מה אתם אומרים על ה-5 מגה החדש של בזק - אני שוקל לעשות - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על ה-5 מגה החדש של בזק - אני שוקל לעשות

mrraz

Recommended Posts

החבילות החדשות מאוד יקרות.

כנראה שעדיף ללכת בינתיים על החבילות הישנות שכרגע המחירים שלהם נמצאים בירידה. מומלץ לבדוק מחירים טוב בכל הספקים.

עד שהחבילות החדשות יוזלו יקח קצת זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה5 מגה שווה רק למי שמנוי ב usenet שמוריד משם תכני HD , רק להם זה יעזור באמת ... אחרים שסתם מורידים כמה גי'גות מFTP כמה פעמים בחודש לא נורא אם הם יחכו עוד כמה השעות ביחס למחיר הרב שצריך לשלם על זה

כל האחרים שווה להם ללכת על upstream גבוה שישאפשר לנצל את היתרונות שלו הרבה יותר ... והמבין יבין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מוריד במהירות כלשהיא המחשב שלך שולח בחזרה לשרת שממנו אתה מוריד חבילות שמודיעות לו שהוא קיבל את המידע - הוא שולח חבילה כזאת על כל X ביטים שאתה מקבל או יותר נכון על כל פקטה - בערך... (לא בדיוק ככה אבל לא ניכנס לאיך עובד TCP/IP כרגע) הפקטות שמאשרות קבלה יש להן גודל מינימלי כלשהו. (באמת שלא זוכר כמה 140~ ביט או משהו כזה מינימום אני חושב) ככה שככל שאתה מוריד יותר אתה שולח יותר פקטות אישור חזרה.... אתה לא שולח אבל מספר קבוע של פקטות של אישור כי לפעמים יש שידורים מחדש של דברים כי פקטות הלכו לאיבוד בדרך (או האישור שלך הלך לאיבוד בדרך) ככה יוצא שיש סה"כ OVERHEAD כלשהו של "שליחת מידע" על המידע שאתה מוריד.

אגב בגלל זה אגב אם אתה שולח במהירות מלאה מידע דרך נגיד שיתוף קבצים או משהו אתה לא תצליח לגלוש/להוריד דברים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל זה רוצים upload גבוה

דיברתי היום עם בזק

אין להם בעיה לתת לי 5 ב- 150 שקל

נטויזן רוצים 119 ש"ח

אולי כדאי קודם כל לעשות רק בבזק ולראות אם החבילה משתפרת בלי לשלם גם לנטויזן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...