פתיחת צינורות- האם הגיוני שיש ארטיפקים במשחק מסויים? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פתיחת צינורות- האם הגיוני שיש ארטיפקים במשחק מסויים?

uzana2004

Recommended Posts

שלום לכולם....

טוב הסיפור שלי הוא ככה...

היום בבוקר אני משחק לתומי במחשב,לפתע אני שומע פיצוץ וריח חזק מהמחשב...בהתחלה חשבתי שהלך הספק,אחרי ששללתי את זה(המחשב עבד...)

הבנתי שהסיילנסר הוא זה שנשרף....

בקיצור הלכתי לנצל את האחריות(ופה מגיע תודה רבה לזיגזג2000 על ההחלפה המהירה והשרות האדיב...) והרכבתי קרור חדש.

ומפה מתחיל הסיפור האמיתי...עד היום הכרטיס שלי(6880LE) היה פתוח כולו(16x6) ועבד מעולה,ז"א הוא עבר עשרות בדיקות של

3DMARK03+05 שיחקתי שעות בהלף לייף 2,,doom3,fifa2006,nba06 ושום ארטיפק לא נראה...

היום שיחקתי בFEAR וישר ראיתי ארטיפקים על הכרטיס מסך....

סגרתי ל-12\6 את הצינורות עיבוד ורואים טוב...

HL2 עובד טוב גם עם צינורות פתוחים לגמרי...

השאלות שלי ככה:

א. האם יכול להיות קשר לפיצוץ של הסיילנסר(אני יודע שזה דחוק לאור הממצאים אבל אולי מישהו עם ניסיון דומה מבין בזה...)

ב. האם יכול להיות שבמשחק יחיד כמו FEAR כן יהיה ארטיפקים ובכל השאר לא יהיה?(האם יש לFEAR ניצול של הכרטיס מסך בצורה אחרת משאר המשחקים הנ"ל?)

תודה רבה לכל מי שהשקיע לקרוא את ההודעה ולענות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהסיילנסר שרף את הצינורות...לך תדע...אתה יכול לבוא לזיגזג עם ה6800LE פתוח ולהראות להם שיש ארטיפקטים...

למרות שהם יכולים לעלות על זה...

אני בטוח שאפשר למצוא ביוס פרוץ שמסתיר את הצינורות הפתוחים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמתי שגם לי זה לא נראה כל כך הגיוני, אבל הוא השלישי בפורום היום שאומר שרק ב fear יש artifacts בoc ובכל השאר אין, גם השניים האחרים אמרו שכשהם סוגרים את הצינורות זה מסתדר.

אז כן, זה יכול לקרות, השאלה היא למה? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ

לא הגיוני שיש ארטיפיקטים

כנראה לא הרכבת את הקירור כמו שצריך

זה לא קשור לטמפ'...והרכבתי את הקרור מעולה...המעלות יותר טובות ממקודם(45C\55C מנוחה\מאמץ)

וכמו שאמרתי כבר...אין שום ארטיפקים במשחקים אחרים כשכל הצינורות פתוחים...

רק FEAR עושה את הבעיות האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לטמפ'...והרכבתי את הקרור מעולה...המעלות יותר טובות ממקודם(45C\55C מנוחה\מאמץ)

וכמו שאמרתי כבר...אין שום ארטיפקים במשחקים אחרים כשכל הצינורות פתוחים...

רק FEAR עושה את הבעיות האלה...

תנסה דריברים חדשים

זה מאוד מוזר

אולי אמור לצאת פאצ' ל FEAR שיתקן את זה כי נראה לי שהוא עושה בעיות כשהו מזהה כרטיס מסך כמו 6800LE שלא עובד בסטוק מבחינת צינורות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה דריברים חדשים

זה מאוד מוזר

אולי אמור לצאת פאצ' ל FEAR שיתקן את זה כי נראה לי שהוא עושה בעיות כשהו מזהה כרטיס מסך כמו 6800LE שלא עובד בסטוק מבחינת צינורות

אני על הדרייוורים הכי חדשים...ומוזר מאוד כי זה קורה רק ב-16\6 על 12\6 זה לא קורה...

עכשיו חזרה לי שוב הבעיה של המסכים השחורים אז בכל מקרה אני צריך לסגור צינורות ולעבוד בלי OC...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...