Quake 4 - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Quake 4 - הדיון הראשי

Shadowman

Recommended Posts

• תגובות 283
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

.

המשחק בסינגל, כצפוי, דום 3 טיפוסי. אבל המולטי הולך להיות משו טוב...

להלן כמה סקריניז מאצלי :

אני אישית הרבה יותר נהנה מהמשחק הזה מאשר בדום 3 המשחק הזה הרבה יותר מהיר ובכלל לא מפחיד ולא מנסה להפחיד סה"כ משחק טוב מאוד דיי הופתעתי ציפיתי שהוא יהיה גרוע כמו דום אבל הוא הרבה יותר טוב-לדעתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית הרבה יותר נהנה מהמשחק הזה מאשר בדום 3 המשחק הזה הרבה יותר מהיר ובכלל לא מפחיד ולא מנסה להפחיד סה"כ משחק טוב מאוד דיי הופתעתי ציפיתי שהוא יהיה גרוע כמו דום אבל הוא הרבה יותר טוב-לדעתי!

^^^ הבחור הוציא לי את המילים מהפה...

נכון שהמשחק דומה לדום 3, אבל דום כל הזמן מנסה "להפחיד" אעלק, וזה סתם יוצא מעצבן (למעשה בדום 3 מעולם לא המשכתי מעבר לשלב השני..).

קוויק 4 לעומתו לגמרי זורם ומהנה, ודיי מזכיר לי את הסיגנון של COD.. בד"כ (לפי מה שיצא לי לראות עד עכשיו) אתה לא הולך לבד ויש איתך עוד לפחות מישהו אחד מאותו squad שאתה יכול לשסע בבחורים עם הכלים הגדולים.. :smile1:

אה, והוא באמת רץ מעולה ב-1024x768, אפילו על ה-9600XT שלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, לרוץ ולירות סתם במפלצות... כמו במשחקי ה WW II (רק עם שיט אנושי), זה מעביר ת'זמן יופי, אבל זה לא מהנה.

Serious Sam 2 גם אותו דרעק.

דווקא חיבבתי את Serious Sam 2,משחק מאוד שנון ושטוח,נכון,העלילה לא עמוקה במיוחד וזה רק לירות,אבל זה מעביר את הזמן והעצבים יופי.

והגרפיקה שלו מאוד טובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע מאיפה אפשר להוריד את הדמו של המשחק? כי לא מצאתי

עד כמה שאני יודע אין דמו...

חבל, דמו מולטיפלייר היה יכול להיות נחמד ;)

ד"א אחלה משחק, זורם, מהיר, גרפיקה די טובה, יש גם קצת עלילה אם למישהו אכפת, טיפה מעצבן שצריך לחזור אחורה כל הזמן אבל לא נורא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...