קנית רמקולים למחשב... - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנית רמקולים למחשב...

omer1789

Recommended Posts

יש לי שתי אפשרויות:

1.לקנות את הATP3 +לקנות כרטיס קול עד 200 שקל.

2. לקנות את הלוגיטק שהמלצתם ב600.

מה כדאי בכל זאת?

מה עדיף לשמיעת מוזיקה?

האם בATP3 כשהווליום חזר איכות הסאונד משתנה? כנ"ל לגבי הלוגיטק.

ולאיזה משני הרמקולים הללו יש ווליום יותר חזק.

תודה.

הייתי הולך אישית על האופציה השנייה,פשוט אי אפשר להשוות 2.1 ל5.1

איכות הסאונד נקייה גם שהווליום חזק בשניהם.

הלוגיטק יותר חזר ,יש לו 75 וואט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הייתי הולך אישית על האופציה השנייה,פשוט אי אפשר להשוות 2.1 ל5.1

איכות הסאונד נקייה גם שהווליום חזק בשניהם.

הלוגיטק יותר חזר ,יש לו 75 וואט.

לרוב ממליצים לשמיעת 2.1, למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי שום ספק,התנסיתי עשרות פעמים עם שתיהן,עם אתה לא אודיופיל עם איזה כרטיס כל מפחיד,אין שום סיכוי שתרגיש ב"הבדל".

כל מה שיש לי להגיד זה WOW  :o

לא צריך להיות אודיופיל כדי לשים לב להבדל..

איך בדיוק ערכת את ההשוואה בין ה atp3 ל x-530?

אני בזמנו השוואתי בין 2 מערכות, atp3 וה x-230 עם אותו כרטיס קול ומקום (החדר שלי).

באיכות ה atp3 לוקח ובגדול.

הרבה אנשים בעולם וביניהם אני, מרגישים את ההבדל בשניה הראשונה שמדליקים את הרמקולים. ה atp3 הרבה, הרבה יותר מפורט ומדוייק גם בנוגע לצליל וגם בנוגע לבאסים, בקשר למיד הוא סביר, אבל ביחס ל 530 זה עולם אחר. זאת מערכת למוזיקה נטו וכל אחד על השניה הראשונה שם לב לזה.

ה x-230 זאת מערכת שעושה בומים עם באס עמום ומשתלט, צליל לא מדוייק ואלוהים יודע מה. המערכת הזאת נועדה לשני שימושים, בשביל לעשות פוזות על חברים או לשחק משחקים ורק משחקים.

אין לי מושג על סמך מה אתם אומרים שהמערכת x-530 (אותם רק הוסיפו עוד 2) מוציאה צליל יותר "נקי" או כל דבר אחר, אבל בכל הנוגע למוזיקה, המערכת הזאת לא יותר טובה מה atp3.

עריכה:

בקשר לשאלה שלך, בשמיעת בסטריאו הצליל מהרמקולים מגיע כביכול מהמיקום שהצליל מהבמה מגיע, ומתאר לך את המיקום של כל כלי באולם.

גיטרה למשל תשמע בצד ימין, תופים בצד שמאל, ואפילו את הקול של הזמר תשמע מהאמצע.

מערכות של 5.1 מיועדות לסרטים/משחקים יותר כדי שתרגיש "יותר" בסרט/במשחק. לדוגמא כדי לתת לך את המיקום המדוייק של כל שחקן במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצתרף לדעתך על הX230... מערכת על הפנים, אפילו ה2100 אינספייר עדיפה בהרבה (למרות ההבדל במחיר...), ואם כבר, אז ה4400 עדיפה על ה530... למערכות של לוג'יטק יש מישום מה צליל מעומעם משו...

הATP3 זו מערכת איכותית מאוד, שגם בווליום גבוה שומרת על צליל מדוייק ונקי. יש לה בורר לכיוון הטראבל, מה שאין כמעט באף מערכת אחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שיש לי להגיד זה WOW  :o

לא צריך להיות אודיופיל כדי לשים לב להבדל..

