האם קיים הבדל בין המעבדים האלו? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם קיים הבדל בין המעבדים האלו?

KYSG

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואם אתה נעול על הדגמים האלה, תיקח את ה3500. בOC פשוט אתה מגיע ל4000

בעיה אחת קטנה

תצטרך להלחים עוד 512KB ל L2 (לא יודע אם כבר ניסו את זה)

הלוח הזה:

ASUS A8N- Deluxe

וזאת חנות שנותנת לך לבחור ולקנפג הרבה דברים אבל את לוח האם לא וחבל... :nixweiss:אבל אני לא יעשה OC מטורף אז אני די בטוח שזה יספיק...ד"א מה אתם חושבים עליו

אחד הלוחות היותר גרועים שיש

אין אפשרות להחליף ללוח אחר?

אולי אפילו A8N- Premium?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה אחת קטנה

תצטרך להלחים עוד 512KB ל L2 (לא יודע אם כבר ניסו את זה)

אחד הלוחות היותר גרועים שיש

אין אפשרות להחליף ללוח אחר?

אולי אפילו A8N- Premium?

כבר הבנתי שהוא יותר "גרוע" אבל במה/למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זה לוח מיושן (ה SLi הראשון שיצא)

ב. ציטוט מ PC Perspective מהביקורת שאתה קישרת אליה:

With the first board of its kind, not mention getting one of the first boards sent over from Taiwan, there are bound to be a few issues to be dealt with. Our's included an imcompatibility with ATI graphics cards and some stubborn SATA controllers. With our initial BIOS's, the A8N-SLI didn't allow a copy of Windows to be installed when using an ATI GPU - we were consistently greeted with a frozen screen at the "Setup is starting Windows..." during setup. I was not the only the editor to have this issue, so I knew the cards weren't the problem. The other issue was raised while using new BIOS' to try to fix the ATI issue -- our SATA drives were intermittently being detected, making testing quite a hassle. It seems to be mainly a BIOS issue, and I am sure it can be resolved as our reference board from NVIDIA didn't have these issues.

ג. בקשר ל HotHardware

הייתי לוקח בערבון מוגבל מה שהם אומרים

אחרי הכל הם אמרו Superior על ספק כוח של Raidmax

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אני הולך לחרוש קצת על הפורומים,אתרים אחרים וגם פה כדי למצוא חדשות וכו(אבל חדשות חדשות-נשמע מוזר לא :screwy::smile1::screwy:)

וגם אם אני יקנה אחר איזה יותר עדיף(בשביל OC למעבד)DFI או ABIT

ואם אפשר אז גם דגם ואני חייב בתוכו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...