מפרט למשחקים, 6000~, לא OC, מאוכזב... - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למשחקים, 6000~, לא OC, מאוכזב...

Radical Dreamer

Recommended Posts

מילות קודש RADICAL DREAMER כמו בכל מקום בארץ החנויות דופקות אותך. למה? כי אותם דופקים למה? כי מי שדופק תחנויות דופקים גם אותו

וזה נמשך ונמשך. איך שנציג מכירות לא ידע את הסטפינג של המעבד. הרי כשקניתי מחשב שבוע שעבר אני לא הלכתי לי לחנות עם

ידע מורחב במחשבים אני חלק מהעם שלא מבין אז למה ריבונו של עולם צריך לתת לך הרגשה מגעילה כאילו אני מדבר ג'יבריש

(דרך אגב קניתי בKSP)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילות קודש RADICAL DREAMER כמו בכל מקום בארץ החנויות דופקות אותך. למה? כי אותם דופקים למה? כי מי שדופק תחנויות  דופקים גם אותו

וזה נמשך ונמשך. איך שנציג מכירות לא ידע את הסטפינג של המעבד. הרי כשקניתי מחשב שבוע שעבר אני לא הלכתי לי לחנות עם

ידע מורחב במחשבים אני חלק מהעם שלא מבין אז למה ריבונו של עולם צריך לתת לך הרגשה מגעילה כאילו אני מדבר ג'יבריש

(דרך אגב קניתי בKSP)

תראה, כמה שאני חושב על זה יותר, ככה אני מגיע למסקנה שאולי היו לי ציפיות גבוהות מידי מהחנויות בארץ.

בוא נתחיל מזה שתסתכל על המחירים בארץ. לא רק של המחשבים אלא בכלל.

למשל אם אתה קונה בארץ אתה משלם לעיתים 150%+ - כלומר כאילו קנית אותו בארה"ב פעמיים.

גם המחירים בארץ על רכיבי מחשב גבוהים בגלל המיסים ולעיתים אתה משלם פי 2 מהמחיר בחו"ל.

לגבי המנטליות של החנויות - אני מניח שהן לא אוטונומיה נפרדת מהארץ בה הן נמצאות.

ישראל - ארץ הקומבינות, התיחמונים, ה"יהיה בסדר, אל תדאג" וכו'.

אל תסתנוור ממקומות יחסית מהודרים, עם טאצ' היי-טקי.

כל מה שהם רוצים זה להכניס את היד שלהם לכיס שלך ולתפוס כמה שיותר מזומנים.

רוב האנשים שלא מבינים במחשבים בארץ, קונים מחשב במחיר מופקע, משתמשים בו למטרות עיבוד תמלילים / / לילדים - ונחש מה?

הם מרוצים. למה? - כי כמו שאמרתי כבר Ignorance is a bliss. ובעברית בתרגום עילג - לא יודע לא נורא.

כן. מבחינתם המחשב "תותח". הם לא מודעים לכך שהם שילמו במיטב כספם על מוצר נחות יחיסת. אבל מה? - העיקר הוא עובד כמו שצריך והם מרוצים.

להבטיח בארץ חנות אמינה זה כמו להבטיח שלום עולמי. אני לא אומר שבחו"ל כל החנויות אמינות אבל המנטליות שם מאוד שונה מזו שבארץ בכל התחומים.

בקיצור, שלא יעבדו עליכם... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...