PCI EXP VS AGPX8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PCI EXP VS AGPX8

shefi

Recommended Posts

שלום לכולם, אני חדש בפורום ויש לי שאלה לכל המבינים:

יש לי כרטיס מסך GF 6600gt agpx8 מעבד פנטיום 4 3.0 ולחבר שלי ישאותו כרטיס מסך עם אותו מעבד עם אותו רק הכרטיס שלו זה PCI EXP והביצועים של הכרטיס מסך שלו עולים בהרבה על שלי...וההבדלים ממש נראים לעין! האם באמת יש הבדל בין agpx8 ל- PCI EXP?????  :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכרטיסים שציינת, לא אמור להיות הבדל קריטי (אם בכלל).

ההבדלים בין שני האפיקים יבוא בכרטיסים הרבה יותר חזקים, שרק אז אולי הAGP יהווה צוואר בקבוק.

תבדוק שאתה עובד עם עדכנים ושהתקנת את הדרייברים של הלוח אם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמור להיות הבדל של שמים בסך הכל ההבדל הוא:

agpx8 ו-pci-e x16 אבל ההבדלים הם לא באמת כפולים הם משהו כמו ב- 33.3 אחוז לטובת ה-pci-e

בגלל ש-agpx8 עובד במהירות של 66.6(או משהו דומה...) ו-pci-e עובד במהירות העברת נתונים במיהירות של 100.0 זה ההבדל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנינו משתמשים בדרייברים 77.77 שהם הכי מתאימים לסידרה של GF 6xxx אבל במשחקים כמו באטל פילד למשל הFPS שלו 60 ושלי בקושי 40...חוץ מזה הבדל התמונה היא באיכות גבוה יותר ורואים את ההבדלים...האם שווה להחליף את הכרטיס שלי לPCI EXP???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הכרטיס שלך דפוק זה לא אמור להיות הבדל כזה בכלל לשני חברים שלי יש x800xl של אותו חברה לאחד יש agp ולאחד pci-e אין הבדל בכלל שנראה לעין רק בתוכנה יש הבדל של 100 נקודות שזה כלום בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

80 זה קצת גבוה אבל ה6200 של חבר שלי מגיע גם ל85 בעומס כבד (בדיקת ארטיפיקטים של ATI TOOL ) ועדיין עובר את ה3000 (אחרי סופט מוד וOC )

אתה בטוח שזה 83 תחת עומס כבד ?!

כי עד שיוצאים מ3DMARK ובודקים טמ''פ (10 שניות) טמ''פ הכרטיס יורדת באיזה 10 מעלות

תריץ בדיקת ארטיפיקטים של ATITOOL למשך 5 דקות וביחד תשאיר את הדריבר במקום שמראה את הטמ''פ ותגיד כמה טמ''פ הוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

80 זה קצת גבוה אבל ה6200 של חבר שלי מגיע גם ל85 בעומס כבד (בדיקת ארטיפיקטים של ATI TOOL ) ועדיין עובר את ה3000 (אחרי סופט מוד וOC )

אתה בטוח שזה 83 תחת עומס כבד ?!

כי עד שיוצאים מ3DMARK ובודקים טמ''פ (10 שניות) טמ''פ הכרטיס יורדת באיזה 10 מעלות

תריץ בדיקת ארטיפיקטים של ATITOOL למשך 5 דקות וביחד תשאיר את הדריבר במקום שמראה את הטמ''פ ותגיד כמה טמ''פ הוא

איך אני מריץ את הבדיקה הזאת, גפ אני רוצה לדעת אם יש לי בעיית ארטיפקטים עם הכרטיס שלי למה גם בבאטלפילד אני משחק על 60 FPS ופתאום במכה אחת הוא צונח לי ל-0 הכרטיס נתקע לאיזה 5 שניות אח"כ יש לי מסך שחוק לעוד איזה 10 שניות ככה ואני שומע את הצלילים של המשחק ברקע ואז הוא חוזר למשחק וה-FPS עולה לאט לאט מ-2 עד בחזרה ל-60. אין לי מושג למה כי רגיל שאני משחק יש לי FPS מאוד גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוריד atitool מ techpowerup.com

עושה בדיקת ארטיפיקטים ובו בזמן משאיר את תצוגב הטמ''פ פתוחה

א ם הכרטיס יציב הבדיקה לא תעשה כלום (לא תגיד שיש אחרטיפיקטים ) אבל תראה לאיזה טמ''פ הוא מגיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...