איזה מצלמה יותר עדיפה לקחת לטיול? - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מצלמה יותר עדיפה לקחת לטיול?

Triple-z

Recommended Posts

קודם כל תודה על התשובות, הטיול שלי בעקרון מתחיל בשבועיים בתאילנד וממשיך לאוסטרליה וניו זילנד, שהם מדינות מערביות אחרי הכל ותהיה לי פחות בעיה להטעין אולי מאשר בדרום אמריקה, המטען הזה עם הסוללות נשמע רעיון נחמד, יש לי את הבטרי פאק ל- H340 שזה רעיון דומה שמטעין תמכשיר עם 4 AA.

בעקרון באוסטרליה אני לא חושב שאני יעשה טראקים וכאלה אבל בניו זילנד כן, אבל סביר להניח שבטראקים היותר מוכרים ומסודרים שם שיש בהם בקתות בסוף כל יום ואולי אפילו חשמל ככה שממש שטח אוהלים וכאלה אני לא חושב שאני יהיה יותר מידי.

את ה- A510 יש למשפחה שלי ככה שלא מדובר בקניה אגב.

אני יחפש בתאילנד מטען בטריות כזה ומטען עם חיבור למצית של הרכב שגם יהיה שימושי כי התכנון בניו זילנד הוא לקנות .

אני יריץ חיפוש לפוסטים שלך עכשיו נשמע מעניין, שוב תודה

אגב, יצא לך לראות מארז צלילה ל- S400? בתאוריה זה נשמע אחלה ואפשר בטח להוציא אחלה אבל נראה לי זה עולה כמו המצלמה בערך וטעות קטנה בזה יכולים להיכנס מים ולהרוס תמצלמה לגמרי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הטעות היא שלך , הוא לא דיבר על מסדרת ה SD ,אלא יש לו את הS400 , זה סידרת הSXXX , שמבוססת על CF.

צריך להזהר מאוד ממטענים לרכב , בעת התנעה (ואולי גם כיבוי) זה יכול לדפוק את המטען והסוללה , ככה שצריך להטעין אך ורק תוך כדי נסיעה.. בכל מקרה תברר את זה כי אני בכלל לא בטוח לגבי זה.

חשמל פחות קשור למדינה מערבית או לא אלא כמה זמן אתה נמצא בשטח או נמצא מבודד , ודווקא באוסטרלייה לפעמים אתה נוסע 3 ימים בלי להתקל בבית אחד ( בעיקר המסלול המוכר במדבר שעובר ליד הסלע האדום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שאלה למי שיש את סדרת ה- A5XX

כל עניין הדיליי בצילום עם בין תמונה לתמונה והכל מפריע בצילום שוטף בטיולים והכל?

מה לגבי עניין העדשה שאפשר לחבר להם? זה פרקטי? נראה לכם שאני יוכל למצוא לזה עדשה נוספת בתאילנד שתשמש אותי בצילומים בטיול? יש דרך למצוא מחירים לזה?

הבנתי שלמרות שעשו תאפשרות הזאת במצלמות האלה של קאנון המתאם והעדשה מאוד יקרים ולא משתלמים, מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עניין הדיליי בצילום עם בין תמונה לתמונה והכל מפריע בצילום שוטף בטיולים והכל?

מה לגבי עניין העדשה שאפשר לחבר להם? זה פרקטי? נראה לכם שאני יוכל למצוא לזה עדשה נוספת בתאילנד שתשמש אותי בצילומים בטיול? יש דרך למצוא מחירים לזה?

הבנתי שלמרות שעשו תאפשרות הזאת במצלמות האלה של קאנון המתאם והעדשה מאוד יקרים ולא משתלמים, מה דעתכם?

א. שטויות, חבר שלי יש לו A510 וטיילנו במצדה בלילה (אי אפשר לצלם כלום בלי פלאש!) והוא בכלל לא התלונן על כך.

ב. אתה לא צריך למצלמה הזאת עדשות (יותר נכון מכפלים) הם רק יורידו את האיכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...