנאדם שהוא לא חולה הגה... זה נותן תחושת סיפוק שאי אפשר להסביר.. ע"ע המקרה עם הקורבט והמשטרה.

למה לבדוק את הרכב לבד כאשר אתה יכול לעשות את זה יחד עם עוד כמה אנשים שחולים על הדבר הזה ויכולים לעזור ולתת תמיכה (נשמע מפגר...הא?) ועוד הרבה דברים... זה פשוט יותר כיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שבא לשם הם חולי הגה חד וחלק.

ממה להנות? אי אפשר להסביר לבנאדם שהוא לא חולה הגה... זה נותן תחושת סיפוק שאי אפשר להסביר.. ע"ע המקרה עם הקורבט והמשטרה.

למה לבדוק את הרכב לבד כאשר אתה יכול לעשות את זה יחד עם עוד כמה אנשים שחולים על הדבר הזה ויכולים לעזור ולתת תמיכה (נשמע מפגר...הא?) ועוד הרבה דברים... זה פשוט יותר כיף.

מישי

עושה רושם שלא קראת את התגובה שלי בעמוד הקודם...

anyways,

אני מכיר כמה אנשים שנורא נהנים מלשרוף עצים.

אי אפשר להסביר לבנאדם שהוא לא פירומן.. זה נותן תחושת סיפוק שאי אפשר להסביר.. ע"ע המקרה עם השני זקנים שראו אותם פעם.

למה להיות פירומן לבד כאשר אתה יכול לעשות את זה יחד עם עוד כמה אנשים שחולים על הדבר הזה ויכולים לעזור ולתת תמיכה

ועוד הרבה דברים... זה פשוט יותר כיף.

שוב

אתה מתעלם משאלת החוקיות והסכנה לחברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב אתה מתעלם מההודעה שלי..

רוצים מרוצים בכבישים? חוצה בבעלות פרטית, אני בטוח שאם תכסו לו את עלויות האגרה בעזרת ממנים + השתתפות עצמית, הכנסת תאשר לכם יום בשנה כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמת הממשלה פה זה שהיא לא עוזרת לפתח אפילו לא בקצת את הספורט המוטורי בישראל, אחד הספורטים ביותר מעניינים והמושכים בארץ/עולם.

אני מאמין שברגע שהממשללה תחל לפתח אותו ולעזור לו לגדול אתה תתחיל לראות מסלולי נהיגה חוקים ובטוחים לנסיעה בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמת הממשלה פה זה שהיא לא עוזרת לפתח אפילו לא בקצת את הספורט המוטורי בישראל, אחד הספורטים ביותר מעניינים והמושכים בארץ/עולם.

אני מאמין שברגע שהממשללה תחל לפתח אותו ולעזור לו לגדול אתה תתחיל לראות מסלולי נהיגה חוקים ובטוחים לנסיעה בהם.

אתה לא מבין הא?

המסלולים הם לא הבעיה וגם הממשלה לא.

הבעיה היא הנהגים שמשתתפים במירוצים כאלו, נהגים שממש לא יודעים איך להתנהג ולשלוט באוטו במצבים קיצוניים שקורים במרוצים אלו!

אם אתה רוצה לארגן ימים כאלו, זה חייב להיות תחת פיקוח משטרתי מחשש לפגיעה בקהל!

כל אחד יכול להשתתף בדברים האלה ללא בדיקות מיוחדות, ובלי לברר אם הוא יודע בכלל לנהוג!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין הא?

המסלולים הם לא הבעיה וגם הממשלה לא.

הבעיה היא הנהגים שמשתתפים במירוצים כאלו, נהגים שממש לא יודעים איך להתנהג ולשלוט באוטו במצבים קיצוניים שקורים במרוצים אלו!

אם אתה רוצה לארגן ימים כאלו, זה חייב להיות תחת פיקוח משטרתי מחשש לפגיעה בקהל!

כל אחד יכול להשתתף בדברים האלה ללא בדיקות מיוחדות, ובלי לברר אם הוא יודע בכלל לנהוג!

אז ככה,

אמרתם פה דיה רבה דברים ואני אשתדל להגיב על כולם בכמה נקודות.

1. אתה לא יכול לקבוע אם הנהגים הללו מסוגלים לשלוט ברכב מהסיבה שאתה פשוט לא יודע.

