מה המעבד הכי טוב כיום למשחקים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה המעבד הכי טוב כיום למשחקים

תמיר.......

Recommended Posts

אני מתכוון לקנות מחשב הייתי רוצה לדעת איזה מעבד כדי לי לקנות ואיזה לוח אם מתאים בישבילו

ושל איזו חברה אני צריך לקנות ובנוסף כם איזה פנימי ושל איזו חברה

אחן הגבלת מחיר

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב כדי להיות טיפה יותר מפורט, הנה לוח+מעבד+זכרונות:

מעבד: AMD ATHLON XP 1800 + FAN

לוח אם: Gigabyte GA-7VRXP REV 2 (שים לב שהלוח יהיה REV 2)

זכרונות: TRANSCEND 256MB PC333 DDR 2.5v CL2.5

הכל ביחד יוצא 1,788 ש"ח. לפי התקציב אתה יכול לקחת מעבד יותר מהיר או זכרונות יותר טובים, CORSAIR 256MB DDR333 CMX256A-2700C2 .

כל המחירי לקוחים מ, אבל שים לב לשתי החנויות האחרות בהודועה הקודמת שלי. שלושתן ישרתו אותך מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כדי להיות טיפה יותר מפורט, הנה לוח+מעבד+זכרונות:

מעבד: AMD ATHLON XP 1800 + FAN

לוח אם: Gigabyte GA-7VRXP REV 2 (שים לב שהלוח יהיה REV 2)

זכרונות: TRANSCEND 256MB PC333 DDR 2.5v CL2.5

הכל ביחד יוצא 1,788 ש"ח. לפי התקציב אתה יכול לקחת מעבד יותר מהיר או זכרונות יותר טובים, CORSAIR 256MB DDR333 CMX256A-2700C2 .

כל המחירי לקוחים מ, אבל שים לב לשתי החנויות האחרות בהודועה הקודמת שלי. שלושתן ישרתו אותך מצויין.

כל הלינקים צונזרו.

הודעה מסוג זה נחשבת להודעת פרסום נטו. לא מקבול באתר זה ועובור על חוקי התקנון של הפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אם היית מצנזר אם הייתי נותן לינקים לזיגזג... >:(

ולתמיר: מעבדי את'לון כמו זה שהמלצתי לך עליו הרבה יותר טובים וזולים ממעבדי . רק תן לחנות להרכיב לך את המעבד על הלוח כי מעבדי את'לון נוטים להתחמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אם היית מצנזר אם הייתי נותן לינקים לזיגזג... >:(

ולתמיר: מעבדי את'לון כמו זה שהמלצתי לך עליו הרבה יותר טובים וזולים ממעבדי . רק תן לחנות להרכיב לך את המעבד על הלוח כי מעבדי את'לון נוטים להתחמם.

כן הייתי עושה זאת גם לכל חנות אחרת בין אם זיגזג, פלונטר, למיר או סימפלטק ואחרות. אני ממליץ לך לקורא את הסכם ההרשמה לפורום שאוסר כל פרסום שהוא. מה שאתה עשית זה מעל ומעבר להמלצה אלא פרסום לחנות, כאמור, לא מקובל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...