איך בדיוק ערכת את ההשוואה בין ה atp3 ל x-530?

אני בזמנו השוואתי בין 2 מערכות, atp3 וה x-230 עם אותו כרטיס קול ומקום (החדר שלי).

באיכות ה atp3 לוקח ובגדול.

הרבה אנשים בעולם וביניהם אני, מרגישים את ההבדל בשניה הראשונה שמדליקים את הרמקולים. ה atp3 הרבה, הרבה יותר מפורט ומדוייק גם בנוגע לצליל וגם בנוגע לבאסים, בקשר למיד הוא סביר, אבל ביחס ל 530 זה עולם אחר. זאת מערכת למוזיקה נטו וכל אחד על השניה הראשונה שם לב לזה.

ה x-230 זאת מערכת שעושה בומים עם באס עמום ומשתלט, צליל לא מדוייק ואלוהים יודע מה. המערכת הזאת נועדה לשני שימושים, בשביל לעשות פוזות על חברים או לשחק משחקים ורק משחקים.

אין לי מושג על סמך מה אתם אומרים שהמערכת x-530 (אותם רק הוסיפו עוד 2) מוציאה צליל יותר "נקי" או כל דבר אחר, אבל בכל הנוגע למוזיקה, המערכת הזאת לא יותר טובה מה atp3.

עריכה:

בקשר לשאלה שלך, בשמיעת בסטריאו הצליל מהרמקולים מגיע כביכול מהמיקום שהצליל מהבמה מגיע, ומתאר לך את המיקום של כל כלי באולם.

גיטרה למשל תשמע בצד ימין, תופים בצד שמאל, ואפילו את הקול של הזמר תשמע מהאמצע.

מערכות של 5.1 מיועדות לסרטים/משחקים יותר כדי שתרגיש "יותר" בסרט/במשחק. לדוגמא כדי לתת לך את המיקום המדוייק של כל שחקן במשחק.

ממש ממש תודה לך! אני ילך על הATP3 סופי! ויקנה כרטיס קול ב200 ש"ח. יש המלצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני משגע אותכם.

חשבתי על עוד אפשרות.

1. לקנות את הATP3 וכרטיס קול טוב עד 350 שקל.

2.לקנות יותר טובים עד 700 שקל. ולהשאר עם הכרטיס קול המובנה שיש לי כרגע.

מה אתם אומרים שעדיף לי? ואם עדיף 2, אז איזה אתם ממליצים? ואם 1 אז איזה כרטיס קול?

תודה רבה רבה לכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום קיבלתי את הX-530 שלי אחרי שהחטלתי שנמאס לי מהרמקולים בני 6 העתיקים שלי,ואני אומר לך,לסרטים, ומשחקים הם אוכלים כל ATP3 ששמעתי.

אבל רוב האנשים אמרו שהATP3 לא רואים ממטר את ה X-530 ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם ממליץ לך לקנות ATP3, יש לי אותה ואני מרוצה.

לגבי sound blaster audigy value, אני ממליץ שאם אתה כבר קונה כרטיס קול אל תקנה גרסה מסורסת. :kopfpatsch:

האם ההבדל בין ה ATP3 ל- 2100 Altec Lansing גדול באיכות ובווליום? כנ"ל לגבי ה-4121 Altec Lansing

ומה אתה אומר על הכרטיס הזה? http://us.creative.com/products/product.asp?category=1&subcategory=204&product=10653

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפקט ה5.1 לא אמור לבוא על חשבון האיכות, אם אתה רוצה מערכת 5.1 תשקיע יותר כסף ואל תלך על פשרות כאלה ואחרות,

ללא ספק שהאלטק עדיף במקרה שלך.

אגב, כרטיס קול היום זה מינימום 300 שקל לאודיג'יי2.

עריכה: אין לי שום ניסיון עם הקריאטיב t5900 אבל הם לא כאלה יקרים, אולי שווה לברר עליהם יותר פרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...