"המירוצים משבחים את הגזע" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"המירוצים משבחים את הגזע"

e-Pit@m

Recommended Posts

שללתי את זה לעצמי, זותומרת אני לא אוהב את זה כל כך....

לא אמרתי שאחרים לא צריכים לאהוב את זה או כן לאהוב....

אני גם לא אהבתי כל כך כי בשטח אין לך ממש הזדמנות לתפוס מהירות (בשטח קשה{סלעים, מדרגות כאלה...}, לא סתם מדבר ענק עם חול....)

(ומחקתי ת'הודעה עם החמש מכוניות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מציע לך בתור ידיד, לא לשלול זאת כל כך מהר לפני שאתה מנסה (כמו רוב הדברים בחיים).

לא טענתי כך.

אני גם לא אהבתי כל כך כי בשטח אין לך ממש הזדמנות לתפוס מהירות (בשטח קשה{סלעים, מדרגות כאלה...}, לא סתם מדבר ענק עם חול....)

ועוד איך שיש, מה אתה אומר על מירוצי ראלי פרעונים שנערכים על דיונות במהירויות של מעבר ל-200קמ"ש?!

מה אתה אומר על ראלי במהירות של עד 260קמ"ש, בשבילי עפר וכביש.. צרים ומפותלים אשר מכריחים אותך לקחת פניות רוחביות (פנייה אשר נעשית כאשר אתה נכנס אליה עם הרכב בצורה מאונכת למסלול).

נהיגת שבילים מהירה.. בשדות.. ודיונות מאפשרת לך להנות ממהירויות גבוהות, תת היגוי מהנה והכל ללא סיכון של הציבור.

וגם נהיגת עבירות היא מאתגרת במיוחד.

תודה רבה.

ולענייננו:

ידיעה מעניינית בה נתקלתי במהלך שיטוטי באתר MotoCar, מציינת מירוץ סופרקרוס ראווה שיציג את המסלול המשופר והמתוקן בכפר ויתקין.

http://www.motobike.co.il/asp/motobike/news/news.asp?id=489

המון זמן מדברים על חוקיות העניין ועל הפנמת המירוצים בחוק, אבל עד היום שום תוצאות בשטח לא ראינו, עד הידיעה הנ"ל.

ארועים מהסוג הנ"ל והשתתפותנו בהם, יוכיח לממשלה ולשרים שיושבים בה כי הציבור בהחלט מעוניין ורוצה לראות את התחום מתפתח בארץ.

לדעתי כאשר הממשלה תמצא את הדרך בה היא יכולה להפיק כסף מהתחום, אז הוא ישגשג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך בתור ידיד, לא לשלול זאת כל כך מהר לפני שאתה מנסה (כמו רוב הדברים בחיים).

לא טענתי כך.

ועוד איך שיש, מה אתה אומר על מירוצי ראלי פרעונים שנערכים על דיונות במהירויות של מעבר ל-200קמ"ש?!

מה אתה אומר על ראלי במהירות של עד 260קמ"ש, בשבילי עפר וכביש.. צרים ומפותלים אשר מכריחים אותך לקחת פניות רוחביות (פנייה אשר נעשית כאשר אתה נכנס אליה עם הרכב בצורה מאונכת למסלול).

נהיגת שבילים מהירה.. בשדות.. ודיונות מאפשרת לך להנות ממהירויות גבוהות, תת היגוי מהנה והכל ללא סיכון של הציבור.

וגם נהיגת עבירות היא מאתגרת במיוחד.

תודה רבה.

ולענייננו:

ידיעה מעניינית בה נתקלתי במהלך שיטוטי באתר MotoCar, מציינת מירוץ סופרקרוס ראווה שיציג את המסלול המשופר והמתוקן בכפר ויתקין.

http://www.motobike.co.il/asp/motobike/news/news.asp?id=489

המון זמן מדברים על חוקיות העניין ועל הפנמת המירוצים בחוק, אבל עד היום שום תוצאות בשטח לא ראינו, עד הידיעה הנ"ל.

ארועים מהסוג הנ"ל והשתתפותנו בהם, יוכיח לממשלה ולשרים שיושבים בה כי הציבור בהחלט מעוניין ורוצה לראות את התחום מתפתח בארץ.

לדעתי כאשר הממשלה תמצא את הדרך בה היא יכולה להפיק כסף מהתחום, אז הוא ישגשג.

אל תדאג, בטוח שאני אנסה....

ואולי לא שמת לב שרשמתי שבשטח קשה אתה לא יוכל לצבור מהירות, תקרא שוב, הדגשתי לך....

במפורש אמרתי שלא במדברים וכאלה כמו ראלי, שזה בעיקרון דרך ללא סלעים אלא רק עם הרבה אפר וסיבובים .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית ממש נגד מפגשי הרייסים האלו שנערכים מדי פעם בארץ, גם אם זה במקום שומם, מה שלא ממש נראה כך לפי התמונות.

