כמה שאלות בנושא קירור מים. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בנושא קירור מים.

איש מטורף

Recommended Posts

אני מניח שצריך להבהיר משהו פה. אני מתכנן לבנות את מערכת הקירור בעצמי ולא לרכוש חלקים מוכנים. לא כרגע לפחות.

שאלה ראשונה: אם אני קונה משאבה טבולה של Atman, האם אני יכול לגרום לה להתכבות יחד עם המחשב?

שאלה שנייה: האם יש משאבות אחרות, מהסוג שקונים בחנויות לחיות מחמד, שלא עולה הרבה, אך גם לא טבולה?

שאלה שלישית: האם מישהו יודע לתכנת בCNC ויכול לתכנת בשבילי גוף די פשוט מנחושת?

שאלה רביעית: למישהו יש מושג איפה מוכרים רדיאטורים במחירים סיטונאיים ובגדלים שונים ומשונים?

תודה :P

בכל מקרה, אני מניח שאם אני אשיג דיגיטלית, אשתף אתכם גם בפרוייקט המודינג שאני עושה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן

2. בכל חנות יש את המוצרים שלה, אם אתה רוצה משאבה לא טבולה אתה יכול למצוא גם בחנויות שעוסקות בגינון

4. מוסכים, חפש רדיאטורים לאופנועים

אני רואה לפי השאלות שלך שאתה דיי מוגבל בתקציב, אני מציע לך לחסוך עוד קצת כסף ולקנות משאבה+רדיאטור על רמה

אגב, מאיפה תשיג CNC?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן

2. בכל חנות יש את המוצרים שלה, אם אתה רוצה משאבה לא טבולה אתה יכול למצוא גם בחנויות שעוסקות בגינון

4. מוסכים, חפש רדיאטורים לאופנועים

אני רואה לפי השאלות שלך שאתה דיי מוגבל בתקציב, אני מציע לך לחסוך עוד קצת כסף ולקנות משאבה+רדיאטור על רמה

אגב, מאיפה תשיג CNC?

מכר של המשפחה הוא אחד מבכירי החברה שעוסקת בחריטה באמצעות CNC. למה אני צריך את התכנות? בגלל שלא נעים לי לגשת לבן אדם ולבקש שגם ישב ויתכנת וגם יתחיל להתעסק עם המכונה עצמה...

אני לא רוצה לקנות משאבה ורדיאטור "על רמה" מהסיבה הפשוטה שזה פשוט Ripoff מוחלט. למה לשלם 600 שקל על רדיאטור כשרדיאטור שיעלה לך 100 שקלים יכול לעשות את אותה עבודה? ומשאבה? זה באמת יכול להיות שאני אשקול לקנות, אבל קודם אני צריך לבדוק מה קורה עם משאבות מחנויות אחרות.

מעבר לכך, אני עושה עכשיו מקיף למארז וממש בא לי להכין הכל לבד. לא לקנות.

הא, ואיך אני גורם למשאבה להתכבות יחד עם הPC? חשבתי שאפשר לחבר את המפסק שלה לכפתור הpower, אבל זה פותר את הבעיה בהדלקה. מה עם כיבוי? זה הרי לא נעשה דרך הכפתור, אלא דרך הווינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשן ראדיאטורים ..... יש להם גם מחסן ומפעל ייצור לראדיאטורים לפי הזמנה .....( אם אתה רוצה single pass או dual pass ......) המחיר אני לא יודע איך הם אבל אני מאמין שאם תזמין זה לא יהיה זול ....

טל' 03-9386555

תעדכן אותנו .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשן ראדיאטורים ..... יש להם גם מחסן ומפעל ייצור לראדיאטורים לפי הזמנה .....( אם אתה רוצה single pass או dual pass ......) המחיר אני לא יודע איך הם אבל אני מאמין שאם תזמין זה לא יהיה זול ....

טל' 03-9386555

תעדכן אותנו .....

אני ממש מקווה שלאחד השכנים יש דיגיטלית ;)

וכן, אני מניח שאני אפתח גם גלרייה וגם דיון בפורום פרוייקטים.

דרך אגב, מישהו מוכן להסביר לי איך פועל הRelay ואיפה אפשר לקנות/לבנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רילי זה בת'כלס רכיב אלקטרוני פשוט

שכאשר נסגר מעגל 1 הוא סוגר את השני

במקרה שלנו.... מעגל 1 הוא הספק.... ברגע שהוא נדלק, נסגר מעגל 1 וכתוצאה מכך נסגר מעגל 2, שבמקרה שלנו הוא המשאבה

כלומר, כאשר נדלק הספק, נדלקת המשאבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יחכה ? ולמה שהוא יחכה?

את הרכיב שעושה ריליי ניתן לקנות בחנות אלקטרוניקה וזה עולה 10 ש"ח

סוף סוף תשובה איפה אפשר לקנות! תודה! אני פשוט צריך לבקש Relay? וההתקנה לא מסובכת אני מניח... יא?

בכל מקרה, הוא התכוון לכך שהמשאבה תדלק לפני המחשב כדי להתחיל לקרר לפני הבוט, שבו הטמפרטורה גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...