עברתי 10000 ב 3DMARK05!!!! - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עברתי 10000 ב 3DMARK05!!!!

kattash

Recommended Posts

• תגובות 115
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הבנתי מה אתה מנסה להראות לנו שת'רד הזה??

למה קנית מחשב לעשות באנצ' אחד וזהו???  :s07: כאילו מה הקטע :bash: :bash:

דבר שני אני בכלל לא מאמין לך כי מעבד כזה ועוד 2 GTX לא יחזיקו עם 400W

וחוץ מזה לכרטיס הזה יש תוכנה שמזהירה ולא נותנת להפעיל את ה אם אין ספק מתאים לא??

אני לא זוכר אם זה בכרטיס רק של גיגהבייט או כל GTX (או שמא זה היה GT אני כבר לא זוכר)

בקיצור אני לא מאמין

אם אתה רוצה לשכנע פה אנשים תצלם תמונה (או כל החלקים בפנים) עם השם שלך בפורום כתוב איפהשהוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל האנשים שמנסים להיות יועצים/חכמים בלילה/ סתם משועממים...

נראה לי זה באמת מחשב בנצ'.

יש בו רק 36 גיגה?

:screwy:

זה הארד דיסק RAPTOR!!!! 10000 RPM ואם אתה לא יודע מהזה אז עדיף שלא תגיב!

לא הבנתי מה אתה מנסה להראות לנו שת'רד הזה??

למה קנית מחשב לעשות באנצ' אחד וזהו???  :s07: כאילו מה הקטע :bash: :bash:

דבר שני אני בכלל לא מאמין לך כי מעבד כזה ועוד 2 GTX לא יחזיקו עם 400W

וחוץ מזה לכרטיס הזה יש תוכנה שמזהירה ולא נותנת להפעיל את ה אם אין ספק מתאים לא??

אני לא זוכר אם זה בכרטיס רק של גיגהבייט או כל GTX (או שמא זה היה GT אני כבר לא זוכר)

בקיצור אני לא מאמין

אם אתה רוצה לשכנע פה אנשים תצלם תמונה (או כל החלקים בפנים) עם השם שלך בפורום כתוב איפהשהוא

ספק 400W סוחב כזו מערכת עובדה!!!! ולכן התוצאה, יכול להיות שהתוצאה נמוכה בגלל שמחוסר Watts, אחד הכרטיסים לא עובד ב 100% ניצול..

ובקשר לשאר האנשים שמבקשים עם שם וכו' וכו'... מה השלב הבא? לעמוד עם המחשב על הראש על רגל אחת עם פוסטר צבעוני של אני ישראלי מ HWZONE?

אם מהיום (!!!) וכיתוב בעברית לא מספיק לכם אז או שאתם סתם קנאים או פשוט לא יודעים לפרגן...

ודבר אחרון... המחשב לא נקנה!! הוא נבנה ופורק באותו יום לצרכי BENCH אחד ויחיד.. והוא: לראות לכמה מסוגלים להגיע שני כרטיסי 7800 ב SLI!

חג שמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו נראה לי הוא סתם ילד טחון בן 13 שהרגע יצא מהאולם בר מצווה ומתלהב עם כל הכסף שקיבל מתנות

וקנה מחשב דפוק רק כדי להתלהב

:bash: :bash:

סחטיין אחי מצאת אחלה דרך לבזבז כסף

(וגם 2 כרטיסים מצויינים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו נראה לי הוא סתם ילד טחון בן 13 שהרגע יצא מהאולם בר מצווה ומתלהב עם כל הכסף שקיבל מתנות

וקנה מחשב דפוק רק כדי להתלהב

:bash: :bash:

סחטיין אחי מצאת אחלה דרך לבזבז כסף

(וגם 2 כרטיסים מצויינים)

מה לא מובן ב- המחשב לא נקנה!!!!!!! המטרה היחידה הייתה לעבור 10K ב 3damrk05.... מישהו מפה הצליח לעשות אתזה? כנראה שלא.. אז עד שמישהו לא עובר 10190.. התוצאות מדברות בעד עצמן..

אז אתה אהבל!

כדי לראות את זה היית צריך להשים טובים, וספק חזק

וזה על קצה המזלג 

תקשיב אדיוט- גם אם הייתי שם בתזמונים 240@2-3-3-8 ומעלה את המעבד ל2700MHZ זה היה מעלה את התוצאה אולי ב500-700 נק'...

ידוע ש3dmark05 נותן משקל הרבה יותר גבוה לכרטיסי מסך מאשר מעבד/זיכרונות.. בניגוד ל3dmark03..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...