איזה לוח אתם ממליצים לי לקחת שתומך בSLI ו בPCIE לAMD 939 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה לוח אתם ממליצים לי לקחת שתומך בSLI ו בPCIE לAMD 939

kingdavid

Recommended Posts

זה המפרט

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 מארז Chenbro Midi Tower Xpider PC61166 Orange Screwless 269.99 ¤

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2 מעבד 64 3800 Dual Socket 939 BOX 2299.98 ¤

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

3 דיסק קשיח Hitachi 160GB 7200 rpm S-ATA II HDD 560.02 ¤

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5 כרטיס זכרון -RAM 512MB 3200 Samsung Original Memory x2 640 ¤

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6 ספק Enermax 420W EG425P-VE FMA 20/24Pin Power Supply 425 ¤

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7 כרטיס מסך PX7800GT TDH PCI-e 256Mb Retail Video Card 2450 ¤

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אני רוצה לקנות עם עם בעתיד אני ירצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המפרט

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1  מארז  Chenbro Midi Tower Xpider PC61166 Orange Screwless  269.99 ¤ 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2  מעבד 64 3800 Dual Socket 939 BOX    2299.98 ¤

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

3  דיסק קשיח Hitachi 160GB 7200 rpm S-ATA II HDD    560.02 ¤ 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5  כרטיס זכרון - 512MB 3200 Original Memory x2  640 ¤ 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6  ספק  Enermax 420W EG425P-VE FMA 20/24Pin Power Supply  425 ¤ 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7 כרטיס מסך  PX7800GT TDH PCI-e 256Mb Retail Video Card  2450 ¤

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

אני רוצה לקנות עם עם בעתיד אני ירצה

האם יהיה OC?

מה התקציב?

הוא לא זוועתי בכלל.. :P

איזה לוח אתה ממליץ לו? בהנחה והוא לא עושה OC

זוועתי ביותר

לא חסר לוחות עדיפים בפחות כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא בפורומים עולמיים מה כתוב עליו

אני לא מניח ולא אומר שום דבר סתם

נקודה אחת טובה מאוד למחשבה בשבילך, תסתכל על ה A8N- ועל ה A8N- Premium

ה Premium יצא בערך 8-10 חודשים אחרי ה A8N-, שים לב להבדל בקירור של הצ'יפסט

זאת רק אחת הבעיות שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני לא שואל סתם אני עכשיו קניתי מחשב מKSP עם הלוח הזה

ואני עדיין מתלבט אם לבטל את ההרכבה ואת ה200 שקל של ההרכבה להשקיע לקנות Premium

קראתי עליו בכל מיני מקומות לא היה כתוב שהוא מתחמם.

ודווקא השאיר עלי רושם לא רע בכלל הפרימיום תכלס יש עליו פיטצ'רים כמו הCool Pipe הזה שהוא נראה לי עצבני אבל גם על הרגיל יש מערכת NOS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...