מה יותר כדאי בין הזכרונות הבאים! - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר כדאי בין הזכרונות הבאים!

Dj_Infernal

Recommended Posts

אתה יודע מה? כיון שהוא לא מתכנן כאן OC, הייתי הולך על RDR800..אפשר גם ללכת על לוח מבוסס SIS- אופציה פחות טובה לדעתי.

אם הולכים על לוח מבוסס SIS, אז ללכת על האסוס P4S533..אם לוח מבוסס I850 אז על הP4TE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש לוח אם של ואני מאוד מרוצה ממנו אמנם לי יש עדיין את ה266 אבל אני הייתי הולך גם על איי אם די וגם על הזכרונות של קינגסטון... יש לי את השילוב ועובד פצצה כבר איזה שנה וחצי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא עושים OC,

כדאי להשקיע בטרנסקנד, ההבדל בין 256 ו512 מורגש בעבודה מול מערכת הפעלה מבוססת NT.

אוקי, אתה מוכן בבקשה להסביר לי איזה יתרון יש למושקין(חוץ מהאינטסרים האישיים שכלל הנראה יש לך בהמלצה עליו) על פני זכורונות אחרים, מתחרים? כמו , וכיוב, שנמכרים גם בחנויות אחרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שהתכוונת אליי, אז תשובה בשבילך:

אם תסתכל בתגובה שלי נאמר שאני ממליץ ללכת על 512, אבל על המושקין על פני הטרנסקנד (יש הבדל של 20 שקל אם אני לא טועה) והמושקין יגיעו רחוק יותק בOC עתידי, אין כאן ויכוח בכלל..לדעתי שווה השקעה.

לגבי המושקין מול הקורסאיר...לפי מה שהבנתי מסימפלטק\פנדה הגיע משלוח חדש של קורסאיר בלארץ..מה שאומר שהם יהיו מבוססי הDTL (יכולות OC גרועות) וזו גם הסיבה למחיר הגבוה שלהם יחסית (גבוה יותר מזה של ה3200) למושקין.

כמו כן, כיון שהיחידות של מושיקן שנשארו בארץ הן עוד מהמשלוח הקודם יש סיכוי גדול מאוד שהן יהיו עם צ'יפי הCTL,.

לגבי המושקין מול ..ביררתי את עניין הסמסונג בארץ והמקוריים של הם ה2700 אבל לא אלו המפורסמים ביכולת הOC אלא האלו עם צ'יפי ה7NS...ככה שהם לא אופציה (בKSP נמכר הזיכרון עם צ'יפי ה6NS..אבל אל מקורי של אלא TWINMOS בפעם האחרונה שבדקתי, כמו כן גם הגיע משלוח חדש שלהם ועכשיו יש רק מלאי עם DTL).

<צונזר>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שהתכוונת אליי, אז תשובה בשבילך:

אם תסתכל בתגובה שלי נאמר שאני ממליץ ללכת על 512, אבל על המושקין על פני הטרנסקנד (יש הבדל של 20 שקל אם אני לא טועה) והמושקין יגיעו רחוק יותק בOC עתידי, אין כאן ויכוח בכלל..לדעתי שווה השקעה.

עם המושקין אי אפשר להגיע יותר רחוק, כי מדובר בזכרונות שהמהירות שכתובה עליהם - זו המהירות שבה הם יעבדו והסיכוי לעבור אותה נמוכה, כי מדובר בזכרון שהוא לא סטדנרט תעשייתי, אל צ'יפים שנבחרו ידנית ונבדקו לעבוד במהירות מסויימות. יכול להיות סטיק של זהה של מושקין עם אותם צ'יפים רק עם מהירות גבוה יותר כי הבדיקה הראת שהוא יציב יותר. , בכלל, שבאים עם OC מובנה הם גרועים מאוד ובד"כ גם זוללים אנרגיה.

לגבי המושקין מול הקורסאיר...לפי מה שהבנתי מסימפלטק\פנדה הגיע משלוח חדש של קורסאיר בלארץ..מה שאומר שהם יהיו מבוססי הDTL (יכולות OC גרועות) וזו גם הסיבה למחיר הגבוה שלהם יחסית (גבוה יותר מזה של ה3200) למושקין.

כמו כן, כיון שהיחידות של מושיקן שנשארו בארץ הן עוד מהמשלוח הקודם יש סיכוי גדול מאוד שהן יהיו עם צ'יפי הCTL,.

