מעבד ב 77 מעלות לקרר או לא? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד ב 77 מעלות לקרר או לא?

thunder cow

Recommended Posts

רק מטורף יעבוד על 75-80 ויגיד שהכל בסדר, לידיעתך יש דבר כזה שנקרא שחיקת מעבד, ואני בטוח שהיא נמצאית בשיאה בטמפרטורה של 80 מעלות, טמפרטורה קבועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי תגיד לי רק שאני ישמע את זה שהכל בסדר אולי החיישן דפוק או שזו טעות משהו הלחצתם עוד חצי שנה המעבד יהרס זה מלחיץ

טוב אז אני יתחיל בסדור כל הכבלים כדי לאפשר זרימת אוויר טובה יותר.

אני יפרסם את השינוי בטמפרטורה{אם יש} שאני יגמור.

דרך אגב לגבי הטמפרטורה בחדר היא נראת לי גבוה כי אין מזגן וזה חדר די קטן אבל מצד שני אני מפעיל מאוור שאני יושב על המחשב אז נראה לי טמפרטורה סבירה.

ולזה שקרה לי ניוב זה לא נחמד כלכך מצדך אני די מבין בחומרה ובהרכבת מחשבים אני לא מבין כלום באוברקלוק טמפרטורה משחות טרמיות אבל

אני מבין שאומרים לי לסדר סירקילצת אוויר טובה יותר

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המעבד נשרף אז יחליפו לך 100%.

כאילו זה בעיה שלהם עם המאוורר שלהם לא הספיק או שסתם למעבד יש בעית התחממות.

המעבד שלי על איזה 65 מעלות כשאין מזגן ואני משחק במשחקים.

אתמול בערב פעם ראשונה שזה קרה לי, הוא פשוט נתקע לי 3 פעמים ב-America's Army והייתי צריך לעשות Reset. זה הסתדר אחרי שפתחתי את המארז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום גם לי יש מעבד AXP1800P , והוא עובד ב80 בלי מזגן ו -75 עם מזגן .. פתיחת מארז -חסרת תועלת

ההיטסינק שקיבלתי הוא לא מקורי של אלא איזה חתיכת נחושת טאיוונית מסריחה עם מאוורר קטן שעושה רעש יותר מתועלת

חשבתי למרוח משחה טרמית מחדש - זה עזר אולי במעלה או 2 ...

הבנתי שהמעבד בדגם הזה "אוהב" להתחמם , ואם אני לא טועה טמפ' המוות שלו היא 90 מעלות

המחשב אגב ניתקע במשחקים כבדים ... לא משנה שיש בפנים 5 מאווררים

לא רציתי לבזבז 200 שקל על היטסינק חדש אבל מכיוון שהמצב לא טוב אני מתכוון לקנות AX7 או VULCANO7P , מי שיותר טוב בביקורות

אגב הלוח הוא ג'יגהבייט 7RXP REV1.1 המחשב בן חודש

עשו לעצמכם טובה ושאתם קונים תקנו לו היטסינק הגון!

מומלץ בחום! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום גם לי יש מעבד AXP1800P , והוא עובד ב80 בלי מזגן ו -75 עם מזגן .. פתיחת מארז -חסרת תועלת

בדיוק כמו אצל חבר שלי, אבל יש לו מאוורר אחד במארז, ואת ה SPIRE המקורי...

אה, ויש לו 1600+... קלטו איזה מצב חרא זה...

הכי מצחיק זה שאין לו משחה טרמית למרוח........ :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו חברים יקרים (ואני מקווה שאביחי יוסיף פה גם תגובה) המאורר שמקבלים עם כל סדרת ה אמור להביא את המחשב ל

60-65 מעלות.

אם אתם קניתם מחשב מורכב מחנות אין שום סיבה להסכים לעבוד עם מחשב שעובד על 65+ מעלות.

פתרונות :

1. לדבר עם החנות לנסות לפתור איתם את הבעיה (זה בדרך כלל הפתרון הארוך והיותר זול).

