מניסיון שלכם על איזה מאורר אתה ממליצים ? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מניסיון שלכם על איזה מאורר אתה ממליצים ?

dids22

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הרבה פה אולי יחלקו עלי אבל בתור אחד שיש לו גם את ה SILENCAT וגם את ה UFO אני הייתי הולך על הUFO.

הסיבה לכך היא שהסיילנסקאט אינו בעל אפשרות שליטה ואצלי לפחות שמעו אותו טוב מאוד כאשר הטמפ' עלו.

לעומת זאת הUFO בנוי כמו הסיילנסקאט (עם הרשת הזאת מסביב ) וכן בעל אפשרות שליטה ואצלי הוא שקט ועושה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-UFO לא זמין כל כך בארץ (מעטטטט מאוד חנויות שאם כבר מביאות אז קורעות מחיר).

לדרישה של מאורר שקט, תמיד צריך לשים את ה UFO מתחת ל50 אחוז מהפוטנציומטר, מה שלא מבטיח יחס רעש\רוח כמו של הסיילנט קט, וגם יהיה חסר שימוש להגברה למי שבאמת רוצה את השקט (כי שה UFO מרעיש, הוא באמת מ-ר-ע-י-ש!).

בקיצור כל מאורר והמטרות שלו, מי שרוצה מאורר חיה שיקח חיה, מי שרוצה שקט שיתמקד במאוררים שבמיוחד תוכננו להיות שקטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עדיף לקחת מאורר עם פטציומטר כי מניסיון זה יכול לשגע כשבאמנצע העבודה אתה מתחיל לשמוע את המאורר שלך ואין לך מה לעשות כנגד זה.

מה גם שהUFO הוא 95 בעוד הסילנסקאט הוא 60 - לא הבדל שהורג אותך (מקסימום מוותרים על סרט בשישי)

חוץ מזה יש לך את סדרת הSMART CASE. אבל שוב בתור אחד שיש לו את שלושתם הכי אהבתי את הUFO.

עריכה- אם אתה הולך לכיוון ה80 אז אין וייכוח הטאנדרבלייד לוקח !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקולרמאסטרים לא פחות טובים...והסילנטקט שקט מאוד ולא תשמע אותו.

לקנות מאורר במקום ללכת לסרט...זה נשמע מאוד הזוי וחסר חיים...ולל אישית אני מעדיף ללכת על הטנדברלייד....וללכת לסרט :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, שאלה נוספת... האם יש מקביל ל- ThunderBlade רק בלי אורות? אני לא מעוניין בשום Bling-Bling...

ה- TT-A1280 הוא בדיוק אותו דבר מבחינת דחיפת אוויר, אבל רועש הרבה יותר (34 דציבל לעומת 21 בט'נדרבלייד)

עוד אופציה זה ה- SmartCase Fan... אלו הנתונים:

25.5 dBA at 1300RPM ~

45dBA at 3500RPM

2-Ball Bearing

35.43 ~ 95.22 CFM

130020% RPM at 20C ~

350010% RPM at 55C

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...