מי אמר שהם הולכים להיות מבוססי DTL? פתחו את הHeat Spreader שלהם ובדקו? במקרים מסויימים קורסאיר משתמשים גם בצ'יפים של מיקרון וWinbond ולא בהכרח סמסונג.

את המשפט האחרון אתה אמר על סמך מידע שיש לך מהחנות שאתה כ"כ אהב? זה מפוקפק מאוד. באותה מידה שיש סיכוי שתקבל צ'יפים של CTL אתה עלול גם לקבל צ'יפים עם DTL - הזמן לא מוכיח כלום. יש גם סיכוי טוב שהקורסאייר שהולכים להגיע הם CTL באותה מידה בדיוק - אתה אף פעם לא יכול לדעת זה עניין של מזל. וגם אם המושקין הם _כן_ CTL, זה אמר שהם יעבדו _בדיוק_ במהירות שמושקין כתבו ולא יותר מזה, כי זה שנבחרו ידנית.

לגבי המושקין מול ..ביררתי את עניין הסמסונג בארץ והמקוריים של הם ה2700 אבל לא אלו המפורסמים ביכולת הOC אלא האלו עם צ'יפי ה7NS...ככה שהם לא אופציה (בKSP נמכר הזיכרון עם צ'יפי ה6NS..אבל אל מקורי של אלא TWINMOS בפעם האחרונה שבדקתי, כמו כן גם הגיע משלוח חדש שלהם ועכשיו יש רק מלאי עם DTL).

מי אמר שלא? קורסאייר משתמשים בצ'יפים של 7.5 של מיקרון בשביל להגיע למהירויות של PC3000. יכול להיות לך גם מזל, כי ישנם צ'יפים של שהם DTL שדווקא כן עושים OC נחמד מאוד. לגבי הזכרונות של Twinmos - אין בהם כל פסול, כי מדובר ביצרן סטיקים לזכרון ברמה יחסית גובה, שעם צ'יפים איכותיים אפשר להגיע איתו גבוה מאוד.

לסיכום, כל התגובה שלך נראית כמו תגובה שכל המטרה שלה היא להלל את מושקין, ככל הנראה מאותן סיבות שהעלתי קודם, הסיכוי שתקבל DTL עם מושקין הוא בדיוק אותו סיכוי שתקבל DTL עם Twinmos או סמסונג מקורי או קורסאייר - אתה רק מעוות את הדברים בצורה שהם יראו לך נוכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבוב, תסלח לי- אבל אתה לא יודע על מה אתה מדבר במקרה הזה.

1. אתה צוחק, נכון? אומנם לזיכרונות ה3000 שלהם מושקין לקחו זיכרונות 2700 כביכול (6NS) ואכן בחרו ידנית את אלו שעמדו במהירות גבוהה יותר על מנת שלא יהיה להם צורך לקנות צ'יפים מהירים ויקרים יותר (כמו שעשו ב3200 שלהם למשל)..רק לידיעתך חבוב, זיכרונות בעלי צ'יפי הCTL מגיעים לFSB של 220 פחות או יותר (ראיתי גם 235).

2. דבר ראשון, אפשר לבדוק דרך סנדרה אם אני זוכר נכון. דבר שני- בטח שאפשר לדעת, החדשים מגיעים עם הDTL שהם מעין REV חדש של הCTL שסמסונג הוציאו לקראת יציאת הDDR400 שלהם כדי שלא יגיעו במכוון ל200 (אחרת ה400 לא היו נקנים. BTW- הם לא מגיעים ל400).

את המשפט האחרון שאמרתי אני יודע על פי בירורים שערכתי עם פנדה וסימפלטק לגבי זיכרונות לפני קניית המערכת הנוכחית שלי שנרכשה בזמן האחרון, אתה מוזמן להתקשר לכל חנות ולשאול אותם אם נשארו להם זיכרונות ממשלוח קודם- אני משוכנע שתקבל תשובה.

בעניין מהירות העבודה, תשובה 1.

3. שוב, אם לא ביררת אז תחסוך את התגובה מאיתנו, בPC3000 שלהם קורסאיר משתמשים בCTL\DTL של שהם 6NS, אין DTL שמציגים יכולת OC שמתקרבת לCTL.

לגבי TWINMOS- חביבים, לא מתחרים ממש ב"גדולים".

עריכה של athlon: <צונזר> אם יש לך טענות אישיות נגדי, אתה יודע בדיוק איפה לעשות אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבוב, תסלח לי- אבל אתה לא יודע על מה אתה מדבר במקרה הזה.

