מעבד ב 77 מעלות לקרר או לא? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד ב 77 מעלות לקרר או לא?

thunder cow

Recommended Posts

היום ניסיתי לבדוק את הטמפרטורה של המחשב אחרי יום של משחקים ואחרי שראיתי סרט וגיליתי שהמעבד הגיע ל 77 מעלות. שזה המן המעבד המדובר הוא 1800 המחשב לא עושה לי שום בעיות הוא מריץ הכל חלק אבל עלפי הביוס הוא כבר קרוב לקריסה. אני לא יודע מה לעשות וגם לא מבין איך מגיעים למצב כזה יש לי מארז די גדול

ANTEC 660B עם 2 מאוורים +1 לספק אחד בצד הדלת על המעבד יש לי גם את המאוור המקורי ובקשתי שישימו לי גריז טרמי שהם מרכיבים את המחשב.

והשאלה היא האם אני צריך לפעול להקטנת הטמפרטואה הוא לבזבז כסף על . המוזר הוא שהרבה אנשים אחרים עם מארזז פחות מרובח עם מאוור אחד במארז לא כולל ספק לא עוברים את ה 60 מעלות ואני עובר בכיף את ה 75.

האם זה לא כולל בעסקה של הקנייה שהמעבד שלי לא יעבור את ה 75 מעלות כי הרי זה מקצר את אורך החיים שלו.

אז השאלה שלי אליכם היא מה לעשות בנידון או לא לעשות.???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חייב נורמלי !!

ורצוי שלא יעבור את ה 60 מעלות .

זה לא בזבוז כסף , זה שמירה על המעבד ולא רק...

היטסינק(צלעות קירור) חדש ו מאוורר נורמלי יפטרו את הבעיה .

75 מעלות זה יותר מידי ולא מומלץ בכלל ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל זה לא נראה לך מוזר שהמחשב לא עושה בעיות למרות שהגעתי כבר ל 77 מעלות.

אולי החיישן דפוק.

חוץ מזה למה אני עכשיו צריך להוציא כסך שילמתי מספיק על מחשב זה אשמת החנות שהמעבד שלי מגיע ל 77 מעלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אשמת החנות , לא אמרת להם איזה להתקין נכון ?

אז הם התקינו מה שבה להם , ומה אתה חושב הם מבינים במחשבים :P

טמפרטורת החדר היא ממש גבוהה ללא מזגן , ובהחלט אפשרי שהמעבד מגיע לטמפרטורה הזו , אני לא

חושד בחיישן כי לי הייתה בעיה דומה , ואם לא בא לך להוציא הרבה כסף אז תעשה מה שאני עשיתי - ותיהיה ממש בגבול ה 60 מעלות !!

תקרא את זה :

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=2;action=display;threadid=13011

אני עומד מאחורי כל מילה כאן :smoke:

בחום הזה אם אין לך מזגן אז תפתח את המארז ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש בגבול העליון של יכולת הספיגה של המעבד שלך ואני כן הייתי דואג לקירור מעבד טוב ונכון, כאן זה עניין של השקעה, ואני בטוח ש-AX7 עם מאורר 80 מילימטר סביר ירגיע מעט את המעבד שלך, וסביר להניח שגם וולקנו 7 פשוט יעשה את העבודה בצורה סבירה, אם כי אני בטוח שחם מאד אצלך בתוך המארז מה שאומר שהוא גם ירעיש מעט יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע ! המעבד לא נמצא בגבול העליון שלו . הוא יכול להגיע בשקט ל- 80 מעלות ולהמשיך לעבוד ולעבוד ולעבוד .

הבעיה היא שאם הוא מגיע ל-80 , אתה לא בטוח שהוא לא יגיע ל-90 ו-100 . אז אם יש לך בעיה בקירור , סביר להניח שתגיע ל-90 ואז המעבד ישרף . חשוב יותר מכל היא טמפרטורת החדר .

כמו כן בדוק כבלים בפנים וסירקולצית אוויר פנימית נכונה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...