מנהלי האתר מנדים את לינוקס למה ? (נא לקרוא לפני שמצביעים) - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מנהלי האתר מנדים את לינוקס למה ? (נא לקרוא לפני שמצביעים)

Gold shark

מה את\ה מעדיפים ?  

1167 הצבעות

1. 1. מה את\ה מעדיפים ?

• עדיף שזה ישאר כרגיל
    • צריך לשנות את זה אבל בהדרגה
    • חייבים לדאוג לכך שצוות האתר ישנה את הרגלב בקשר לחדשות אבל לא בקשר לביקורות
      0
    • חשוב מאוד וצריך שצוות האתר ישנה את כל הביקורות והחדשות שלו גם לטובת לינוקס במידה וצריך
    • לא רק את לינוקס צריך להוסיף לחדשות יש עד מערכות הפעלה חשוב להוסיף גם אותם

Recommended Posts

שמתם לב שמנהלי האתר מנדים את במובנים מסויימים לדוגמא:

כאשר מתפרסם ביקורת אל מוצר מנהלי האתר לא דואגים לכך שהביקורת תיכלול גם את בכל מה שקשור לתוצאות הבדיקה.

מנהלי האתר לא מפרסמים שום חדשות שקשורות ללינוקס (יציאת הפצה חדשה, תוכנות מערכת חדשה וכו)

למה זה קורה ? וזה נראה לכם אוגן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק במאה אחוז הגיע הזמן שיתייחסו גם ללינוקס בתור מערכת הפעלה של ציבור הולך וגודל ולא רק לחלונות למרות שלחלונות יש את רוב המישתמשים

צריך להוסיף ביקורת וחדשות גם על

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הביקורות והחדשות באתר, זה אתר של חומרה (HWzone - Harware Zone) בעיקר ולא של תוכנה.

אני לא רואה באתר ביקורות על (החדשה על הביקור של ביל גייטס בישראל לא ממש נחשבת).

לגבי תוצאות של בדיקות וכדומה, התוכנות בהן משתמשים להערכת ביצועים של משחקים וחומרה הן תוכנות המיועדות ללינוקס.

למיטב ידיעתי, היא לא שמומלצת למשחקים ואוברקלוקינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי, היא לא שמומלצת למשחקים ואוברקלוקינג.

למה לא?

א. מה קשור OC למערכת ההפעלה?

ב. משחקיי OpenGL(שהיא, אגב, ספרייה גראפית מתקדמת יותר מה-DX) רצים יפה מאד על לינוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להריץ ב- גם משחקים המיועדים ל- באמצעות Cedega.

לגבי OC, אני לא מתעסק בזה. בעיקרון, עושים את זה בביוס, למיטב הבנתי. אבל, אני חושב שיש צורך גם בתוכנות (לצורך דיאגנוסטיקה, בעיקר). אני לא מכיר תוכנות כאלה ללינוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הנשאלת פה, היא מה המצב באתרים אחרים... לא נראה לי היום שאף אתר מתייחס ללינוקס בביקורות (אלה אם זה בביקורות ספציפיות ללינוקס, וגם את זה אין יותר מדי). לא שנראה לי שזה צריך להיות ככה, אבל גם ככה רוב הדברים האלו מכוונים למשחקים או מוצרים שאין בלינוקס (שאחרת למה צריך מחשב חזק שעושים לו ביקורת). מה גם שאין בלינוקס תוכניות בדיקה שמוסכמות על כולם ומגיעים בכלל לרמות שיש ב , ככה שיותר קשה לגבש מבחני ביצועים עדיין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...