1. אתה צוחק, נכון? אומנם לזיכרונות ה3000 שלהם מושקין לקחו זיכרונות 2700 כביכול (6NS) ואכן בחרו ידנית את אלו שעמדו במהירות גבוהה יותר על מנת שלא יהיה להם צורך לקנות צ'יפים מהירים ויקרים יותר (כמו שעשו ב3200 שלהם למשל)..רק לידיעתך חבוב, זיכרונות בעלי צ'יפי הCTL מגיעים לFSB של 220 פחות או יותר (ראיתי גם 235).

2. דבר ראשון, אפשר לבדוק דרך סנדרה אם אני זוכר נכון. דבר שני- בטח שאפשר לדעת, החדשים מגיעים עם הDTL שהם מעין REV חדש של הCTL שסמסונג הוציאו לקראת יציאת הDDR400 שלהם כדי שלא יגיעו במכוון ל200 (אחרת ה400 לא היו נקנים. BTW- הם לא מגיעים ל400).

את המשפט האחרון שאמרתי אני יודע על פי בירורים שערכתי עם פנדה וסימפלטק לגבי זיכרונות לפני קניית המערכת הנוכחית שלי שנרכשה בזמן האחרון, אתה מוזמן להתקשר לכל חנות ולשאול אותם אם נשארו להם זיכרונות ממשלוח קודם- אני משוכנע שתקבל תשובה.

בעניין מהירות העבודה, תשובה 1.

3. שוב, אם לא ביררת אז תחסוך את התגובה מאיתנו, בPC3000 שלהם קורסאיר משתמשים בCTL\DTL של סמסונג שהם 6NS, אין DTL שמציגים יכולת OC שמתקרבת לCTL.

לגבי TWINMOS- חביבים, לא מתחרים ממש ב"גדולים".

אתה עוד פעם מתעלם מהנושא שאני מעלה כאן, וממשיך במונולוג שלך. ישנם צ'יפים של CTL שיכולים לעבוד רק ב200, כאלה שיגרדו את ה180, כאלה שיעבדו גם ב230, אבל אם חברה כמו מושקין(או כל חברה אחרת שמוכרת זכרונות OCed) מוכרת במהירות מסויימות זה אמר שזו המהירות המאקסימאלית שלו, כי תמיד מדובר בזכרונות שהם בחורים ידנית. ויש סיבה למה יש צ'יפים עם CTL שנמכרים כ2700, כאלה ב3000 וכאלה כ3200 אצל החברות שמוכרות OC, כי הן בודקות כל סטיק וסטיק לראות מה המהירות המאקסימאלית שלו, ולכן אין שום יתרון של מושקין ע"פ כל חברה אחרת. אם קורסייר מוכרים צ'יפים של DTL שעובדים ב3000 הם לא יעבדו מעבר לזה, וגם צ'יפים של CTL או צ'יפים של כל חברה אחרת, כי המהירות שחברות כמו קורסייר ומושקין עושות זה שנבק לעבוד רק באוברקלוק שהוא מצויין ולא יכול לעבוד מעבר לזה. לכן, אין שום יתרון למושקין ואתה ממשיך להתעלם מהעובדה הזאתי בשל אותן טענות שהועלו קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתעלם, אין שום CTL שיעבוד ב180, כולם עוברים את ה195 לפחות.

מה שאתה אומר הוא שטות, כשחברה באה להוציא במהירות גבוהה יותר מהקודמת מה היא עושה לפני שהיא קונה צ'יפים מהירים יותר ויקרים יותר? כמובן, בודקת אם הצ'יפים שבמלאי יכולים לתפקד במהירות הזו, ישנה בדיקה- אם כן, אז הם נמכרים ואם לא נשלחים ל"אריזה" במהירות הנמוכה יותר.

בטח שיש יתרון למושקין\קורסאיר על פני חברות אחרות, היתרון בא לפועל ונראה בבירור..אם אני אקח אקח ג'נריק עם אותם הצ'יפים בזיכרון עם צ'יפים זהים מבית קורסאיר למשל אני יכול להבטיח לך שב99% מהמקרים הקורסאיר יגיעו יותר רחו, הרכבת הPCB, התיכנות עושים את ההבדל..אחרת בעצם אל היה הבדל בין החברות וכולנו היינו נוהרים לעבר זיכרונות של מיץ פטל בע"מ, לא?

ותתפלא, הDTL לא מגיעים ברוב המקרים למהירות המוצהרת, וגם אם כן..בטיימינגים גרועים במיוחד.

נ.ב- קח כדוגמא את הזיכרונות של קינגמקס, ה3200 שלהם..שמגיעים ל180 גג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתעלם, אין שום CTL שיעבוד ב180, כולם עוברים את ה195 לפחות.

