התקציב: דל! [2200ש"ח]; השימוש: משחקים; ..תודה מראש;] - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקציב: דל! [2200ש"ח]; השימוש: משחקים; ..תודה מראש;]

1_Nike_1

Recommended Posts

מה לא קיימים מחברות יותר נורמליות לוחות אם שיש בהם גם PCI-E וגם AGP?

אין הבדל כ"כ רציני בין ה9700P ל9800P בסה"כ שני כרטיסי High End של הדור הקודם של ATi. ואל תזלזל בהם מנסיון אני מודע ליכולות שלהם.. לא מעניינות אותי הרזולוציות ועם פילטרים ובאיזה רמה של פילטרים עם אנטיאלייסינג וכל השטויות, אני יודע ששיחקתי איתו במשחקים טובים והוא החזיק מעולה ונהנתי מהמשחקים ולא רציתי יותר מזה. זה מספיק (:

תאמת חשבתי כבר לפרוש לאיזה X700.. אבל אין לוחות טובים שתומכים בנוסף לAGP גם בPCI-E??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצור את המעבד אני מקבל כבר בלי קשר אז אני מעיף אותו מהמפרט..

אבל הרעיון הוא שאם תמצאו לי לוח שמאפשר גם PCI-E וגם AGP, אבל לא משהו חרא.. אז אני אוותר על הכרטיס, אחסוך את הכסף וכשאני באמת ארגיש שאני רוצה להחליף.. רק אז אני אחליף, כי באמת אין סיבה למהר. אחרי הכל כרטיסי המסך של הPCI-E הם מתחברים גם לסלוט AGP. כלומר, תקנו אותי אם אני טועה, אבל החיבור שלהם ללוח הוא כמו של הAGP רק מעט קצר יותר בצד הפנימי יותר.. אז איך זה שאין סלוט כזה שמאפשר גם AGP וגם PCI-E? :\\ אהה בעצם דיי הגיוני כשאני חושב על זה, כי הPCI-E עובד ב16X וכנראה שאם מחברים כרטיס כזה לAGP, הוא אמנם מאפשר זאת אך יפעל ב8X במהירות הAGP. אבל צריכים להיות לוחות עם סלוט AGP בנוסף לסלוט הPCI-E, לא?? תודה מראש שוב ;]]

DFI Infinity nF4 Ultra (Nforce 4 ultra) - 939 - ATX  

695.97 ש"ח

Thermaltake Big Typhoon (16db) 4 in 1 heatpipe tech

235.01 ש"ח

1GB TwinMos PC3200/400 (TMD) - TwinMos - C2.5  

699.12 ש"ח

GIGABYTE ATI X700 PRO 128mb PCX TV-OUT/ DVI / - BULK  

926.94 ש"ח

סך הכל לתשלום במזומן שטרות: 2,480.33 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצור את המעבד אני מקבל כבר בלי קשר אז אני מעיף אותו מהמפרט..

אבל הרעיון הוא שאם תמצאו לי לוח שמאפשר גם PCI-E וגם AGP, אבל לא משהו חרא.. אז אני אוותר על הכרטיס, אחסוך את הכסף וכשאני באמת ארגיש שאני רוצה להחליף.. רק אז אני אחליף, כי באמת אין סיבה למהר. אחרי הכל כרטיסי המסך של הPCI-E הם מתחברים גם לסלוט AGP. כלומר, תקנו אותי אם אני טועה, אבל החיבור שלהם ללוח הוא כמו של הAGP רק מעט קצר יותר בצד הפנימי יותר.. אז איך זה שאין סלוט כזה שמאפשר גם AGP וגם PCI-E? :\\ אהה בעצם דיי הגיוני כשאני חושב על זה, כי הPCI-E עובד ב16X וכנראה שאם מחברים כרטיס כזה לAGP, הוא אמנם מאפשר זאת אך יפעל ב8X במהירות הAGP. אבל צריכים להיות לוחות עם סלוט AGP בנוסף לסלוט הPCI-E, לא?? תודה מראש שוב ;]]

DFI Infinity nF4 Ultra (Nforce 4 ultra) - 939 - ATX  

695.97 ש"ח

Thermaltake Big Typhoon (16db) 4 in 1 heatpipe tech

235.01 ש"ח

1GB TwinMos PC3200/400 (TMD) - TwinMos - C2.5  

699.12 ש"ח

GIGABYTE ATI X700 PRO 128mb PCX TV-OUT/ DVI / - BULK  

926.94 ש"ח

סך הכל לתשלום במזומן שטרות: 2,480.33 ש"ח

אי אפשר לחבר כרטיס PCIE לAGP!! :bash:! ואין לוחות שתומכים גם בזה וגם בזה.

לקחת כרטיס מסך זבל! במחיר הזה תקח כבר 6600GT שיותר טוב!

את הזכרונות תחלק ל שני 512M :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס מסך ממש לא זבל אלא פשוט לא משתלם כאשר יש תקציב ל-6600GT. ואכן אי אפשר לחבר PCI-E ל-AGP ולהפך והמתאם שאמור לעשות זאת עדיין לא יצא לשוק. !_Nike_! - תוותר על הלוח של DFI שלקחת וקח את ה- שהציע לך insan1ty אשר מציג ביצועים טובים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי החלטתי 3 דברים. GF6600GT, והחלטתי לקנות בKSP כי יש להם סניף בגעש וזה הכי קרוב לי.

אני חושב שזהו זה לגבי הת'רד.

מלבד שאלה אחת. למה המלצתם לי על הלוח של DFI ולא על הNF4UK8AA-8EKRS של FoxCon? הוא מעולה, אותם פיצ'רים והכל?:\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...