אני קונה מחשב חדש כמה זיכרון אתם ממליצים לי? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני קונה מחשב חדש כמה זיכרון אתם ממליצים לי?

אורח gonzila

אני קונה מחשב חדש כמה זיכרון אתם ממליצים לי?  

310 הצבעות

1. 1. אני קונה מחשב חדש כמה זיכרון אתם ממליצים לי?

Recommended Posts

לא לבחור בכוונה את ה-512 רק עם באמת אתם ממליצים, אני משתמש בעיקר לאינטרנט, משחקים, ותוכנות גרפיקה כמו:

Flash5, flash mx , photo shop6 , paint shop pro7

תודה מראש,

gonzila

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לבחור בכוונה את ה-512 רק עם באמת אתם ממליצים, אני משתמש בעיקר לאינטרנט, משחקים, ותוכנות גרפיקה כמו:

תודה מראש,

gonzila

זה אם דבר ראשון.

דבר שני, אתה עובד עם התוכנות האלה אתה אמור לדעת כמה הן זוללות, בלי להתמצא יותר מדי בתוכנות האלה הייתי אומר ש-512 פנימי לא יהיה בזבוז של כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה מראש,

gonzila

זה אם דבר ראשון.

דבר שני, אתה עובד עם התוכנות האלה אתה אמור לדעת כמה הן זוללות, בלי להתמצא יותר מדי בתוכנות האלה הייתי אומר ש-512 פנימי לא יהיה בזבוז של כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך שום צורך, או בעצם, אין לאף אחד שום צורך ביותר מ-256 ראם כיום.

פעם הבאה תשתמש בחיפוש של הפורום כי הנושא הזה נטחן כבר יותר מ "TI500 vs Radeon 8500".

רק לדוגמא, חבר שלי רק אתמול הוסיף עוד 256 (בנוסף ל-256 שיש לו), ותוצאת ה- שלו ירדה בכמה נקודות.

עומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3Dmark זו תוכנה ששווה לתחת ועל כל פיפס מחשב היא מורידה 50 נקודות, זה גם לא פייר, זה קרה לחבר שלך מכיוון שהאות שנשלח לזיכרון נחלש אחרי שהוא עובר בסטיק(המקל) הראשון של הזכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך שום צורך, או בעצם, אין לאף אחד שום צורך ביותר מ-256 ראם כיום.

פעם הבאה תשתמש בחיפוש של הפורום כי הנושא הזה נטחן כבר יותר מ "TI500 vs Radeon 8500".

רק לדוגמא, חבר שלי רק אתמול הוסיף עוד 256 (בנוסף ל-256 שיש לו), ותוצאת ה- שלו ירדה בכמה נקודות.

עומר

אז משהו לא בסדר אצל חבר שלך... כי זה לא הגיוני כלל וכלל.

נ.ב: כמה שיותר יותר טוב. אם אתם עונים שלא צריך יותר מ 256 וכו' וכו' אז אתם לא מבינים בעצם את המשמעות והחשיבות האמיתית של פנימי.

תראה, כל מה שקורא במחשב שלך בכל שנייה מסויימת עובר דרך הזכרון הפנימי שלך. כמה שיותר , פחות זמן למעבד להעביר מידע מההרדיסק לזכרון וחזרה (הרד דיסק פי 1000 יותר איטי מזכרון פנימי).

ואם תבדוק אצל אנשים תגלה שכמה שיותר פנימי יש למישהו אז החלונות תופס לו יותר זכרון כי הוא צריך כמה שיותר ומשתמש בו בכמה שיותר ממנו בשביל פעולה יותר מהירה וחלקה של המערכת, וכמובן שומר זכרון לאפליקציות ומשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות

זה כל מה שאני יכול לומר לך.

אין שום צורך ביותר מ-256 ראם.

במקרים רבים שני סטיקים של זכרון אף מורידים את הביצועים.

זה קרה לחבר שלך מכיוון שהאות שנשלח לזיכרון נחלש אחרי שהוא עובר בסטיק(המקל) הראשון של הזכרון.

צודק במאה אחוז.

אני יכול להביא לך עשרות בנצ'מרקים שמראים מקרים רבים שעלייה בזכרון לא מוסיפה ולו אחוז אחד לביצועים.

נ.ב

אני יודע ש- היא לא משהו, אני רק הבאתי דוגמא. גם במשחקים עצמם אין שום שיפור עם 512 ראם.

עומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

256 בקרוב לא יספיק לכולם... מי שאומר לך לקחת 256 זה כי הוא מקנא שלך יש ולא אין. קח רק 512MB.

תשובה הולמת מאוד... לילד בן 5 אולי.

תפסיקו כבר לזבל את השכל ותבינו שאין שום צורך ב-512 ראם חוץ ממקרים מאוד מאוד מאוד ספציפיים של עבודה בתוכנה אחת או שתיים.

אז תאמין לי, אני לא מקנא בכלל. יש לי מושקין שיכול לשבת על 170 FSB עם 1T 2 2 2, והוא גם יפה. ;D אני, וכמעט אף אחד אחר, פשוט לא צריך יותר מ-256 ראם. אם בעוד חצי שנה כן יהיה צורך, תקנו עוד סטיק.

עומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...