סקירה מקיפה של מדית DVD-R של FUJIFILM במהירות 8X - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקירה מקיפה של מדית DVD-R של FUJIFILM במהירות 8X

Zupapa

Recommended Posts

אוקיי

גם הגרף שלי וגם של הורבטים לא רעים - למרות שלורבטים יש יותר פיקים וגם קצת יותר גבוהים

הגרף שלי קצת יותר טוב

אני חושב שהנושא סגור

נ.ב. - רציתי להבהיר בטופיק הזה שהפוג'י האלה איכותיים בלי קשר לאיכות של ורבטים.

אני מכיר באיכותם המוצלחת של ורבטים X16 למרות שיש לי טענות קשות כלפי ורבטים X8.

קניתי את ה-VERBATIM -R X16 PRINTABLE במבצע של דיפו וויזה לאומי והייתי מרוצה עד הגג. הן נצרבו בפחות מ-6 דקות.

הטופיק הזה נועד כדי לפתוח את הראש לאנשים שלא רוצים לשלם 4.40 ש"ח למדית ורבטים ועדיין רוצים איכות מעולה.

אחרי החג אני אברר כמה המדיות של פוג'י יעלו לצרכן - וכפי שאמרתי מקודם - אני מעריך שמתחת לרמת ה-3 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נו מה,אני אשקר?

הוספה:

אתה תמיד יכול להוריד את הגירסה האחרונה של cdspeed מפה http://www.micheldeboer.nl/firmware/utilities/CDSpeed407.rar

לסרוק במהירות 5X ולהשוות אותה לסריקה שלי.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטגראל - אתה צודק ב-100 אחוזים - לא טוב להשוות סריקות שנעשו בצורבים שונים וזה בדיוק מה שהתכוונתי לרשום בהודעה הבאה שלי.

יותר מזה - לא טוב להשוות בין 2 סריקות שנעשו על אותו סוג צורב אבל עם קושחות שונות.

אבל אתה לא יכול להכחיש שהדיסקים נתנו סריקה טובה - אף פיק לא עבר את הרמה המותרת.

וגם סריקות הקריאה שנתן נרו מושלמות - יכולת קריאה חלקה גם מראה על איכותו של הדיסק - מה שלמשל ורבטים X8 בפורמט מינוס לא תמיד נתן לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסריקה שלך ממש לא איכותית. אפשר לקבל גם עם אינפומדיה סריקות ברמה הזאת.

לגבי עקומת הקריאה, זה לא ממש מייצג. זה מייצג יותר את היכולת של הצורב לקרוא.

למה אתה לא מעלה צריבה+סריקה על ה NEC שלך. הרי אמרת שהוא פחות טוב לדעתך, אז בוא נשווה.

עד שאראה אחרת, אני נשאר עם וורבטים :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיקים של PI שלא עברו את ה-160 זה מצויין ידידי הספקן.

הנק 3540 נמצא במחשב שלי בעבודה ולא זמין כרגע.

אני צורב בו רק סידי רגיל.

אגב - בכמה אתה קונה דיסקים של ורבטים ובאיזו מהירות ובאיזה פורמט? (ואל תספר לי על המבצע של ויזה לאומי כי הוא הסתיים. בכמה אתה קונה ביום יום?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...