איך לשפר את הBITCOMET שלכם - עדכון חשוב - עמ' 4 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לשפר את הBITCOMET שלכם - עדכון חשוב - עמ' 4

iakovl

Recommended Posts

אחרי ששאלו אותי מספר פעמים איך לשפר את ביצועי הBITCOMET

החלטתי לפרסם קצת מידע (לקוח מהפורום הרשמי של התוכנה)

קודם כל תורידו את הגירסה החדשה ביותר, נכון להרגע 0.60 אפשר מפה

אחרי זה, במידה והביצועים שלכם גרועים ממש (פחות מ20 קילובייט לשניה)

בצעו את ההוראות בעמוד http://www.p2pforums.com/viewtopic.php?p=69695#69695

אבל אני גם רוצה להגיד שחשוב להסיר את המגבלה של החיבורי TCP (שהבררת מחדל היא 10)

את זה ניתן להשיג בעזרת תוכנות רבות, אני ממליץ על הפאטץ' שניתן להשיג ב http://www.lvllord.de/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

במידה ויש לך 1.5MB אז יכול לשפר עד מהירות מקסימום (לפחות אצלי זה מוריד קבוע על 180KB. אבל זה רק מהאתר FL, שבו יש המון SEEDERS ויש מעט מאוד ליצ'רים).

עריכה:

שכחתי לציין שאני גם משתמש ב-bitcomet ואני מגיע למהירויות האלה מבלי ששיניתי שום הגדרה! בגלל זה ההודעה הזאת נראתה לי מוזרה מההתחלה, כי עכשיו מתחילים להוציא שטויות לגביי מדריכים לשיפור המהירות כמו שקרה עם אימיול!

אתם לא מורידים מהר, אז זאת לא אשמת התוכנה, זה תלוי בחיבור שלכם ובכמות ה-PEERS שיש :nixweiss:.

עריכה 2:

ניסחתי את המשפט הראשון בצורה לא נכונה, התכוונתי להגיד שהמהירות יכולה להגיד עד המקסימום, בלי קשר למדריך הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IAKOVL - אני חייב להודות שקובץ הקונפיג מהאתר שנתת משפר בצורה מאוד דרמטית את מהירות ההורדה בביטקומט, בדקתי כמה פעמים את אותו טורנט עם ההגדרות החדשות ועם הישנות שלי , בישנות הטורנט לא עבר את ה30KB ובחדשות הוא מעל 100KB בזמן מאוד קצר . (שוב, עשיתי את הבדיקה כמה פעמים וזה בדוק)

אמה-מה - בגלל כמות החיבורים הגבוהה יותר בקונפיג החדש הביטקומט משתמש בהרבה הרבה יותר משאבי מערכת (יותר ספציפית - במעבד) , ככה שזה בא על חשבון ביצועי מערכת ...

אני עובד על למצוא את נקודת האמצע , שלא יקח יותר מידי משאבים אבל שגם יוריד מהר , איזה הגדרות אתה חושב שכדאי להנמיך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט כואב לי הלב להוריד את המהירות מ170KB ל60KB .... אבל אין מה לעשות , אני צריך את המחשב לעוד דברים ...

למי שיש מחשב יותר חזק ואין לו בעייה כזאת מומלץ מאוד לנסות את המדריך , הוא עובד מצויין :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...