מפרט למחשב חדש כולל מסך עד 15k - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב חדש כולל מסך עד 15k

MisterL

Recommended Posts

אמרתי שאם יש כסף אז למה לא חחחחחחחחח

אני אישית לא הייתי קונה את זה כי אין לי אבל אם היה לי אז בהחלט הייתי לוקח את זה ,והוא אמר שיש כסף 15K הוא ביקש לחסוך?

לא הוא לא ביקש אז.....:)

אם יש כסף, אז לא זורקים אותו על מקלדת ועכבר- קונים בו דברים שיותר יועילו למחשב. ואתה יודע- אפשר גם לחסוך ::) וזה שהוא אמר שהוא יכול להוציא 15K על מחשב זה כדי שתבנה לו מחשב טוב בכסף הזה, לא כדי שתזרוק אותו לפח....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לשכנע אותם שילכו על - בתקציב כזה חייבים לקחת כפול ליבה של ,שעדיף בהכל על זה שאינטל ובמיוחד עם מדובר במשחקים.

:lol: :lol: :lol:

הAMD יותר טוב במשחקים מאינטל בזה אני מודה! אבל להגיד שהוא טוב ב"הכל" זה כבר הגזמה!

זה שיש לך ואתה שמח ואתה בעדו והכל זה כבר הופך אותך ללא אובייקטיבי(אלה אם כן אתה בחור אמין :) ) אבל אל תגיד מה שאתה לא יודע ותטעה את האיש.

לדעתי טובים למשחקים ואינטל לכל השאר...(קידודים, עריכה, וכו!)

לילה טוב לכולם אני בפאב :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הAMD יותר טוב במשחקים מאינטל בזה אני מודה! אבל להגיד שהוא טוב ב"הכל" זה כבר הגזמה!

זה שיש לך ואתה שמח ואתה בעדו והכל זה כבר הופך אותך ללא אובייקטיבי(אלה אם כן אתה בחור אמין :) ) אבל אל תגיד מה שאתה לא יודע ותטעה את האיש.

אבל אני מדבר על הכפול ליבה של - אז הוא אמור להיות טוב יותר גם בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובמחיר הזה אתה לא יכול לקחת כפול ליבה של אינטל?! אתה יכול!

סוף פסוק אני בעדו אינטל טובים בשאר למרות!!!!!!!!! שיש לי ואני מרוצה עד הגג ובחזרה!! ולא אין לי כפול אבל אני יכול רק לתאר לעצמי!

AMD הוכיחו את עצמם אצלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD מובילים על אינטל ברוב היישומים בחדי ליבה חוץ מקידוד. בכפולי ליבה טוחנת את אינטל בכל המבחנים! וזו לא טעות, הכפולי ליבה של מנצחים בכל המבחנים את המעבדים המקבילים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD מובילים על אינטל ברוב היישומים בחדי ליבה חוץ מקידוד. בכפולי ליבה טוחנת את אינטל בכל המבחנים! וזו לא טעות, הכפולי ליבה של מנצחים בכל המבחנים את המעבדים המקבילים של .

^^ בקשה^^ אז שכל הזייני שכל שם למעלה ישתקו........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אפשרות

דגם מחיר כמות

AMD Athlon 64 X2 Dual-Core processor 3800+(2.0GHz) BOX 2290 ¤ 1

MSI K8N SLI Platinum 1130 ¤ 1

SAMSUNG DDR 1024MB 400mhz 730 ¤ 2

WD 250GB 7200RPM 16MB SATAII 815 ¤ 1

LEADTEK WinFast PX7800GT TDH MyVIVO Extreme 2600 ¤ 1

NEC ND-3550 Dual Layer DVD±R/W/DL 16X 280 ¤ 1

TEAC Floppy Drive WHITE 60 ¤ 1

Sunbeam Transformer BLUE 400 ¤ 1

OCZ PS 520W ATX MODSTREAM 730 ¤ 1

SAMSUNG 730B 8MS 1750 ¤ 1

Logitech Media Keyboard 170 ¤ 1

Logitech® G5 Laser Mouse 390 ¤ 1

Altec Lansing ATP3 420 ¤ 1

סה"כ: 12495 ¤

www.noacomp.co.il

בתקציב כזה לוקחים לוח ואל תגידו לי בזבוז!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...