שאלות חשובות לגבי נורטון אנטי וירוס,ותוכנות שמסירות פרסומות וקבצי ריגול. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות חשובות לגבי נורטון אנטי וירוס,ותוכנות שמסירות פרסומות וקבצי ריגול.

dddd01

Recommended Posts

1) חוץ מהתוכנות שאני מכיר spybot ו ad-aware , האם קיימות עוד תוכנות טובות שאתם ממליצים עליהם [חינמיות] שמוצאות ומסירות ע"י סריקה spyware,adware,trojan.warms וכו'...?

2) לאחר סריקה ב spybot הוא מאתר לי כמעט תמיד דבר אחד או שניים שהוא מגדיר כבעייה,והוא כמובן מוחק אותם.

אך לאחר restart של המחשב וסריקה חוזרת בspybot הוא מוצא אותם שוב,כנראה שזה לא באמת מחק את זה או שה"בעיות" האלה מפעילות עצמן שוב .

מה אני צריך לעשות כדי להסיר אותן?

נ.ב

הוא נתן שם לבעיות\קבצי ריגול שהוא מצא...וניסיתי לעשות search במחשב עם השמות האלה ולא מצא כלום.

3) בnorton systemwork 2005 premier אני לא יכול לעשות auto live update ,אני לוחץ שיאפשר את זה ,ולא קורה כלום,כאילו לא לחצתי.

ניסיתי גם דרך ה"אפשרויות" של האנטיוירוס וביטלתי V שרשום עליו disable system wide auto live update וה V חזר בלי שהחזרתי אותו.

מה עושים? אני ממש רוצה להפעיל את ה auto live update .

תודה רבה לכל העוזרים,מעריך את עזרתכם. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

) חוץ מהתוכנות שאני מכיר spybot ו ad-aware , האם קיימות עוד תוכנות טובות שאתם ממליצים עליהם [חינמיות] שמוצאות ומסירות ע"י סריקה spyware,adware,trojan.warms וכו'...?

יש לך את spyware doctor ואת SPY SWEEPER ועוד הרבה הרבה........ יש להן גירסאות ניסיון. תנסה ותיראה.

תיראה פה יש כאן את רוב תוכנות האנטי רוגלות שאפשר לימצוא.

http://www.pcmag.com/category2/0,1874,1639157,00.asp

עוד דבר:בטוח יש לך ים של מזיקים במחשב וגירסאות חינמיות לא כך כך יעזרו. בקיצור תעשה מה שבראש שלך מקווה שעזרתי. :)

שחכתי:יש לך גם תאנטי רוגלות מבית .

לאחר סריקה ב spybot הוא מאתר לי כמעט תמיד דבר אחד או שניים שהוא מגדיר כבעייה,והוא כמובן מוחק אותם.

אך לאחר restart של המחשב וסריקה חוזרת בspybot הוא מוצא אותם שוב,כנראה שזה לא באמת מחק את זה או שה"בעיות" האלה מפעילות עצמן שוב .

מה אני צריך לעשות כדי להסיר אותן?

נ.ב

הוא נתן שם לבעיות\קבצי ריגול שהוא מצא...וניסיתי לעשות search במחשב עם השמות האלה ולא מצא כלום.

גם לי זה קרה אבל אני לא זוכר איך פתרתי את זה :s05: בקיצר תנסה לעשות סריקה דרך הסאפ מוד או שתעשה ניקיונות כל שהן לרג'יסטרי למחשב כניראה אחד מאלו יפתור תבעיה.

הבעיה השלישית: אין תגובה :-X

כי אני לא מישתמש במוצרים של החברה הזאתי. וגם לא בזה.

אז תיראה בעצמך איך היא :lol: כנס .... :-X

http://pc-system-utilities-software-review.toptenreviews.com/

בימקומך הייתי מטיס אותה לסל המיחזור. ומביא אחת חדשה וטובה יותר!

דרך אגב הביקורת של שנת 2005 וכבר יצאו גירסאות 2006 אז שים לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...