חרם על בתי הקלונוע! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרם על בתי הקלונוע!

ashkenazone

Recommended Posts

אהלן אנשים, לא יודע מה איתכם אבל לי נשבר המחירים בבתי הקולנוע בארץ.

לא יודע איך זה אצלכם אבל כאן בב"ש סרט עולה 33 ש"ח, ונדמה לי שהקולה הכי קטנה 10 וגם הפופקורן מאוד יקר.

לצאת לסרט כבר עולה מעל ל50 שקל, גם מאוד יקר וגם מאוד מאוד לא נוח לסחוב.

לנו!! יש את הכוח!!! אז בוא נמחא! מה זה צריך להיות? כל מה שצריך לעשות זה חרם צרכנים כולל ורציני!

אז אני מבקש מכל הקוראים של הת'רד הזה:

א. תעזרו לי בחרם על בתי הקולנוע בין התאריכים 1\11 - 30\11

ב. תגיבו ותשכנעו עוד אנשים להצטרף לחרם!! הכמות תקבע הכל! אז תעזרו לי לעזור לכם לעזור לכולם.

תודה לכל המחרימים והמחרימות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 99
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

חחחחח כבר שנים זה ככה ואתה יודע מה ... מי הולך לקולנוע לבד שאני הייתי הולך עם חברה שלי זה מינימום 100 שקל לזוג

אז תעשה מחאה גם כמה עולה ללכת לים ... מונית הלוך חזור השכרת כיסא ארטיק גם 100 שקל חבר הכל כסף היום

לדעתי עם כבר בענייני שיתי צריך לפתוח סקר

"מתי היית פעם אחרונה בקולנוע"

(מי צריך עם המערכת המטורפת שיש לי בבית שאני רכואה סרט השכנים בוכים )

וחוץ מזה עד שיש זמן לסרט כבר באים כל החברה ורואים בבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר לעשות חרם צרכנים על בתי הקולנוע אז לעשות מהסיבה שהפרסומות בקולנוע היום ארוכות בצורה בלתי נסבלת , 20-25 דקות מהרגע שהסרט אמור להתחיל כביכול ועד שהוא מתחיל בפועל ... אין לי בעייה לשלם 30 שקל על סרט אבל אני ממש לא רוצה לשלם על חצי שעה של פרסומות מפגרות :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לומד בפנימיה בירושלים ויש לנו אודיטוריום עם מסך ענק ומערכת אודיו מטורפת, אנחנו רואים שם אולי 8 בשבוע, תאמינו לי אני עוד לא ראיתי באיכות כמו בבצפר אבל לא הייתי בחול אז ...

בכל מקרה כבר 3 שנים לא הייתי בקולנוע כי אפשר להוריד ולראות על מסך ענק עוד לפני שהוא הגיע לקולנוע! :yelclap::xyxthumbs::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא לדבר שבקולנוע בארץ מביאים את המיץ של הזבל האמריקאי ורק את שוברי הקופות שם וזה מסריח.

הבעיה היא גם בשורש התרבות פה, אם תביא איכותיים ויותר זרים טובים אז אנשים לא יגיעו לקופות כי כבר הרגילו אותם לתעשיה מסוימת ורמה מסוימת וסוג הומור נמוך ועלוב...

חרא , מחירים מופקעים, חצי שעה פרסומות... קיצר זבל של בארץ ואני אישית בקושי הולך לסרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:P

יפה שניזכרת,

במשך כמה שנים כל חודש אוגוסט היה חרם צרכנים.

אני כבר כמה שנים בחרם צרכנים על הקולנוע.

סמוך עלי, ישנם המון אנשים שהם לא מגדירים את עצמם כ:"מחרימים" אבל הם עושים זאת כי אין להם כסף.

חושב שמשו עזר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

30 שקל לכרטיס זה לא יקר....כי עכשיו 80% מהאנשים מורידים ,ויש אשנים שצריכים להרוויח כסף אז במקום שכל כרטיס יעלה 10 שקל ויהיו יותר אנשים כל כרטיס עולה 30 ויש מעט מאוד אנשים(פעם אני וחבר שלי הלכנו לקולנוע לראות מהיר ועצבני 2 וישבנו לבד).

ואותו דבר קורה עם משחקים.

אם כבר לעשות חרם צרכנים על משהו זה האימיול וכל תוכנות השיתוף למיניהם.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...