ערכה להתקנת WINXP- מוכן! הורידו עכשיו! - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ערכה להתקנת WINXP- מוכן! הורידו עכשיו!

FriXus

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קורונה אבל מה אם אתה מתקין על מערכת חדשה ורוצה להשתמש בFAT32 במקום NTFS?

זה הרבה יותר גמיש ככה.

BlackHawk באמת יפה מאוד על ההשקעה אני גם חובב BOOTDISKS מושבע והכנתי די הרבה במהלך השנים.

האחרון שלי נמצא רק בCD עם אימולציה של 1.44 כך שזה הרבה יותר מהיר וגם יותר גמיש.

אני משתמש בו בעיקר להתקנות וGhost

יש בו גם סקריפט שהכנתי שמעתיק את ספריית ההתקנה לדיסק (אחרי פירמוט) יחד עם העזרים הדרושים ומתקין את המערכת אוטומאטית ללא שאלות (UNATTEND) עם פארמטרים בBATCH

(%1, %2 וכו')

נוכל להשוות עבודות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת? לא ידעתי...

עריכה: במיוחד בישביל לבדוק הרצתי התקנה על מכונה ווירטואלית (vmware) והאשף של נתן לי לפרמט את זה כFAT למרות שזה היה

"הארדיסק" חדש ללא מחיצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לי, אתם עושים צחוק ? אני לא מאמין שהת'רד הזה לא נמחק ישר.

מה שהבחור הנמרץ עשה לחלוטין אינו חוקי !

אז מה אם זה הועתק מהדיסק אתחול. הדיסק אתחול הוא חלק מהרשיון שניתן לתוכנה, להתקנה ושימוש על מחשב אחד. אתם יודעים שאפילו דיסקט מועתק של דוס אינו חוקי ! שומרת על זכויות היוצרים אפילו של דוס 1 הישן ביותר ! BootMagic ? Norton commander ? אלו תוכנות חופשיות ? אלו תוכנות שעולות כסף , ומפרנסות את כותביהן ! אי אפשר להחליט סתם כך לשים את התוכנה על דיסק ולחלק חינם.

מספיק עם זה. תתעוררו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ציניות]

כן אתה צודק הנה לך אתר מלא בתוכן לא חוקי עם bootdisk ים רבים על DOS מה הם חושבים להם...ועוד יש להם סיומת .com ולא סוגרים אותם....זה לא טוב.

http://www.bootdisk.com

[/ציניות]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ציניות]

כן אתה צודק הנה לך אתר מלא בתוכן לא חוקי עם bootdisk ים רבים על DOS מה הם חושבים להם...ועוד יש להם סיומת .com ולא סוגרים אותם....זה לא טוב.

http://www.bootdisk.com

[/ציניות]

האתר שצירפת "נחשב" לאתר של WAREZ. כל מה שבאתר הזה אינו חוקי, ואינו עומד במבחן החוקיות. כל הדיסקים המופצים שם הינם בגדר עבירה על הרשיונות שניתנים לתוכנות. אם אתם רוצים להפוך גם את האתר הנכבד הזה לאתר שמעודד העתקות והפצות בלתי חוקיות, אז בבקשה. אני רק ציינתי את העובדה כי המעשים הללו אינם חוקיים, ואם יש מישהו שם בין המנהלים עם קצת שכל בראשו, יבין כי הת'רד הזה אינו במקומו, ויסגור אותו לאלתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו מהמנהלים רוצה לסגור את זה/לצנזר את הלינק הם מוזמנים.

בקשר למה שאתה אומר: :lol:

נ.ב. זה נידמה לי האתר "warez" הראשון שאני רואה שמקים האתר משאיר את הכתובת שלו...

http://www.bootdisk.com/read1st.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורונה תבדוק שוב בלי VMWARE

אני מתקין בקירוב 7 מערכות ליום במעבדה אני די מבין בזה.

אני לא אתייחס לעניין החוקיות אני לא מאמין שאתה צודק עד הסוף בכל זאת כל מערכות ההפעלה של מאפשרות לך ליצור דסקט אתחול, בתור טכנאי חייבת להיות בפניך יותר מאפשרות אחת להתקין מערכת, למרות שאתה צודק בקשר לזכויות היוצרים על דוס 1

ובBOOTDISK.COM לא הכל WAREZ :)

יש שם הרבה דברים שאנשים כתבו והפיצו בעצמם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורונה תבדוק שוב בלי VMWARE

כן שנייה תן לי לפרמט את המחשב מכול המחיצות ואני בודק :D

לא עכשיו ברצינות, מה זה משנה עם זה vmware או לא?

כול מה שהוא רואה זה הארדיסק IDE ריק ללא מחיצות.

במסך הזה שאםשר לבחור אנטר להמשיך או C כדי לעשות מחיצות אני עושה C לעשות מחיצות

עושה מחיצות מסמן את המחיצה שאני רוצה שווינדוס יותקן בה לוחץ אנטר ואז יש 4 אפשרויות לפרמט בNTFS או בFAT

וגם יש פירמוט מהיר בNTFS ובFAT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח כן אני יודע מה זה VMWARE אין לי ניסיון בלהתקין בו אז אני לא יודע מה עלול לגרום לזה.

מה שאני כן יודע זה שאם אתה לוקח דיסק חדש מהמפעל (מקביל לLLF) או אפילו מוחק את טבלת המחיצות בדיסק ואז מתקין , הוא ייתן רק שתי אפשרויות פירמוט לאחר יצירת המחיצות - NTFS וNTFS Quick

אם תיקח דיסק שכבר מותקנת עליו מערכת FAT32 הוא יתן לך אפשרות לפרמט אותה בFAT32.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...