מה שאתה אומר הוא שטות, כשחברה באה להוציא במהירות גבוהה יותר מהקודמת מה היא עושה לפני שהיא קונה צ'יפים מהירים יותר ויקרים יותר? כמובן, בודקת אם הצ'יפים שבמלאי יכולים לתפקד במהירות הזו, ישנה בדיקה- אם כן, אז הם נמכרים ואם לא נשלחים ל"אריזה" במהירות הנמוכה יותר.

אתה כנראה עד היום לא למדת שבOC אין כזה דבר "בטוח יעבוד במהירות X", הדבר היחידי שבטוח שהצ'יפ יעבוד במהירות שהוא יצא מהמפעל, ולא יותר מזה. כל דבר מעבר לזה, זה עניין של מזל של המשתמש. במקרים של חברות כמו קורסאייר ומושקין הזכרונות לא באמת אמורים לעבוד במהירויות שהם אמרים מהמפעל, אלא הם לוקחים צ'יפים רגילים ופשוט בודקים שהם יציבים במהירויות גבוהות יותר ואז מוכרים אותם. יכולים להיות שני סטיקים עם אותם צ'יפים _בדיוק_ שאחד ילך לסדרת ה3000 ואחד לסדרת ה2700, ואם צ'יפים מסויימים הלכו לסדרת ה2700 זה אמר שהם לא יכלו לעבוד מעבר לזה. אותו דבר עם 3000 ו3200.

המשפט שלך בדיוק מסביר את מה שאני אמר כאן, אתה פשוט מסרב להודות שאתה מסכים איתי ואתה סתם ממליץ לאנשים על מושקין, שזה זכרון בלי שום יתרון על האחרים מהרמה שלו.

בטח שיש יתרון למושקין\קורסאיר על פני חברות אחרות, היתרון בא לפועל ונראה בבירור..אם אני אקח אקח ג'נריק עם אותם הצ'יפים בזיכרון עם צ'יפים זהים מבית קורסאיר למשל אני יכול להבטיח לך שב99% מהמקרים הקורסאיר יגיעו יותר רחו, הרכבת הPCB, התיכנות עושים את ההבדל..אחרת בעצם אל היה הבדל בין החברות וכולנו היינו נוהרים לעבר זיכרונות של מיץ פטל בע"מ, לא?

מי היה מאמין, שAnti_Virus, איש המכירות הממולך של חברות מושקין/OCZ/EPOX/ABIT/MSI או כל חברה שניתן להשיג בחנות אחת בלבד, ישים את קורסאייר ומושקין באותו משפט? אתה מודה בזה שלמושקין אין שום יתרון על פני חברות מאותה ליגה, כמו קורסאייר?

הקורסייאר לא יגיעו באחוזים יותר גבוה מהג'נריק, כי את הג'נריק/חברה שמוכרת מהירויות רשמיות טובות כמו קינגסטון אתה בטח תקנה עם סמסונג CTL נגיד, שמיועד לPC2700 ואתה תוכל לעשות משם OC. לעומת זאת, הקורסאייר שאתה תקנה ב3200 או 3000 לא יוכלו לעלות הרבה כי זה המאקסימום שקורסאייר הצליחו להוציא מהם.

זה שלתפירת הPCB יש יתרון מסויים נכון, ואם תקנה קינגסטון עם צ'יפים של אינפנאון/Winbond/סמסונג, אתה תוכל להגיע איתם לאחוז OC הרבה יותר גבוה ממהירות הDefault שלהם, כי כאן אתה עושה את בדיקת הOC ולא החברה שמוכרת לך את הזכרון, ואז יש לך גם את האתגר.

זכרונות של חברות כמו קורסאייר/מושקין/OCZ, אלו זכרונות שנועדו לבדוק שהזכרון זה לא מה שמגביל אותך במערכת כי אם אתה רוצה להשתמש במהירות אפיק של 370 מגה"צ(DDR) והמחשב ניתקע, אז אתה קונה סטיק של שבדקו מהמעפל שזו המהירות המאקסימאלית שלו והוא בטוח יעבוד בה(אבל מה שהם לא אמרים לך זה שהוא לא יכול לעבוד מעבר לזה, כי אם כן הסטיק היה הולך לסדרה אחרת, מהירה יותר). זה שהPCB של החברות האלה איכותי, אין מה להתכווח והזכרון באמת יהיה יציב מאוד, במהירות המצויינת עליו, לא מעבר לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...