מנקודת מבט של צופה, ובתור חבר של מתחרה.. הרוב הגדול של המתחרים בעלי כישורים של נהג מירוץ לכל דבר, ואף חלק קטן מהם גם נוהג על מכוניות מירוץ לכביש, ע"ע GT2.

2. הבעיה הראשונה היא אצל הממשלה שלנו,

אנחנו המדינה המתוקנת היחידה בעולם בה לא מושרש הספורט המוטורי, אפילו בחלק ממדינות העולם השלישי הספורט המוטורי כבר מאושר בחוק.

הממשלה שלנו לא עושה שום צעד בכדי לפתח את התחום, כמו כל תחום אחר עד שלא תמצא קונספט ליצירת רווחים.

3. ספורט מוטורי תחרותי אשר יופנם בחוק, יגרום למספר דברים:

מירוצים, תיקניים -

הרי שכל מירוץ שיפתחי באופן חוקי יאלץ לעמוד בתקנים אשר הממשלה תקבע, ותקני הבטיחות.

פחות תאונות דרכים -

הרי שקורסי נהיגה מתדקמת יהיו נפוצים יותר, העלויות נמוכות יותר.

בנוסף מסלולי אימון יהיו פתוחים לכל הנערים חולי ההגה.

ועוד אי אילו השלכות בנושא תאונות הדרכים אשר יופחתו, אשר זאת סוגייה אחרת בה יש ביקורת רבה עוד יותר על הממשלה שלא עושה כלום למניעתם.

שיפור המצב הכלכלי -

ענף חדש, גילגול עצום של מזומנים והמון מקומות עבודה חדשים.

3. "אם אתה רוצה לארגן ימים כאלו, זה חייב להיות תחת פיקוח משטרתי מחשש לפגיעה בקהל!"

לא זה לא, איזו סיבה יש לעשות זאת ככה?

בחו"ל יש ארגון מסודר אשר בעל תקנים וכללים בוררים בנוגע למפרטי הרכב, אמצעי הבטיחות של הנהג, הרכב, המסלול.. וכו'.

ברגע שכל הכללים יופנו ויאכפו ע"י ארגון אחר מהמשטרה אנחנו נהייה בדרך הנכונה.

בינתיים המשטרה מכסה את עצמה ע"י אכיפת החור למען רווח.

"כל אחד יכול להשתתף בדברים האלה ללא בדיקות מיוחדות, ובלי לברר אם הוא יודע בכלל לנהוג!"

זה לא נכון כלל, זה מורכב מקהילות של נהגים מומחים, בילי מיומנות רבה, בעלי ניסיון רב, ולהשתתף במירוץ שכזה צריך להיות בלע מוניטין רב בתחום בכדי להיכנס.

4. "ושוב אתה מתעלם מההודעה שלי..

רוצים מרוצים בכבישים? חוצה בבעלות פרטית, אני בטוח שאם תכסו לו את עלויות האגרה בעזרת ממנים + השתתפות עצמית, הכנסת תאשר לכם יום בשנה כזה. "

כלל לא נכון,

ראשית לא יאשרו דבר שכזה.

עד היום היו באמת בעזרת אישורים מיוחדים ובקשה למשטרה עורכים מירוצי שטח, אבל ניקח לדוגמא את הפנינג השטח בסוכות שנערך שנה שעברה.. בה היו אמורים להערך תצוגות ראווה, והמשטרה קבעה כלל בו אסור לכל כלי רכב להיות ברגע נתון בלי גלגלים על הקרקע.

נראה לך שפוי?! לפתוח מירוץ בחוצה עם הגבלה ל-120קמ"ש?

כל מירוץ שנערך בישראל, היינו מוגבל ביותר, הוא אינו מירוץ תקני וע"פ החוק נחשב לארוע מיוחד בעל אישורים נסיבתיים.

כלומר, אין תקנות ברורות! אין גוף האוכף זאת! ואין מוטורי מאורגן במדינות ישראל!!

כל בנאדם בלע ממון וחולה הגה לא יוכל לפתוח מסלול מירוצים, (כמובן ע"פ עמידה בתקנות), וכל חברה שתרצה לממן לעצמה מירוץ תדמיתי גם כן לא תוכל, כי אין גוף לפנות אליו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה רוצה שהממשלה תעשה? תוציא כסף שאין לה על הקמתו ותחזוקתו של מסלול מירוצים בעלות של עשרות מיליוני דולרים...?

יש עוד עשרות ענפי שונים שלא מפותחים כלל במדינה הזאת, ככה זה, get used to it או תעבור לאמריקה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...