2. לקנות קרור נורמאלי ורגיל שיעשה את העבודה (וולקנו 6\6+ בבערך 50 שח) - פתרון כמעט בטוח יוריד את הטמפ ל אזור הבטוח של ה50.

3. להשקיע יותר ולקנות קרור יותר טוב וגם אולי משחה טרמית יותר טובה (וולקנו 7\7+ עם משחה טובה - 140 שח בערך) - פתרון

בטוח לטווח ארוך יוריד את הטמפ לאזור הנמוך של 50 מעלות.

4. להחליט להשקיע ממש ולקנות הכי טוב (AX7\SLK600\SLK800 וכו ב 200-300 שח ) ואז להנות משקט מופתי וגם ביצועים מעולים

40-45 מעלות (על המחשב המאד מומהר שלי XP1800@1800 145*12.5 ולעיתים 155*11.5 )

אני לא חושב שבשום מקרה יש להשאר במצב שבו עובדים על 70-80 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו חברים יקרים (ואני מקווה שאביחי יוסיף פה גם תגובה) המאורר שמקבלים עם כל סדרת ה אמור להביא את המחשב ל

60-65 מעלות.

אם אתם קניתם מחשב מורכב מחנות אין שום סיבה להסכים לעבוד עם מחשב שעובד על 65+ מעלות.

פתרונות :

1. לדבר עם החנות לנסות לפתור איתם את הבעיה (זה בדרך כלל הפתרון הארוך והיותר זול).

2. לקנות קרור נורמאלי ורגיל שיעשה את העבודה (וולקנו 6\6+ בבערך 50 שח) - פתרון כמעט בטוח יוריד את הטמפ ל אזור הבטוח של ה50.

3. להשקיע יותר ולקנות קרור יותר טוב וגם אולי משחה טרמית יותר טובה (וולקנו 7\7+ עם משחה טובה - 140 שח בערך) - פתרון

בטוח לטווח ארוך יוריד את הטמפ לאזור הנמוך של 50 מעלות.

4. להחליט להשקיע ממש ולקנות הכי טוב (AX7\SLK600\SLK800 וכו ב 200-300 שח ) ואז להנות משקט מופתי וגם ביצועים מעולים

40-45 מעלות (על המחשב המאד מומהר שלי XP1800@1800 145*12.5 ולעיתים 155*11.5 )

אני לא חושב שבשום מקרה יש להשאר במצב שבו עובדים על 70-80 מעלות.

א. ה-HSF שהגיע עם המעבד מספיק לעבודה ב-STOCK SPEED. אם אין מחשבות על-OC, אין טעם לקנות HSF טוב יותר.

ב. כל הטמפרטורות שציינת פה הן ניחושים (אולי מלומדים ואולי לא) במקרה הטוב. אני למשל עובד עם AX7 ו-TT SMARTFAN עם AXP2000+, אני לא נהנה משקט מופתי (ה-TT רועש מדי לטעמי) ולא מביצועים מעולים (גם כשהמארז פתוח ויש מאוורר רצפה גדול וחזק לידו המעבד על 51 ב-IDLE). בקיצור, נושא הטמפרטורה היא אינדיבידואלי לכל מערכת. ברור ש-HSF טוב כמו AX7/SLK800 יתן ביצועים עדיפים על אלו של ה-HSF המקורי, השאלה היא האם זה שווה את המחיר ( כסף+רעש ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאד וכאן אתה בעצם מוביל אותי לדבר הבא שזרימת אויר היא מאד חשובה !

אצלי יש המון מאוררים (9 כולם שקטים ) ולכן התוצאה הזאת של הטמפ.

אי אפשר לקנות רק היטסינק ולצפות שהוא יוריד לבד את הטמפ ל 40-45 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נוטה להסכים עם פותח הת'רד, למה לעזאזל אני צריך לשלם עוד כסף בשביל שהמעבד שלי יעבוד נורמלי??? בלי שאני עושה לו OC.

75 מעלו זה לא נורמלי, 65 גבולי. מעל זה אתה צריך ללכת לחנות ולדרוש החלפת מעבד או תיקון הבעיה כי זה לא יעלה על הדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...