Mama, I'm comming home - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mama, I'm comming home

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חוץ מזה אני דווקא נהנה לקרוא אנגלית,זה משפר לי יותר ויותר את האוצר מילים :D

ד"א

גרמנייה?

מכל המדינות בעולם דווקא את המדינה האנטישמית ביותר אחרי צרפת?

are you fucking lost your mind? :nixweiss::s07:

HAVE

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי שאת צריכה לקרוא יותר, כי יש לך מלא שגיאות כתיב.

בכל מקרה, הרשי לי לגלות לך טיפ קטן, תלחצי Start => Run... ואז בחלון שיפתח תרשמי osk ותראי איזה קסם זה יהיה שפתאום תפתח לך מקלדת וירטואלית שתתן לך אפשרות להקליד בעברית.

אחרי הכל, רוב הקהילה כאן מורכבת מנערים בני 14-15, ורובם לא שולטים באנגלית או שאין להם עצבים לקרוא את מגילות האסתר שלך באנגלית...  ::)

וואו מדהים!! אני חושב שפשוט המצאת פה את המצאת המאה!!

קודם כל לא צריך להכנס לRUN בשביל להגיע למקלדת הוירטואלית,

אבל חשבת לרגע, אולי לרגע שבשביל שהיא תוכל לכתוב בעברית בין אם זה במקלדת רגילה

או וירטואלית היא צריכה שיהיה לה עברית במחשב?!

היא אמרה שהיא התקינה פונטים על מנת שתוכל רק לראות כתבים בעברית.

אך כדי לכתוב בעברית היא צריכה להתקין טבלה של קודים אסקיים בעברית, כלומר היא צריכה

להכנס ללוח בקרה -> שפות ומשם להוסיף למקלדת HE. ובשביל זה צריך דיסק של , כפי שהיא ציינה.

:bash:

שלא נדבר על זה שלכתוב פסוטים במקלדת וירטואלית זה לא ריאלי, מקווה שתסכים איתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

You can't do a RUN in this caffe, you can't install fonts, you can't do shit if you ask me.

Other than that, it's probably the LEAST antisemitic country in Europe. In all my stay I haven't seen one racist here, except Turks who hate white people but that's a different scene.

As for the hot blondes - you can forget about it! Even I look better than the twats pretending to be models. The majority of the girls look like my boot (only white) and if you see a pretty girl - 90% that she's from Eastern Europe or something. The guys however look rather nice but yer not fags so we're not going to get into this.

I'm not Jewesh according to the Hallaha but my dad's a Jew so I'm kosher enough for the crematorium just as much as you are. Other than that I don't consider myself much of anything.

And as for my spelling - it's better than of some native born Americans I know and I got DISLECCIA, ya'anu ani dislektit, which is pretty for me.

Friends who are girls? Who needs friends who are girls unless they need to pop 'em? I don't get along with other girls very well. They bore me. They only talk about shopping, fashion and, well, about a big load of bull that doesn't interest me. My best friends are all guys and we talk about ''guy'' stuff like sports, army, job, whatever...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוחחחח דריה סורי לשמוע שאת חוזרת לארץ אני מניח שאת מובאסת מזה הרבה יותר ממה שאני מבואס בשבילך אבל אני עדיין יכול להבין אותך

בכול מיקרה אם את רוצה לחזור לשם ואת מחפשת שותף דברי איתי יש מצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוחחחח דריה סורי לשמוע שאת חוזרת לארץ אני מניח שאת מובאסת מזה הרבה יותר ממה שאני מבואס בשבילך אבל אני עדיין יכול להבין אותך

בכול מיקרה אם את רוצה לחזור לשם ואת מחפשת שותף דברי איתי יש מצב

I don't think I'll be comming back here in the upcomming year unless someone will pay my bloody ticket. I had a fight with my

tattooed scumbag and told him to go to hell so I guess I'll be staying in Isra-heck for a while, hopefully working, and then if I actualy go to Germany I'll be going to Rostok for the annual Oi/Punk/Hardcore festival. 3 days of beer, music, fun people and well... more beer.

דריה את רוצה להתחתן (איתי כמובן)? :smile1:

Sure but then you got to duel with my tattooed scumbag. I may have told him to go to hell but I still bet he'd be jelouse.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו מדהים!! אני חושב שפשוט המצאת פה את המצאת המאה!!

קודם כל לא צריך להכנס לRUN בשביל להגיע למקלדת הוירטואלית,

אבל חשבת לרגע, אולי לרגע שבשביל שהיא תוכל לכתוב בעברית בין אם זה במקלדת רגילה

או וירטואלית היא צריכה שיהיה לה עברית במחשב?!

היא אמרה שהיא התקינה פונטים על מנת שתוכל רק לראות כתבים בעברית.

אך כדי לכתוב בעברית היא צריכה להתקין טבלה של קודים אסקיים בעברית, כלומר היא צריכה

להכנס ללוח בקרה -> שפות ומשם להוסיף למקלדת HE. ובשביל זה צריך דיסק של , כפי שהיא ציינה.

:bash:

שלא נדבר על זה שלכתוב פסוטים במקלדת וירטואלית זה לא ריאלי, מקווה שתסכים איתי.

מה קשור? אני יכול להוסיף איזה שפה שאני רוצה ולכתוב בה בלי שום בעיות, אם זה ערבית אם זה כל שפה שיש.  :nixweiss:

הנה אני כותב בבולגרית:

оаянвиевмвмнявмтнорпмвнавмнявмпнмввпявмнямвтня

בלי דיסק של ובלי נעליים.

did you see?  ::)

אני מסכים איתך שלכתוב פוסטים שלמים עם מקלדת וירטואלית זה קשה, אבל זה עדיף מאשר שהיא תכתוב ואף אחד לא יבין מה היא כותבת, אתה מסכים איתי?

אז אולי אתה מבין אנגלית, ואולי אני מבין אנגלית. אבל אני מבטיח לך שחלק גדול מהשתמשים כאן לא שולט באנגלית ברמה כזאת שהוא יוכל להבין מה היא כותבת.

יש מבין?  :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הילדים בני 13-14 אומר לדבור אנגלית שוטף..

אני בן 16 ואין אין לי בכלל בעיה להכתב לדבר באנגלית..

אבל להגיד "אלה שלא מבינים, גם עדיף שלא יגיבו" זה ממש לא נכון אפשר לפחות לתרגם למי שלא למד או שלא שולט בשפה האנגלית..

*(יש בעיה רצינית בציטו דרך ה FF זה פועל לי רק ב IE אם מישהו יודע למה שיסביר לי בפרטי כבר התקנתי מחדש פעמים)

בנוסף ברוכה הבאה ואיך השליטה שלך בעברית את דוברת שוטף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...