עזרה במפרט עד 6.5K שכולל כפול ליבה לתלת-מימד וקצת משחקים בלי מסך וציוד הקפי - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה במפרט עד 6.5K שכולל כפול ליבה לתלת-מימד וקצת משחקים בלי מסך וציוד הקפי

Pro_2004

Recommended Posts

עכשיו שעליתי עם הספק ל400 וואט (שעולה 380ש"ח)

חשבתי כבר שאולי כדי לי לקחת כבר מארז טוב שבא עם ספק.

אם תוכלו להמליץ לי על משהו זה יהיה אחלה

(חשבתי פשוט שאני יוכל לחסוך עם הCOMPUCASE CI-6A19 WHITE NO PSU)

התקציב הוא 670ש"ח וגם זה ממש בלחץ אני לא יכול שקל יותר.

תודה

העדפות שיהיה כמה שפחות מצועצע, על שקופים אפשר לוותר, שיהיה איכותי נגיש ומרווח

ושקט כמובן אף פעם לא מזיק.

- - - - - -- - -- - -  - - --  --

עריכה: טוב עזבו בינתיים את המארז והספק ...

חזרתי עכשיו מפורום של תמיכה טכנית על התוכנה שאני עובד איתה והוא לא כל-כך המליץ לי

ללכת על ATI בגלל התמיכה הלא טובה של הדרייבים שלהם עם תוכנות תלת.

הוא לא הבין איך אני לא קונה את ה6800GT כי פשוט אצלהם הוא עולה רק290$ !!!(אתם קולטים)

בקיצור הוא אמר לי ללכת אפילו על ה6800 הרגיל אבל אני לא סגור עם זה בכלל.

חשבתי אולי לשאול אתכם אם מישהוא מכיר אתרים שעושים משלוחים מחו"ל ?

או אם כדי לקנות דרך מישהוא שנוסע, זה אמור לצאת משתלם, לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

על איזה תוכנה מדובר?

לגבי חו"ל. אם מישהו מביא לך זה יכול להיות משתלם על כרטיסים חזקים (חוץ מעניין האחריות).

התוכנה היא MAYA של alias wave font

עריכה: הוא ממש ביאס אותי ההוא מהפורום, חשבתי שהקטע הזה של ATI עם תוכנות תלת הוא

מין מיתום כזה שאולי פעם היה נכון אבל היום ...?!?

אני כבר לא יודע, שמעתי גם אנשים שיש להם את הכרטיסים המיקצועיים (הQuadro) וגם יש להם בעיות

ואלו כרטיסים שהחברה עצמה ממליצה לעבוד איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עניין של הבדלים. עניין של תאימות. כנראה שיש עם זה בעיות.

ספציפית לגבי ה 6800GT :

I can't tell you much about Maya because I rarely if ever use it. However, I can tell you that there was a big boost in OpenGL mode under 3ds Max. Before, when my card was a Geforce 6800GT, OpenGL was unacceptibly slow, especially with big particle systems. Now it is perfectly fine. I have no real issues with it. I guess I would like it to be a bit faster, but it is pretty fast in almost all cases.

According to SpecViewPref 8.01 [the most authoritative benchmark], the increase is 200%. My Spec Maya score went from 25 to 50.

All that from just a softmod. What this indicates is that NVIDIA is intentionally crippling a much more powerful chip. refusing to allow us full access to the processor we bough, just by setting a flag. If you want full use of the chip you bought, you need to spend 4 times as much bread.

כמובן, שתמיד קיימת האופציה לעשות מוד לכרטיס :

http://sv1.3dbuzz.com/vbforum/showthread.php?s=&threadid=97777

אבל אף פעם לא עשיתי את זה כך שאינני יכול להעיד ממקור ראשון על איכות התוצאות.

עריכה:

זה מעניין

I did the hard mod. It didn't work. I did the soft mod and it worked. The difference between a Quadro and Geforce is just 1 value sitting in 1 debug registry. In programming we call that a flag. Based on the value of the flag, the drivers either use a bunch of hardware power, or they don't.

So NVIDIA thinks it is perfectly reasonable to quadripple the price of card for the mere act of punching one flag value. They call it a Quadro because they quadripple the price (from $400 to $1600) not because they quadripple the performance. The actual performance only increases about 70%

עריכה 2:

You know, I tried them all. first, Resistor sodering second, and the soft mod finally. I tried them in various combinations. As you know, I gave up several weeks to the quest. The only thing that really matters is that soft mod in RivaTuner. With a brand new install of XP and fresh 6800GT right out of the box, RivaTuner did the trick and I saw a huge bounce out of it.

One question: Are you guys uninstalling the "consumer" drivers before installing the "pro" drivers? If you are, you are wiping out the RivaTuner mod. You have to install the pro drivers right over the top of the consumer drivers

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאחד המנהלים לא יסגור את הדיון וישלח אותנו ל"תצוגה וגרפיקה".

עכשיו בקשר לכרטיס - אז הQuadro ירד לגמרי מהפרק ... אבל מה עכשיו ?

בכל מקרה אם אני מחליט לקחת את ה6800GT אני לא מתכוון לעשות לו את המוד הזה שהוא דיבר עליו.

מאיפה לקחת את הציטוט הזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...