לפי דעתי אלו סתם נהגים חסרי אחריות שאין להם מושג איזה כוח האוטו שלהם צובר עם כל שיפור שהם מיישמים בו.

אני מנחש שמרביתם לא עברו קורס נהיגה מתקדמת, אז הם ממש לא ידעו מה לעשות כאשר הם ייקלעו לתת היגוי ודומיו.

מה גם שחלקם שם קיק-דאון, דבר שמסוכן לגמרי כי אין להם מושג איך האוטו יגיב ואני בספק אם הם יוכלו להשתלט עליו ולמנוע ממנו מלהתנגש בקהל הצופים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית ממש נגד מפגשי הרייסים האלו שנערכים מדי פעם בארץ, גם אם זה במקום שומם, מה שלא ממש נראה כך לפי התמונות.

לפי דעתי אלו סתם נהגים חסרי אחריות שאין להם מושג איזה כוח האוטו שלהם צובר עם כל שיפור שהם מיישמים בו.

אני מנחש שמרביתם לא עברו קורס נהיגה מתקדמת, אז הם ממש לא ידעו מה לעשות כאשר הם ייקלעו לתת היגוי ודומיו.

מה גם שחלקם שם קיק-דאון, דבר שמסוכן לגמרי כי אין להם מושג איך האוטו יגיב ואני בספק אם הם יוכלו להשתלט עליו ולמנוע ממנו מלהתנגש בקהל הצופים.

הצופים לא עומדים על הכביש והמכוניות נוסעות לידם או עוברות דרכם....

הצופים בצד בשוליים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שהם כן מודעים לכח שהרכב צובר בשיפורים והם עושים זאת בשביל הכח הזה והם בעלי אחריות רבה ולא יעשו דברים שסתם יסכנו את עצמם ואת שאר האנשים, הם אומנם שרוטים, אבל לא עד כדאי כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצופים לא עומדים על הכביש והמכוניות נוסעות לידם או עוברות דרכם....

הצופים בצד בשוליים....

מה זה קשור?

טעות קטנה אחת של הנהג(במיוחד במהירויות גבוהות כאלו)והוא נכנס ישר בצופים, אני בספק אם הנהגים האלו תרגלו שעות על גבי שעות התמודדות עם תת היגוי ובלימה דגרסיבית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי סביר להניח שהם לא תירגלו שום דבר בסגנון של תת היגוי וכאלה

אבל בטוח ב100% שהם מודעים למה שהאוטו מסוגל, כי הרי הם יודעים איזה שיפור הם מכניסים ומה הוא עושה.....

זה לא שהם סתם הולכים מרכיבים, ואומרים "יהיה מה שיהיה"....הם יודעים כל דבר שהם שמים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא די בטוח שהם כן..

גם אם כן אז זה בטח אחוז קטן מאוד מכלל הנהגים שם, רוב הנהגים שם לא יודעים להשתלט על הרכב במצבים כאלו.

הם באים רק להתרברב(תהרוג אותי...לא מצאתי מילה אחרת.) במכוניות שלהם וכביכול בביצועים שלהם שמסכנים את הצופים הרבים שם.

כל עוד אין פיקוח הולם על התחרויות האלו, אין שום סיבה שהם ייערכו בארצנו הקטנה. מה גם שארגון טרור חמקמק(מ.ע.צ) שותל מלכודות בכבישים כגון בורות וטלאים על כבישי ארצנו הצנועים, שממש אינם מתאימים לנהיגה שכזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא די בטוח שהם כן..

גם אם כן אז זה בטח אחוז קטן מאוד מכלל הנהגים שם, רוב הנהגים שם לא יודעים להשתלט על הרכב במצבים כאלו.

הם באים רק להתרברב(תהרוג אותי...לא מצאתי מילה אחרת.) במכוניות שלהם וכביכול בביצועים שלהם שמסכנים את הצופים הרבים שם.

כל עוד אין פיקוח הולם על התחרויות האלו, אין שום סיבה שהם ייערכו בארצנו הקטנה. מה גם שארגון טרור חמקמק(מ.ע.צ) שותל מלכודות בכבישים כגון בורות וטלאים על כבישי ארצנו הצנועים, שממש אינם מתאימים לנהיגה שכזו.

מי שבא להתרברב גם לא מתחרה. הוא מפחד יותר מידי על המכונית.

אבל תאמין לי שהרוב לא שם כדאי להתרברב, הם שם כדאי להנות, לראות כמה ההשקעה ברכב השתלמה, לקבל סיפוק עצמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכיף שבעניין

זה מאוד, אבל מאוד מסוכן.

אני שמעתי על מישהו בן בערך 19-20 עם איביזה שסוגרת 220 - אני לא חושב שהוא יודע להסתדר עם זה..

רוצים לעשות דברים כאלה? שיעשו בחוצה פעם בשנה יום הרייסינג, הוא כביש פרטיכמעט... אין בעיה לסגור אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...