לא מצליח לכוון למהירות נכונה של עכבר של לוג'יטק...זקוק לעזרה.. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח לכוון למהירות נכונה של עכבר של לוג'יטק...זקוק לעזרה..

tombcatz

Recommended Posts

שלום

לפני שבועיים פחות או יותר קיבלתי את הסט האלחוטי של לוג'יטק,ה-LX500

הסט כולל מקלדת מדיה עם הרבה כפתורים שניתנים לתכנות,ועכבר עם רזולוצית סריקה של 800DPI.

הכל היה מצוין בהתחלה,העכבר פעל נפלא,ופרט למהירות טיפה גבוהה [אני עובד בדסקטופ על רזולוציה של 600X800,ובמשחקים אני משחק ב-1024X768,ככה שזה לא בעיה רצינית] הכל היה מצוין.

לפני כמה ימים עשיתי מעשה טפשי למדי:

התקנתי את הדרייברים של לוג'יטק שסופקו עם הסט...

[פחדתי מההתחלה להתקין אותם,כי אני זוכר כמה וכמה אנשים שתלוננו שזה דפק להם ת'עכבר]

ואכן,לאחר ההתקנה,העכבר פשוט עובד בצורה מבחילה...

תנועת הסמן היא לא טבעית,ואני לא מצליח בשום אופן לכוון את המהירות שלו למהירות נכונה

או שהוא מהיר מדי,או שהוא איטי מדי

ובכל מצב-הוא ממש ממש ממש אבל ממש לא מדויק [כשאני מזיז את הסמן במהירות לכיוון תיקייה לדוגמא-ב90% מהמקרים הסמן יפספס אותה בעוד כמה מילימטרים...ממש ממש מעצבן]

והדבר ממש בעייתי במשחקים,כי אי אפשר לכוון בקושי...להשתמש ברובה במשחק פעולה מרגיש כמו הימור-כי כיוונון מדויק הוא בלתי אפשרי..

היום חשבתי שאולי מדובר בבעיה של התנגשות עם ההאצת סמן העכבר של הווינדוס עם האצת סמן העכבר של הדרייברים...

באמת גם הווינדוס וגם הדרייברים מאיצים את סמן העכבר [ככה שיש האצה כפולה],אבל לא הצלחתי לכוונן את זה למהירות נורמאלית..

ולכן רציתי לדעת:האם מישהו יודע איך לכוונן נכון את שניהם?

ואם אין פיתרון נורמאלי לבעיה,האם מחיקת הדרייברים [הארורים] של לוג'יטק תחזיר את מהירות העכבר לערכים המקוריים של הווינדוס?או שהיא תשאיר את הערכים של הדרייברים? [זכור לי מקרה של מישהו עם MX500 שלא סבל את ההאצה של הדרייברים,ולכן הוא מחק אותם,אבל התנועה עדיין נותרה מגעילה]

אודה לכל מי שיעזור

אני ממש נואש כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש Mx510 והתקנתי את הדרייברים של זה וזה עשה לי בדיוק את אותה בעיה שהעכבר נהפך להיות יותר מדי מהיר...

אז מחקתי את זה וזה חזר לפעול רגיל.

עכשיו בדרייברים החדשים יש אפשרות שזה לא ישתנה ?

תודה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...