סקירה מקיפה של מדית DVD-R של FUJIFILM במהירות 8X - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקירה מקיפה של מדית DVD-R של FUJIFILM במהירות 8X

Zupapa

Recommended Posts

לפני 10 ימים קיבלתי 200 מדיות של פוג'י בפורמט מינוס שהיבואן הולך להכניס לשוק והנה מימצאיי:

המדיות מגיעות בקייק של 25.

קוד יצרן : ProdiscF01

המדיות נצרבו ב-3 צורבים ובשלושתם הן זוהו כמדיות במהירות שמונה והנה זמני הצריבה לצריבה של 4488MB (השארתי מגה אחד פנוי):

PIONEER DVR-107D - מהירות 8 - 8:34 דקות

NEC 3540 - מהירות 8 - 8:56 דקות

PIONEER DVR-110D - מהירות 8 - 8:16 דקות

הערות :

למרות שהיצרן הוא פרודיסק, משטח הצריבה נותר באותו צבע סגול חזק (נוטה לבורדו) שמאפיין את הדיסקים המעולים של פוג'י (קוד יצרן FUJIFILM03).

צרבתי 80 דיסקים מתוך ה-200 ואף לא אחד נדפק.

ערכתי סריקה לכ-20 דיסקים עם רמת PI/PO כמעט מושלמת (צריבה ללא שגיאות).

כל ה-80 דיסקים שנצרבו עובדים בצורה חלקה על מכשירי הדיוידי שלי וכן על האיקסבוקס והפלייסטיישן 2 שלי.

סיכום:

דיסקים שלהערכתי הם באיכות מעולה עם רמת שגיאות שואפת לאפס.

למרות שפוג'י נתנו ליצרן חיצוני ליצר את המדיות האלה נראה שהן יוצרו לפי מפרט טכני קפדני ואיכותי ביותר של פוג'י.

אשמח לקבל תגובות הערות והארות בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האינטרס היחידי שלי הוא לגרום לאנשים להבין את ההבדל בין מדיות גרועות למדיות איכותיות - כי בקטע של דיוידי אפשר להדפק חזק.

וכשאני מדבר על איכות זה מבחינתי - יודן או ורבטים או פוג'י פילם.

בזמן האחרון אני צורב על פוג'י שמיוצר ע"י TAIYO YUDEN - ושמחתי לראות שיש אלטרנטיבה אחרת של פוג'י שהיא יותר זולה וגם איכותית.

INTEGRAL - התוצאות של הנק היו משביעות רצון מאוד - אבל עדיין מעדיף לצרוב עם פיוניר (שלדעתי הרבה יותר טוב).

אני לא בא לכאן בשביל להתווכח על ההעדפות האישיות של האנשים כאן ואני מכבד כל דעה - אני הבעתי את דעתי לגביי פיוניר שיש לי נסיון מעולה איתם כבר 4 שנים - סוסי עבודה שעמדו בכל עומס ואף פעם לא עשו בעיות מיוחדות וגם נתנו צריבות איכותיות מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי שהגיע סטוק גדול של הדיסקים האלה - אבל אין לי שמץ של מושג איזה חנויות/רשתות ימכרו את זה.

וגם אין לי מושג כמה יעלה - אני רק מקווה שיעלה מתחת לקו של 3 ש"ח.

בינתיים נשארו לי עוד 110 לצרוב עליהם (בזמן שאני רושם כאן בפורום צרבתי עוד 10).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל כולל הכל

בזמן האחרון יותר וגם SAP

אברום - אל תדאג - אין לי מניות בפוג'י ומצידי תקנה פורטיס בKSP

רק הבאתי לידיעתכם שיש דיסקים איכותיים שכנראה יעלו פחות מוורבטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- התוצאות של הנק היו משביעות רצון מאוד - אבל עדיין מעדיף לצרוב עם פיוניר (שלדעתי הרבה יותר טוב).

כמו שאמרתי קודם, אני אשמח לראות סריקות של דיסקים שנצרבו על הפיוניר ועל ה NEC. עוד לא ראיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתכוון לשים כאן תמונות של הסריקות - אני יודע שאני חדש כאן - אבל תצטרך לקבל את המילה שלי.

אני אשאר עם ורבטים, גם ב-CD וגם ב-, פשוט מדיות מצויינות, צורב על מקסימום מהירות בשני הפורמטים ותמיד הדיסק נצרב באיכות מעולה {בודק עם נרו}.

ורבטים 16X פשוט מעולים - אבל אלה שבמהירות 8X היו לי איתם נפילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...